Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 08, 2020, 11:05:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Liga DB  (Przeczytany 75117 razy)
Ryan
Gość
« Odpowiedz #30 : Luty 21, 2008, 08:20:19 »

Od pewnego czasu chodzi mi po głowie żeby może zagadać na Run5 w celu znalezienia przeciwników a z kilku naszych graczy stworzyć drużynę. Mój angielski dość mocno kuleje ale może się uda, a myślę że gdyby się udało to 3 lub 4 chłopa znajdziemy u nas już dzisiaj Smiley. Pozdrawiam.
Ryan
Gość
« Odpowiedz #31 : Luty 24, 2008, 08:14:29 »

Ponieważ z moimi przeciwnikami nie mogę się kontaktować poprzez nasze AAR postanowiłem napisać tego posta tutaj.

A dokładniej to chciałem podziękować za to że zadaliście sobie trud prowadzenia tych topików. W sumie jest to dość przyjemna sprawa móc podzielić się innymi swoimi planami i rozterkami natomiast z własnego doświadczenia wiem że kawałek życia na to schodzi  Grin. Tak więc jeszcze raz dzięki i obiecuję że jak tylko skończymy walki to przeczytam te tematy od dechy do dechy Smiley.
raven
Gość
« Odpowiedz #32 : Luty 24, 2008, 09:54:52 »

hehe. byłem trochę zaskoczony dublowaniem się AARów, o mało co nie otworzyłem, ale na szczęście strona nie zdążyła się załadować Smiley
Depet
Gość
« Odpowiedz #33 : Luty 24, 2008, 10:19:56 »

Dołączam się do podziękowania Ryan-a - z doświadczenia wiem że nie ma lepszej autopromocji gry H2H i poradnika od dobrze i rzetelnie prowadzonego AAR.
Depet
Gość
« Odpowiedz #34 : Marzec 01, 2008, 08:22:41 »

Krótkie info od Szarika w sprawie ligi:

"Co do lig przy bibliotece to mogę mieć mały poślizg tak jak przy sklepie. Mam nadzieję że nie będzoe duży. W tym tygodniu większość roboty powinna zostać zrobiona."

...a wiec spokojnie - prace są w toku choć jak zwykle nie idą w takim tempie w jakim byśmy chcieli.
raven
Gość
« Odpowiedz #35 : Marzec 01, 2008, 08:36:37 »

spoko Wink , i tak na razie za dużo graczy nie ma
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2008, 08:38:17 wysłane przez raven » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #36 : Marzec 01, 2008, 08:41:11 »

spoko Smiley , i tak na razie za dużo graczy nie ma

Też racja ale od czegoś zawsze trzeba zacząć Smiley - w przypadku Panzer General 2 też zaczynałem od 3-4 graczy a dziś...sam zobacz: http://ssi.gildiageneralow.pl/ladder.php Smiley

Najważniejsze to być konsekwentnym i cierpliwym - nie oczekuje szybkich efektów, ale po 2 latach mam nadzieję że Decisive Battles będzie sobie radziło podobnie jak PG2 (a może nawet lepiej Tongue).
Ryan
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 06, 2008, 06:50:34 »

Witam wszystkich ponownie.
Przepraszam wszystkich (głównie przeciwników w naszych PBEM) za moją dość długą nieobecność natomiast ostatnie problemy pogodowe sprawiły że przez prawie tydzień (od zeszłego piątku) nie miałem internetu, dopiero dzisiaj monterzy uporali się z problemem. Jeszcze dzisiaj odeślę chłopakom zaległe pliki i postaram się poudzielać trochę na forum Smiley. Pozdrawiam.
raven
Gość
« Odpowiedz #38 : Marzec 06, 2008, 08:08:39 »

co do PBEM to spoko Wink , nikt tu nikogo nie goni Smiley
Ryan
Gość
« Odpowiedz #39 : Marzec 06, 2008, 10:02:53 »

Nie chodzi o to czy ktoś mnie goni tylko przez ten tydzień byłem zmuszony grać z AI a to jednak mimo iż daje wiele przyjemności dalekie jest od gry z żywym dowódcą Smiley.
raven
Gość
« Odpowiedz #40 : Marzec 07, 2008, 07:34:12 »

ech, z komputerem to nie gra(biorąc nawet po uwagę te rozwinięte AI), normalnie z żywym przeciwnikiem jest nieporównywalnie większa przyjemność - ja co najwyżej z komputerem mogę rozegrać kilka tur, później mi się nie chce (z większych operacji to ardeny udało mi się tylko zakończyć i to też jak nie miałem przez kilka dni internetu) Smiley
raven
Gość
« Odpowiedz #41 : Marzec 08, 2008, 10:31:34 »

mam pytanie-propozycję: dlaczego by nie zrobić oddzielnego działu dla decisive battles? - taki np. SP czy WITP mają działy na forum close combata
Depet
Gość
« Odpowiedz #42 : Marzec 08, 2008, 10:48:09 »

mam pytanie-propozycję: dlaczego by nie zrobić oddzielnego działu dla decisive battles? - taki np. SP czy WITP mają działy na forum close combata

Absolutnie nic nie szkodzi na przeszkodzie by Decisive Battles miało swoja osobną kategorię Smiley. Dlaczego więc nie ma ? Bo póki co jest nas zaledwie 4, jest tylko 160 postów w tym temacie itd. - War in the Pacific jest już nieźle rozpropagowany - z tego co widziałem na close-combat.net.pl to aktywnie działa tam kilkudziesięciu pasjonatów WiTP i wciąż ich przybywa! Pogratulować.

Niemniej jednak Wy decydujecie, jeśli uważacie że potrzebne jest uporządkowanie tematów (np. AARy mieszają się teraz z informacjami ogólnymi o lidze i pomocami) to czym prędzej wydzielę serii Decisive Battles osobną kategorię. Czekam na Waszą decyzję.
mac76
Gość
« Odpowiedz #43 : Marzec 09, 2008, 07:49:51 »

Według mnie jeszcze za wcześnie, AAR-ów nie ma dużo a i nowych graczy nie widać.
Ryan
Gość
« Odpowiedz #44 : Marzec 18, 2008, 08:48:12 »

Też myślę że można jeszcze poczekać. Szczerze mówiąc ostatnio tracę lekko orientację co się tutaj dzieje, urwanie głowy w pracy itd. mam nadzieję że nadgonię trochę zaległości w święta (zwłaszcza chodzi mi o tłumaczenie). A wracając do tematu to myślę że się nie pali Smiley, jeśli będzie to konieczne to przecież w każdej chwili możemy to zrobić.
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: