Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Lipiec 02, 2020, 07:59:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Universe at War  (Przeczytany 10677 razy)
Peach
Gość
« : Marzec 06, 2008, 01:23:55 »

Witam
Dzisiaj mamy doczynienia z premiera tej gry w Polsce, co sadzicie o niej ? Jak myslicie, czy jest wstanie konkurowac z C&C 3 ? Ja mysle, ze jak najbardziej pomysly sa innowacyjne, choc sciagniete z filmow, nie mniej jednak ich wykonanie jest naprawde swietne, roznorodnosc jednostek miedzy stronami konfliktu, pokazuje ze mozna wykonywac rozne strategie jesli chodzi o atak, a animacje przy wybuchach i ostrzalu to dla mnie bajka Cheesy Spadajace roboty na ziemie, pierwszy raz cos takiego widze, nie wspominajac tutaj o infernalach z Warcrafta III. Robi wrazenie, zreszta przekonajcie sie sami, wrzuce pare filmikow i screenow
http://www.clubic.com/actualite-78241-universe-at-war-earth-assault-images-videos.html
http://www.valhalla.pl/galeria1869-Universe-at-War-Earth-Assault.html
Depet
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 06, 2008, 01:59:18 »

Witam na forum,

Wygląda nawet interesująco... coś ala skrzyżowanie silnika zastosowanego w Star Wars: Empire at War jak i Command & Conquer 3 tyle że z bardziej rozbudowanym wątkiem fantasy:

Akcja gry ma miejsce w niedalekiej przyszłości, kiedy to galaktyczny konflikt, w którym bierze udział niezwyciężona dotąd rasa Obcych zwanych Hierarchy dociera na planetę Ziemia. Niebieska Planeta staje się dla Hierarchy kolejnym źródłem surowców, nie tylko mineralnych ale i organicznych ? przybysze ci potrafią bowiem przetwarzać na swoje potrzeby niemalże wszystko. Nasza cywilizacja nie miałaby szans przeciwstawić się tej technologicznej potędze i zupełnie wyginęłaby, gdyby nie obecność innych, przyjaźniej nastawionych ras. Do walk przystępują zaawansowani technologicznie przedstawiciele frakcji Novus. Ponadto w wyniku toczonych na powierzchni walk do konfliktu dołącza trzecie ugrupowanie ? pradawna rasa istot, znanych jako Masari. Nasza planeta staje się polem ogromnej bitwy, która zdecyduje o dalszych losach kosmosu i zamieszkujących go istot.

Po kilku trailerach i screenach widzę jednak że więcej tu efekciarstwa niż strategii i choćby dlatego uważam że Universe at War: Earth Assault nie przebije C&C 3 wśród RTSów. Spróbować jednak chyba warto tylko martwią mnie wysokie wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 6 GB HDD, Windows XP SP2/Vista  Grin
Peach
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 20, 2008, 02:19:17 »

heh widac autorzy postawily na efektywnosc w grze i to bardzo przykuwa oko, chocby mnie przykulo wzrok te spadajace roboty, naprawde robia wrazenie, ale faktycznie sprzet trzeba miec mocny. Zapraszam do tematu War Leaders Wink
Peach
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 22, 2008, 11:21:11 »

up ! Nadal nie wiadomo kiedy premiera, jednak ja juz gralem i powiem Wam goraco polecam, cos nowego, cos efektownego, ladnie wyglada i niezla rozpierducha jest, misje w ktorych 3 rasy sie krzyzuja powoduje, ze robi sie ciekawie i zmusili mnie do zastosowania roznych taktyk na kazda rase. Fajnie, bo w innych grach dopiero jak sie gra online to sie wymysla taktyki, a ja juz na wstepnie pare wymyslilem i dzieki temu bez problemu przeszedlem kampanie. Jestem pod wrazeniem, jedna z nielicznych gier strategicznych, ktora tak mnie wciagnela ! http://uk.youtube.com/watch?v=7oQzQiyFgEQ
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: