Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 02:41:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Modele jednostek w OpenGeneral  (Przeczytany 8487 razy)
TrueMorbid
Gość
« : Maj 30, 2012, 11:57:58 »

Witam, jest to mój pierwszy post/temat więc witam wszystkich Smiley

Ale do rzeczy, po dłuższej przerwie w grę tak w panzer general2 jak i og, postanowiłem wrócić sobie do tego jakże zacnego tytułu... Jednak już pierwsza misja (chodzi mi o oryginalną kampanie PG2 która to chciałem sobie przypomnieć) bardzo niemiło mnie zaskoczyła... Ja wiem że to bzdura i w zasadzie nie ma żadnego wpływu na rozgrywkę, ale po prostu nie mogę patrzeć na nowe jednostki które moim zdaniem są obleśne, więc chciałbym się zapytać czy jest tutaj może jakaś dobra duszą mającą pod ręką odpowiedni plik equipment z starymi dobrymi grafikami z pg2? Ewentualnie jakby ktoś umiał przyrządzić na szybko "patch" podmieniający je z powrotem na te oryginalne z SSI, to byłbym ogromnie wdzięczny.

Bardzo bym prosił o pomoc, bo do starego pg2 nie mam jak wrócić (kłopoty z win 7), zresztą po grze w opena to już nie to samo Smiley

Pozdrawiam!

P.s jeżeli dałoby rade jeszcze wrócić do starych dźwięków... :>
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2012, 12:08:51 wysłane przez TrueMorbid » Zapisane
kowdar
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 2646



WWW
« Odpowiedz #1 : Maj 31, 2012, 11:47:50 »

Korzystasz z mojej instalki ?

Zakładam, że tak.
Ściągnij ze strony Adlera plik Panzer2.dat.

http://www.adlerkorps.com/

w zakładce Equipment

Po rozpakowaniu, wgraj go do głównego katalogu gry.
Usuń plik Openicons.dat.

I powinieneś mieć stare ikony, ale nie miej pretensji, gdy inne kampanie, nowsze,
będą Ci pokazywały ikonę błędu (Tygrys z przekreślonym kółkiem).

A z dźwiękami to tak ... jak masz oryginalne MEL, przekonwertuj je na WAV za pomoca Suite
(menu Tools, pozycja Sounds Tool), a potem z WAV na MP3 i podmień sobie w katalogu SFX.

I w ten sposób będziesz miał własną samoróbkę Open General.
Powodzenia.

PS
A co do dźwięków , to możesz jeszcze spróbować w katalogu EFILE_PG2_SSI założyć katalog SFX i tam wgrać pliki MEL z oryginału ... może zadziała, a może nie, że gra zaczyta dźwięki z tego katalogu.
Zapisane

Polecam moją stronę z kampaniami OpenGen na Gustlik efile:
https://opengeneral.pl
TrueMorbid
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 31, 2012, 12:01:01 »

Wielkie dzięki! Pretensji mieć nie będę bo mam zainstalowane dwa open generale Tongue Jeden dla innych kampanii, drugi dla starego dobrego PG2 Smiley

Jeszcze raz wielkie dzięki!

P.s z dźwiękami mam drobny problem, nie jestem wstanie zainstalować swojego pg2 na win7, więc nie mam też jak zgarnąć oryginalnych dźwięków :/ jakiś pomysł co robić dalej?
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2012, 02:30:53 wysłane przez TrueMorbid » Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #3 : Maj 31, 2012, 02:54:34 »

Witam - trzy paczki z dźwiękami do instalacji ręcznej oraz - jeśli ktoś woli - samorozpakowujący się "soundup" można pobrać z\e strony Luisa z działu download: http://luis-guzman.com/

Osobiście polecam ściągnięcie tych trzech paczek z dźwiękami i rozpakowanie ich zwyczajnie, ręcznie, do katologu SFX.
Automatyczny soundup lubi płatać figle.

Nie wiem tylko na ile są to "stare" dźwięki (raczej powinny). Przypominam, że w momencie wejścia do użytku OG międzynarodowe forum zdecydowało o usunięciu z dystrybucji w OG wszelkich materiałów będących własnością intelektualną SSI. Stąd zmiana ikon i dźwięków.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
TrueMorbid
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 31, 2012, 07:37:26 »

I to jest właśnie ten stary PG2 w którego od tak dawna chciałem pograć! Wielkie dzięki panowie!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.004s, 1q)