Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Lipiec 02, 2020, 08:21:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problemy z zamówieniem+brak odzewu od admin.  (Przeczytany 10414 razy)
Drakeael
Gość
« : Luty 22, 2009, 05:41:54 »

Witam

Zakładam ten temat z powodu braku jakiegokolwiek odzewu od admina (Szarik), do którego wysłałem już trzy wiadomości.

18.02 zamówiłem w sklepie Ligi srebrny abonament, za który zapłaciłem tego samego dnia. W e-mailu otrzymałem informację, że towar jest wysyłany następnego dnia po wpłacie pieniędzy na konto, podobnie jak potwierdzenie wysłania przesyłki. Do dzisiaj nie otrzymałem potwierdzenia wpłaty.  Wszystkie dane wymagane przy wysyłce zostały wprowadzone poprawnie.  Wysłałem do administratora trzy wiadomości dotyczące tego problemu, na które też nie dostałem odpowiedzi. W tym momencie nie wiem czy moje zamówienie jest realizowane, czy po prostu moje pieniądze "przepadły". Nikogo nie oskarżam, do nikogo nie mam pretensji. Chciałbym po prostu wiedzieć co się dzieje.

Pozdrawiam.
Ervin von Rommel
Generał dywizji (General Major)
*

Achtung Panzer!

« Odpowiedz #1 : Luty 22, 2009, 11:29:26 »

hej

Daj Szarikowi jeszcze kilka dni Smiley Trochę już siedzę w lidze i wiem, że czasami każdy z nas ma taki tydzień, że nie ma na nic czasu. Wiadomo dom, praca itp. Jak znam Szarika to myślę, że w tygodniu na spokojnie się odezwie. Niektórzy z nas mają czas w weekendy - inni odwrotnie - tylko w tygodniu.

POZDRAWIAM!!!

Ervin von Rommel
Szarik
LadderMaster
Generał broni (General Lieutenant)
*

« Odpowiedz #2 : Luty 22, 2009, 11:34:51 »

Przepraszam za opóźnienie. Byłem na tygodniowym wyjeździe i zapomniałem zostawić informacji o tym fakcie na stronie sklepu. Właśnie przebijam się przez zaległości w różnych sferach. Zamówienie zaraz zostanie zrealizowane.

Drakeael
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 23, 2009, 01:34:30 »

Nie ma problemu. Sam wiem co oznacza brak czasu na cokolwiek. Dzięki za wyrozumiałość dla nowicjusza. Pozdrawiam. Wink
Drakeael
Gość
« Odpowiedz #4 : Luty 24, 2009, 06:41:25 »

Sorry za podwójnego posta. Nie chciałem zakładać do tego osobnego tematu.

Po zakupieniu srebrnego abonamentu ściągnąłem z waszej strony People's General-edycję ligową. Mam parę pytań odnośnie tej wersji gry.

-Czy to jest ta sama wersja, jaka znajduje się na klubowym DVD?

-Czemu w grze nie ma muzyki, filmów i kampanii? Gdy wchodzę w zakładkę kampanii widzę wyłącznie symbole komputer/żywy przeciwnik, kilka czerwonych strzałek i to wszystko. Jest tak zarówno w przypadku podstawki v3.0 jak i modów RedDanger. Czy to wynika z faktu, że ta wersja gry została stworzona pod kątem gry sieciowej? Jeśli tak jest, to czy w ogóle mogę  grać na niej w kampanie single player, np. ściągnięte z sieci albo skopiowane z podstawowej wersji PeG (oryginalne kampanie).

-Czy znacie może jakieś strony, z których mogę ściągnąć scenariusze i kampanie do PeG'a? Chodzi oczywiście o wersję 3.0 jak i mody RedDanger.

Pozdrawiam.
Ervin von Rommel
Generał dywizji (General Major)
*

Achtung Panzer!

« Odpowiedz #5 : Luty 24, 2009, 11:46:46 »

hej

Zobacz w tym wątku:
http://psff.eufi.org/viewtopic.php?f=28&t=84&st=0&sk=t&sd=a

POZDRAWIAM!!!

Ervin von Rommel
Strony: [1]   Do góry