Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 12:22:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kampanie w obszarze Pacyfiku na OG  (Przeczytany 8962 razy)
gardinia
Gość
« : Wrzesień 24, 2013, 11:05:52 »

Witam,
Interesują mnie kampanie w obszarze pacyfiku, obejmujące min. atak na Pearl Harbour, bitwę o Midway, najlepiej grywalną stroną amerykańską,:) Jakoś nie potrafię znaleźć. Trafiłem na kampanię US marines, i Armię japońską ( W03) - ale poszukuję czegoś więcej. Bardzo proszę o pomoc forumowiczów i wskazówki gdzie mógłbym poszukać interesujących mnie kampanii.
Dziękuję z góry za pomoc.
Pozdrawiam.
Zapisane
PanzerIII
Kapitan (Captain)
*
Offline Offline

Wiadomości: 132


« Odpowiedz #1 : Wrzesień 24, 2013, 05:05:34 »

Konkretnej kampanii Ci nie wskażę ale sprawdź tu:
http://opengeneral.pl/index.html

Zapisane

Im starszy się staję, tym mniej ufam powszechnej opinii, że wraz z wiekiem przychodzi mądrość.
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #2 : Wrzesień 14, 2014, 01:05:55 »

Witamy na forum i serdecznie dziękujemy za uwagi - wszystkie zostały już przekazane autorowi gry. Rzeczywiście bug z samolotami powoduje śmieszne efekty uboczne, ale wyjście jest proste - nie naciskać ikony samolotu w czasie gdy kupuje sie okręt.

Inaczej rzeczywiście kupi sie samolot jako.....transport dla okrętu.

Wyświetlanie ikon samolotów ma na celu jedynie pokazanie graczowi, które samoloty współpracują z którymi okrętami.
Absolutnie nie należy kupować samolotów jak transportu.

Na przyszłość prosimy jednak BEZWZGLĘDNIE przestrzegać kilku zasad, które obowiązuję na forum i:

1 - korzystać ze słownika ortograficznego.
2 - stosować znaki przestankowe i diakrytyczne
3 - korzystać z dobrodziejstw formatowania tekstu (odstępy, akapity i takie tam inne)
 
Wiem że to bardzo staromodne wymagania, ale my tu w ogóle nie najmłodsi jesteśmy.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #3 : Wrzesień 14, 2014, 01:36:29 »

Witam na forum.

Okręty podwodne są ważne, lecz ich uzbrojenie do walk na powierzchni wody było iluzoryczne( 1 armata max 2 o średnim kalibrze). W grze zastosowanie mają jednostki zwarte wielkości batalionu bądź pułku czy okrętu traktowane jako system broni. Porównanie jakiegokolwiek OP do niszczyciela w walce na powierzchni morza skazuje OP na zagładę. Chociaż typ Otsu-Gata mógł by być niezłą bronią terrorystyczną. Odpowiednio ulokowany mając samolot mógł by być dość przydatny. O torpedach dyskusja była toczona wiele razy. Okręt to system broni opisany odpowiednimi charakterystykami. Nie da się wpisać osobnego ataku torpedowego.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2014, 01:38:38 wysłane przez Rudel » Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #4 : Wrzesień 14, 2014, 07:30:56 »

Błąd z samolotami i okrętami został już naprawiony przez autora i od kolejnej wersji gry nie będzie już występował.

Jednocześnie ponawiam prośbę o staranniejsze redagowanie postów, a także nie dublowanie tych samych wpisów
w różnych działach.

Ponadto, proszę o unikanie snucia teorii spiskowych w rodzaju:

Cytuj
pewno taka kampania nie miala by miejsca w sieci netu byłaby napietnowana i jej pliki eliminowane a sam autor zastraszony

Przez 15 lat pracy nad PG2 I OG nigdy nie spotkałem się z usuwaniem czegokolwiek, ani piętnowaniem kogokolwiek, a już
tym bardziej nie słyszałem o zastraszaniu z przyczyn historyczno-politycznych. Przynajmniej nie w tym gronie.


Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Waldzios
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 4742


"Let me see your war face."


« Odpowiedz #5 : Wrzesień 14, 2014, 09:19:51 »

Przepraszam za ortograficzne wpadki jestem dyslektykiem i piszac tego nie widze ze niepoprawnie a ze pisze 1 reka to uzywanie ctr alt jest utrudnione wyjasnie lewa strona ciala jest sparalizowana stad sie bieze ta do bulu swiadoma niecheć naciskania ctr altdawno temu uznalem ze tresc jest wazniejsza niźli forma.
Od ortografii masz programy korekcyjne w przeglądarce, które zgrabnie na czerwono  podkreślają błędy.

W twoich postach bardziej bolesny jest brak interpunkcji niż ortografia. Najdotkliwiej brakuje klawisza [enter] rozdzielającego kolejne wątki/myśli.
Czy moge rozumieć ze teraz pobrane pliki gry w wersjii 4.10 beda miec naprawione ten nieszczesny dodatek lotniczewgo transportu okretom ??
Dopiero w kolejnej wersji, docelowo będzie to naprawione, puki co możesz po prostu nie używać tej opcji.
Zapisane

GusOpen - aktualizacje/updates: EFile , EquipIcons
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #6 : Wrzesień 14, 2014, 09:44:41 »

Kiedy poprawka zostanie opublikowana Luis na pewno wyda stosowny komunikat, Myślę, że za parę dni.
Potem trzeba będzie poczekać aż Kowdar zaimplementuje plik do swojej instalki, chyba że zrobisz sobie
ręcznie upgrade samego silnika gry.

A póki co, naprawdę nie ma konieczności naciskania samolotów przy kupowaniu okrętów - nigdy tego nie
robiłem i w ten sposób nawet nie wiedziałem, że taki bug istnieje.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #7 : Wrzesień 15, 2014, 12:13:11 »

Troll usunięty. Lubię żarty, ale na poziomie. Nikt mi nie wmówi, że coś takiego, jak bzdurne kopiowanie wpisu i lecenie na zasadzie słowotoku to dysleksja.
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.096 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.008s, 1q)