Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 06:35:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W27 "CZERWONY KOCIOŁ v. 4.0"  (Przeczytany 3065 razy)
Pioniere
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 469


« : Czerwiec 10, 2013, 05:31:24 »

Z uwagi na to, że dawno nikt jej nie grał rankingowo postanowiłem ja rozegrać. Co można powiedzieć (po 16 scen.) to to, że wszystkie jednostki wroga (we wszystkich rozegranych scenariuszach) łącznie z samolotami maja okopanie=4 i nic nie robią.  To tak jak strzelanie do tarczy. Gdy okopanie spadnie poniżej 3-ech dopiero wtedy jednostka rusza z miejsca. Tylko działa się odgryzają. Atakuje Tygrysami wszystko jak leci. Można tak niszcząc po kolei jednostki nie tracić w ogóle stanów własnych jednostek. Atakują dopiero jednostki , które pojawiają się jako wrogie wsparcie, bądź te zakupione przez Iwanów, gdy już jestem blisko zdobycia SH. Samoloty mogą zaatakować, ale by to zrobiły, należy im podstawić własny samolot bez amunicji - wtedy ruszą, inaczej nic. Można nawet podciągnąć pelotkę by do nich strzelić, wtedy to już trzeba go dobić bo atak wymusza ruch. Pozostawienie własnej jednostki bezpośrednio obok wrogiej też wymusza atak.
Należy to koniecznie zmienić bo fajna kampania traci na grywalności.
Jako prototyp już 3 razy dostałem Zeppelina i ze 100% mam tak jakbym grał na 200% - bez sensu trochę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2013, 10:27:25 wysłane przez Pioniere » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.004s, 1q)