Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Styczeń 19, 2021, 01:13:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: w podobnym stylu gra ale ciekawszy teren walk dal. wsch czyli Order of battle  (Przeczytany 24825 razy)
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*

« Odpowiedz #15 : Kwiecień 29, 2016, 04:47:36 »

A i oto ten komunikat o braku paliwa i wycofaniu floty jednostek wszystkich straciłem wtedy wsparcie od morza tak przydatne SadSadSad
Jak widać na minimapce już nie ma żadnej morskiej jednostki tam, smutna godzina ot komplikacja pola walki, a dowodzić potrzeba dalej tym co pozostało i zwycieżyć jeśli się da SmileySmiley

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 04:53:11 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
*

« Odpowiedz #16 : Kwiecień 29, 2016, 04:59:11 »

Warunki zwycięstwa na mapie Nowa Zelandia .Zastanawiałem się jaka będzie skala tego kontrataku i oto on.punkty slotu dla floty -39 ale warto sprawdzić czy okr podwodne da się wystawić które to by te flotke inwazyjna zjadły na podwieczorek SmileySmiley

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 09:45:03 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

bobafett2
*

« Odpowiedz #17 : Kwiecień 29, 2016, 05:04:48 »

No i upragniony Victor w 48 turze z 60

bobafett2
*

« Odpowiedz #18 : Kwiecień 29, 2016, 05:10:03 »

Po tym zwycięstwie był wybór ostatniego 5 bonusu kampanijnego wybrałem wunderwafe Smiley:)bo nie lubię tracić jednostek nawet jeśli to kamikadze .

bobafett2
*

« Odpowiedz #19 : Kwiecień 29, 2016, 05:16:57 »

No i Melbern ostatni scen tej kampanii Jap i miły komunikat na początek scen, i z uśmiechem dalej w bój sie wdałem widać moja flotylle inwazyjna są tam te zasłużone haubice tylko ze teraz jest ich 6 szt.  rozdzielone na 3 kierunki ataku ladowego . Widać tu kawanishi i Aichi rozpoznawcze co powtóże zwiad w moim stylu gry to podstawa . Mała radość to była moja jak zobaczyłem , że sa dostepne super  Yamato i Shinano-lotniskowce. Widać wejśćie do zatoki i korek jaki musiał sie utworzyć z tego wzgędu profilaktyka postawiłem 2 hexsowe pole minowe u wyjścia z zatoki by jakiś rajd na moje zaplecze nie nastapił i tak nic takiego nie było a mapa Ogromna i przewidziana na 100 tur !!!

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2016, 05:29:53 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

bobafett2
*

« Odpowiedz #20 : Kwiecień 29, 2016, 05:33:09 »

Oto jedna z niespodzianek w tym scenariuszu .

bobafett2
*

« Odpowiedz #21 : Kwiecień 29, 2016, 05:48:53 »

2 co do wielkości oddział który początkowo miał zlikwidować stacje radarową tylko, w konsekwencji działań i znikomego oporu zajoł sie też celem głównym -- zaęciem Melbern, i dzięki temu mamy rekord !! Zadania wykonane w niespełna ciut ponad 1/3 przewidzianego czasu . Godne zakończenie scen jak i jak się okazało kampanii . widać na screnie skraj ogromnego gąszczu pola minowego jakie tu było i było powiększane przez okręty podwodne .Polowałem na nie sporo tur ale niszczyciele sprostały zadaniu i wytłukły je .Zmuszone USA do podpisania pokoju dla Japonii korzystnego i tym kończy się ta kampania nie zaspokoiło to mojego apetytu ja bym desantował się na wsch wybrzeżu i podbił za arogancje całe stany. Ale widzac tendencje twórców gdyby było jeszcze kilka scen to te pod koniec miałyby po ponad 200 tur przewidzianego czasu. Lubie gdy jest trudno ale tu widze ciut symptomów sadyzmu szczególnie że nieraz kolejka AI trwa i nawet około 15-20 min to ten aspoekt zabija grywalność dla tej gry. AI zgoła przewidywalne prawie w 100 % co zrobi i łatwo je w balona zrobić .daje to twórcom z mojej strony ocene 2 ze skali do 10 . Może ta 2 kampania dla strony Japońskiej okaże się lepsza ale to za około 2 tygodni zrelacjonuje.

« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2016, 02:45:52 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

bobafett2
*

« Odpowiedz #22 : Kwiecień 29, 2016, 06:35:01 »

No to papatki do nastego Maja a ja spowrotem do rozpoczetej jakiś czas temu kampanii Niem w Panzer Corps .

bobafett2
*

« Odpowiedz #23 : Maj 13, 2016, 02:37:47 »

no o i jestem tej 2 kampanii nie zakupiłem przeczytawszy o niej że jest to tylko okres walk 1938-40 i tylko walki z Chinami, tzw sino Japanese war i tylko ciut ponad 10 scenariuszy wiec około 100 zł było mi bardzo szkoda wydać na takie byle co .

Poprawiłem nazwę wątku, bo to o pomstę do niebios woła, ta Twoja składnia.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2016, 08:54:28 wysłane przez Zsamot » Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: