Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 01:22:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Test 1939-45 Royal Nawy efile Golotina  (Przeczytany 11007 razy)
wojak
Kapitan (Captain)
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


« Odpowiedz #15 : Maj 10, 2015, 12:31:55 »

Bez dodatków Hearts of Iron 3 jest niegrywalne ,a ty pewnie grałeś bez nich. Wyszły trzy dodatki do tej gry : Semper Fi, For the Motherland i Their Finest Hour. Dopiero z tym kompletem łat można pograć w tą grę.
Zapisane
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #16 : Maj 10, 2015, 12:59:03 »

nie moge nie grać w tamte gry a jesli ktoś rzuci mi wyzwanie  musze być chodzby w min formy.

https://imageshack.com/i/5lwictory96100100p

https://imagizer.imageshack.us/v2/464x348q90/r/827/wictory98100100.png

https://imageshack.com/i/elwictory100100100p
pierwsze 2 screny to droga do tego 3 w Star wars empire at war.Jedna gra by do wyniku kocowego dojść to okolo 6-50h grania w zaleznosci od wielkosci galaktyki.Trzeci to uwieńczenie 2 tygodni pracy intensywnej teraz jestem tym co dzierży wynik ktorego pobić sie nie da hehe tylko wyrównać.T u na dole w grze "sword of the stars" sa losowe zdazenia coś na mode bossow do pokonania i von  Neumann to bos nad bosy. by mi nie przeszkadzał poleciała moja flotylla i pokonała jego swiat rodzinny i ataki cykliczne ustały.Smiley:)normalnie to rajdowal 1 DN światy gracza a u niego było 8DN-ów.

https://imagizer.imageshack.us/v2/920x690q90/r/673/MrUtaF.png
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 01:13:55 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #17 : Maj 10, 2015, 01:01:42 »

Co do Iron 3 to tak grałem zaraz po wydaniu gry. a teraz to ta gra dla mnie to śmieć jest.żal kasy tylko wydanej. >:(nie bede dodatków kupować by przekonać sie ze coś znowu jest spieprzone.najnowsze łatki mam zassame i sprawdzałem około kilku miesięcy temu czy AI poprawione to nadal nie jest.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 01:15:25 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #18 : Maj 10, 2015, 02:03:53 »

Wreszcie Operacja Slapstick pokonana za 2 podejściem i tylko V, teraz powrót do domu i wyspy brytyjskie i Cherbourg i wreszcie przeciw faszystom .wstepne rozpoznanie pokazuje instalacji V1 w rozkazach nic o nich nie ma we francji troche wojsk amerykańskich jakoby to był czas kilka tygodni po londowaniu w Normandii. dobrze ze ominęła mnie ta czesc wojny bym nie musiał posyłać moich okretów do budowy sztucznych portów.Amerykanie bronia 1VP a musimy zdobyć 12VP i 15vp nieprzyjaciela. i to w 10 tur.Podzielilem i na moja flote dalem zadanie zdobycia 9VP a amerykanom 3VP.4 tura amerykanie juz prawie wykonali swoja cześć flota około 30% idzie wedle planu. Podejrzewam że pan Golotin wyczytał że niektóre konstrukcje samolotów były uzbrajane w nianaprowadzalne rakiety tylko że nie wyczytał że to była mała grupa sam i ze od jakiejś konkretnej daty nie sam prosto z linii montażowych.To tak jakby pomślec ze w sierpniu 45 kazdy B-29 miał na pokładzie bombe atomową bzdura tych bomb było tylko 3 jedna detonowała na pustyni w Newadze a nastepne w Japonii.I nie było wiecej chodzby sie amerykańce posrali.Dlatego ja bym ten atak dodał do dodatków jak "Recon", "Air defenze", "briding".A nie jako seryjnego modelu zdolność bo to jest nieprawdą.7 tura amerykanie wykonali swoje i zabezpieczyli teren.I chyba przegram nie mam jak pozostałosci po fortach zajać ja nie mam we flocie piechoty teren tam to fort nie port i okręty tam nie wpłyną by je zajać jedyna piechota co jest najbliżej to partyzanci nie nadadzą się do tej roli.Już mzm pomysł jak to rozwiazać wymaga to testu a potem powtórkiu scensriusza czy BV mozliwy i owszem nawet na 2-3 tury przed czasem .SmileySmileySmiley
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 08:06:53 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #19 : Maj 10, 2015, 08:15:16 »

Czas na odpoczynek test sie niepowiódł pomysł upadł nie mam pomysłu na rozwiązanie jak te forty zająć.Trzeba się zajać czymś innym by rozwiązanie samo przyszło.Być tak blisko !! puste VP piątka flota obok nich i nic nie mogą zrobić !!! Pozostawiam do później ile to potrwa nie wiem pewno tyle ile potrzeba by rozwiązanie przyszło.W razie co jakby ktoś szedł tą sama drogą to jest to 17 misja kampanii.Już mam rozwiazanie ale to uszczupla siły amerykan ów dyrastycznie mogliby nie zająć potem tych soich 3VP.czy jest co innego myśle. I jest ale potrzeba ciut szczęścia i czy miałem je tak bo 2 VP zajołem tym sposobem jeszcze ale szans na wygrana tym razem nie mam ale jest rozwiazanie.jakby ktos tez myslał to teren tam to fort nie da sie piechoty jak tam dotrze uzyć do załadowania na barke czy samolot teren to fort potrzeba więc 3X piechota i tylu opodal kręci sie partyzantów tylko musza przeżyć.Więcej nie napisze bo to by się kłóciło z zasadami działu.
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 08:38:13 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #20 : Maj 10, 2015, 08:39:47 »

Jest opisana ta kampania na JP gdzieś bo czytałem, że ostatnią bitwą w niej jest Okinawa. Niezłe wyniki na tych screenach pokazałeś gratki
Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #21 : Maj 18, 2015, 01:00:05 »

Ostatnio miałem zamnieszanie z plikami Gry OG i teraz jak sprawdzam nie mam zadnego wpisu z tej kampanii musze przejsc od nowa by dokończyć ja i jej tu opis ciut cierpliwosci zajmnie mi to ze 2 dni. obym nie zawalił treningów i niedługo zawodów w tenisa stołowego bo bedzie obciach SadSadSad. Postaram sie by było dobrze i tu i tam.
Do teraz jest tak:
OpenGen 0.90.42.6b * (12 May 2015)  *  AI: Default
Efile folder: D:\OpenGeneral\efile_lxf\  * Efile version: LXF 0.49 [11.05.2015]
Campaign: 1939-45 ROYAL NAVY,  *  Player prestige modifier 75%  *  AI prestige modifier 500%

Played Scenarios:
 1   Scapa Flow , #0 , Brilliant Victory , score:79
 2   Operation Dynamo , #1 , Brilliant Victory , score:62
 3   Wolfpack , #2 , Brilliant Victory , score:74
 4   Operation Seydlitz , #3 , Brilliant Victory , score:72
 5   Operation Excess , #4 , Tactical Victory , score:29
 6   Operation Abstention , #5 , Loss , score:9
 7   Tarigo Convoy , #6 , Brilliant Victory , score:73
 8   Crete - Sagittario Convoy , #7 , Brilliant Victory , score:79
 9   Duisberg Convoy , #8 , Brilliant Victory , score:79
10   Cape Bon , #9 , Brilliant Victory , score:76
--
Campaign score: 632  *  Average: 63

..
Current scenario: 2nd Battle of Sirte,  VH prestige is 0 ,  All map prestige is: 0
Army cost: xxxxx , Current prestige is xxxxx.
I widze zekampania jest nieliniowa bo zasysało mi mapki 2 razy, a i czesc scenariuszy nie przypominam sobie by były poprzednio ogólnie teraz idzie lepiej i chyba dla tego sciezka kampanii inna.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2015, 06:05:30 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #22 : Maj 23, 2015, 11:55:36 »

Wiec na zawodach 1 miejsce zdobyłem hi hip tora tora tora SmileySmileySmiley w kampanii byl zastój by nie zawalić tenisa stołowego teraz za brytoli sie wezme.
Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #23 : Maj 23, 2015, 11:47:44 »

Czy sa w szczólnych zasadach jakieś debufy dla okrętów bedących w portach ?? juz któryś raz topie na hita duze jednostki tak gdy przewidywany rezultat miał być napewno nie tak obiecujacy zaledwie 3-4 hp góra a tu bym i ginie kolos tak topie juz którys z kolei okret powyżej krazownika.(każdy z nich był w porcie ) Huh
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2015, 01:26:14 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #24 : Maj 25, 2015, 12:09:17 »

wreszcie Cherbourg misja pokonana.tak wygladała (na screnie) sytuacja po 6 turze gdy juz z tych kłopotliwych 6 fortów 5 jest zniszczonych a VP pod nimi co były czekaja na zajęcie i robia to oprócz partyzantów takze wojska usa bo prawa strona mapy cała jest pod kontrola moja na lewej stronie sa jeszcze 3-5 oddziałów niedobitków. No to teraz Okinawa i dylemat bede bił ukochanych samurajów.Sytuacja wyniku kampanii wyglada tak :

OpenGen 0.90.42.6b * (12 May 2015)  *  AI: Default
Efile folder: D:\OpenGeneral\EFILE_LXF\  * Efile version: LXF 0.49 [11.05.2015]
Campaign: 1939-45 ROYAL NAVY,  *  Player prestige modifier 75%  *  AI prestige modifier 500%

Played Scenarios:
 1   Scapa Flow , #0 , Brilliant Victory , score:79
 2   Operation Dynamo , #1 , Brilliant Victory , score:62
 3   Wolfpack , #2 , Brilliant Victory , score:74
 4   Operation Seydlitz , #3 , Brilliant Victory , score:72
 5   Operation Excess , #4 , Tactical Victory , score:29
 6   Operation Abstention , #5 , Loss , score:9
 7   Tarigo Convoy , #6 , Brilliant Victory , score:73
 8   Crete - Sagittario Convoy , #7 , Brilliant Victory , score:79
 9   Duisberg Convoy , #8 , Brilliant Victory , score:79
10   Cape Bon , #9 , Brilliant Victory , score:76
11   2nd Battle of Sirte , #10 , Brilliant Victory , score:64
12   Battle off Pantelleria , #11 , Brilliant Victory , score:68
13   Operation Agreement , #12 , Victory , score:41
14   Casablanca , #13 , Victory , score:48
15   Pantelleria Raid , #14 , Brilliant Victory , score:70
16   Operation Slapstick , #15 , Victory , score:48
17   Cherbourg , #16 , Victory , score:48
--
Campaign score: 1019  *  Average: 59

..
Current scenario: Okinawa,  VH prestige is 0 ,  All map prestige is: 0

ta okinawa to bitwa morska wiec szybko pujdzie.jeszcze dziś zakończenie kampanii bedzie juz jest po 24 wiec napewno tak bedzie


[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2015, 12:47:07 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #25 : Maj 25, 2015, 01:21:46 »

No i przeżyłem szok jak skuteczne moga być kamikadze 2 tura i jeden mój pancernik bawi sie w chowanego z okrętami podwodnymi hehe.Tak skutecznie sie schował ze teraz mozna go tylko z wykrywaczem metalu szukać.Ostatni scenariusz godnie kończy te jakze trudna kampanię, juz 3 raz zaczynam ten scenariusz i narazie AI wygrywa ,chodz poprawnie wygrywa p. Golotin.Ale obiecałem dzis koniec a tu czas na trening isc i boje sie ze nie dotrzymam obietnicy:(Sad:(Jest koniec i dotrzymuje słowa i oto ono.Nie moge napisać niezawodnej taktyki na ten ostatni scenariusz moge go chetnym podać jedynie na priw wiadomosciach tu zasady działu tego zabraniają Smiley:)nadmienie ze nie straciłem zadnego okretu z puli tych must surwiwe za to dałem jako przynęta jeden pancernik i lotniskowiec z moich i az zal mi sie do tego przyznawać.Nienawidze poświęcać w ten sposób jednostek, ale naprawde zastosowałem wszystkie mi znane fortele i gdy zaczołem scenariusz po raz 3 zastosowałem naraz wszystkie .

You have achieved all objectives, the mission was a complete success. Good work!

CAMPAIGN WON!!!

Congratulations, you have successfully completed the campaign!


BACKGROUND

The British Pacific Fleet, taking part as Task Force 57, was assigned the task of neutralizing the Japanese airfields in the Sakishima Islands, which it did successfully from 26 March-10 April. On 10 April, its attention was shifted to airfields on northern Formosa. The force withdrew to San Pedro Bay on 23 April. On 1 May, the British Pacific Fleet returned to action, subduing the airfields as before, this time with naval bombardment as well as aircraft. Several kamikaze attacks caused significant damage, but since the British used armored flight decks on their aircraft carriers, they only
experienced a brief interruption to their force's objective.


OpenGen 0.90.42.6b * (12 May 2015)  *  AI: Default
Efile folder: D:\OpenGeneral\EFILE_LXF\  * Efile version: LXF 0.49 [11.05.2015]
Campaign: 1939-45 ROYAL NAVY,  *  Player prestige modifier 75%  *  AI prestige modifier 500%

Played Scenarios:
 1   Scapa Flow , #0 , Brilliant Victory , score:79
 2   Operation Dynamo , #1 , Brilliant Victory , score:62
 3   Wolfpack , #2 , Brilliant Victory , score:74
 4   Operation Seydlitz , #3 , Brilliant Victory , score:72
 5   Operation Excess , #4 , Tactical Victory , score:29
 6   Operation Abstention , #5 , Loss , score:9
 7   Tarigo Convoy , #6 , Brilliant Victory , score:73
 8   Crete - Sagittario Convoy , #7 , Brilliant Victory , score:79
 9   Duisberg Convoy , #8 , Brilliant Victory , score:79
10   Cape Bon , #9 , Brilliant Victory , score:76
11   2nd Battle of Sirte , #10 , Brilliant Victory , score:64
12   Battle off Pantelleria , #11 , Brilliant Victory , score:68
13   Operation Agreement , #12 , Victory , score:41
14   Casablanca , #13 , Victory , score:48
15   Pantelleria Raid , #14 , Brilliant Victory , score:70
16   Operation Slapstick , #15 , Victory , score:48
17   Cherbourg , #16 , Victory , score:48
18   Okinawa , #17 , Victory , score:40


Campaign score: 1059  *  Average: 58

..
Current scenario: Okinawa,  VH prestige is 0 ,  All map prestige is: 0
Army cost: xxxxx , Current prestige is xxxxx
Prestige available on map yet is 0 pp ( 0 pp in VH to capture) * Turn: 9
AI stance is Aggressive
BV: Win , turn prestige: 0
V : Win , turn prestige: 0
TV: Win , turn prestige: 0
Ls: Win , turn prestige: 0

Player 1 : United Kingdom
Killed: INF:43   TNK:3    RCN:1    AT:6    FLAK:10   FORT:61   ATY:11   AD:15   FTR:20   TB:113  SUB:22   DD:39   BS:4    CRs:23     Total: 371
Lost  : INF:3    RCN:2    FTR:6    TB:6    SUB:4    DD:4    BS:2    CV:1    CRs:3      Total: 31

Kampania moim skromnym zdaniem Arcytrudna !!
u Golotina jeszcze kampania niemiecka jest podejrzewam trudna ta co zaczyna sie od lądowania desantu u brytów,Czy ją przeszedłem otóż nie ale mam pokonane około połowe tej niem. kampanii.
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2015, 01:23:57 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #26 : Maj 26, 2015, 08:41:38 »

Ta kampania niemiecka jest dość fajna i trudna nazwa o ile się nie mylę to We search for ways. Ma ponad 40 scenariuszy Evil
Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #27 : Maj 26, 2015, 10:08:48 »

zgadza się i trudne jest przejscie własnie tej 1 misjii, ale cóż by dalej sie cieszyć trzeba ja pokonać.A najwiekszym wrogiem tam jest czas i odległości:)Smiley
Zaczołem grac kampanie floty Japońskiej alezałozenia mam takie by wynik był jak najbardziej wysrubowany i straty własne jak najblizsze 00 i mozliwie zawsze BV chodz to bedzie juz samo w sobie trudne.I znajac mnie nie tracić sam rozpoznawczych bedacych na dalekim zwiadzie bedzie tez arcytrudne.Ale juz 3 razy te kampanie zagrałem teraz czas zawezić wymagania.potrwa to pewno z miesiac albo i dłuzej na szczescie zawody eliminacyjne do mistrzostw Polski w tenisie stołowym sa na jesienii wiec chyba zdaze(nigdy nie powtarzam tury z sawe jedynymi sawe jakie mam to pobyt w kwaterze głownej przed scenariuszem).
Odszukałem sawe tej niem kampanii i mam tak jestem na 12 misji wiec do połowy troszke brakuje jeszcze:)SmileySmiley

penGen 0.90.42.6b * (12 May 2015)  *  AI: Ver 2.00 (2014)
Efile folder: D:\OpenGeneral\EFILE_LXF\  * Efile version: LXF 0.49 [11.05.2015]
Campaign: 1940-44 WE SEARCH FOR WAYS,  *  Player prestige modifier 75%  *  AI prestige modifier 500%

Played Scenarios:
 1   Portsmouth , #0 , Brilliant Victory , score:64  +++  Proto: Pz III CC
 2   Windsor , #1 , Brilliant Victory , score:72
 3   London , #2 , Tactical Victory , score:23
 4   Rathduff Aerodrome , #3 , Brilliant Victory , score:67
 5   Limerick , #4 , Brilliant Victory , score:75  +++  Proto: SdKfz 10/5 3.7cm PaK
 6   Coleraine , #5 , Brilliant Victory , score:75
 7   Le Havre , #6 , Victory , score:48
 8   Gibraltar , #7 , Victory , score:42
 9   Tobruk , #8 , Victory , score:42
10   Mersa Matruh , #9 , Brilliant Victory , score:69  +++  Proto: Pz IIIJ2
11   Alexandria , #10 , Victory , score:46
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2015, 11:03:54 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.01s, 1q)