Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Lipiec 08, 2020, 12:51:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dział Panzer General 2  (Przeczytany 20033 razy)
Depet
Gość
« : Sierpień 19, 2006, 05:52:21 »

Dział Panzer General II przeszedł dość gruntowne przemeblowanie głównie dlatego że ilość wiadomości przekroczyła liczbę 400 i zaczął robic sie bałagan....głównie jeśli chodzi o kwestie zmian w lidze i tego czego nowi gracze od niej oczekują...teraz będzie zdecydowanie bardziej przejrzyście i konkretnie. Powstały 4 nowe wątki dotyczące zmian: Ranking i Punkty, Treść Regulaminu, Warstwa Programistyczna, Inne (design strony, reklama, nowe pomysły) - myśle że brakuje jeszcze z jednej ale czas pokaże jakiej Smiley. Póki co wystarczy żeby znaleźć wspólny tor porozumienia...Zapraszam do dyskusji !!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2008, 10:59:34 wysłane przez Depet » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 01, 2006, 09:17:23 »

Jeszcze jedna sprawa - co prawda 450 postów w dziale PG 2 to nie jest żaden wyczyn...ale nasze forum ma jedna bradzo ważną ceche - wiekszość postów zawiera bardzo konstruktywną treść i znam nie jednego gracza który bardzo wiele nauczył sie i dowiedział o lidze właśnie z forum...dlatego prosze Szarika o małe udogodnienie w formie wyświetlania na jednej stronie 30 tematów. Obecnie na jednej stronie mieści sie 20...z czego niemal połowa jest przyklejona - wygląda to głupio i wprowadza zamęt. Największą jednak szkoda jest że część ważnych tematów przeszła na druga strona - przy obecnym silniku naszego forum opcja przęłączenia strony jest jakby to powiedzieć....MAŁO ZAUWAŻALNA...dlatego chciałbym żeby na stronie mieściło sie 25-30 tematów.
steelfox
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 17, 2007, 06:32:06 »

proponuję przerzedzić wątki tak, aby wszystkie mieściły się na jednej stronie. Część wyrzucić, część skomasować.
Depet
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 17, 2007, 06:41:15 »

proponuję przerzedzić wątki tak, aby wszystkie mieściły się na jednej stronie. Część wyrzucić, część skomasować.

Tak porządki na forum zaplanowałem na połowe lutego po sesji - coraz wiecej dociera do mnie głosów że niczego już znaleźć nie można na tym forum  Grin a co do wątków - zawsze będzie ich więcej niż 30 o które poprosiłem Szarika żeby były wyświetlane na jednej stronie (wczesniej było 20) .....jest wiele wątków które zaliczają się do innych ale ja wole je na jakiś czas pozostawić żeby ludzie mieli do nich łatwy dostęp a kiedy dyskusja tam ucicha wrzucam je do większych....w każdym razie CZUWAM.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2007, 06:45:16 wysłane przez Depet » Zapisane
Mikrob
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 03, 2007, 11:07:44 »

Ahoj Slovania!
Som zo Slovenska. Mám moc rád hru Panzer 2. Ja a môj bratranec tuto hru zbožňujeme túto hru. Môžeme si ju s niekým zahrať on-line?Trajan@zoznam.sk
S pozdravom
                                  Miroslav K.
Rey
Gość
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 22, 2007, 09:52:15 »

Ahoj Slovania!
Som zo Slovenska. Mám moc rád hru Panzer 2. Ja a môj bratranec tuto hru zbožňujeme túto hru. Môžeme si ju s niekým zahrať on-line?Trajan@zoznam.sk
S pozdravom
                                  Miroslav K.
???to chyba nie ten dział Evil
Depet
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 27, 2007, 07:08:28 »

Rozbiórek część 1: Działy PG/AG i FG zniknęły a posty w nich zawarte zostały wrzucone do działu Panzer General 2 - Wątek Ogólny. Na prośbę Gustlika utworzyłem również subforum do "Gustlik Center" - swoisty kącik do dyskusji nad kampaniami i efilami. Zapewne dział ten stanie się takim awaryjnym wyjściem w sytuacjach w których wysiada forum PSFF (co ostatnio zdarza się już nagminnie). Do działu przerzucone zostaną również (za pozwoleniem Gustlika) wszystkie wartościowe informacje zawarte na forum PSFF - tak na wszelki wypadek. Zapraszam więc do dyskusji nad kampaniami, Gustlik efile i wszystkim co związane z grą kampanijną do działu >> http://forum.generalsguild.com/index.php?board=20.0 .
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2007, 07:10:02 wysłane przez Depet » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 03, 2007, 12:18:57 »

Podziękowania dla lejsika za bezinteresowny link do naszej strony >> http://torrenty.org/torrent/174240 . Wielkie dzięki ! Na marginesie mogę powiedzieć że już 1 z zarejestrowanych nowych graczy trafił do nas właśnie dzięki temu odsyłaczowi.
Depet
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 15, 2008, 09:49:02 »

Jako że rozgrywki reprezentacyjne chyba dobiegły końca lub zaginęły w akcji (ja swoje rozegrałem do końca Tongue) otwieram dział Reprezentacja - jest tam bardzo dużo merytorycznych treści na temat taktyki i strategii stosowanych w kilku scenariuszach - przyda się to na pewno nie tylko początkującym graczom. Jakby co zachęcam do komentowania gier i zadawania pytań - reprezentanci na pewno odpowiedzą.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2008, 12:02:25 wysłane przez Depet » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: