Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Styczeń 19, 2021, 11:52:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: demo?  (Przeczytany 8062 razy)
raven
Gość
« : Luty 21, 2008, 08:07:43 »

widzę że trochę zapuszczony ten dział, no ale może ktoś odpowie Smiley ; jest gdzieś demo tej gierki albo może któraś z części jest udostępniana za darmo? prawdę mówiąc to jeszcze nie spotkałem się jeszcze z tą serią i chciałbym spróbować swoich sił Smiley
Ryan
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 21, 2008, 08:48:48 »

Sam się sporo naszukałem ale niestety nic nie znalazłem niestety. A ponieważ seria ogólnie jest strasznie trudno dostępna to nie oszukujmy się pozostają metody, hmm... no powiedzmy nie do końca oficjalne, tym bardziej że na zachodnich serwisach da się kupić te gry natomiast za każdą z części (skądinąd każda jest mocno ograniczona co do tematyki, zazwyczaj jedna operacja) trzeba płacić jak za zborze. Sam jestem już o krok od tego żeby przynajmniej kilka załatwić sobie "metodami operacyjnymi", choćby po to żeby zobaczyć z czym się to je, bo wygląda niesłychanie zachęcająco.
Depet
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 21, 2008, 09:33:29 »

Niestety nie istnieje wersja DEMO żadnej gry z serii Panzer Campaigns Sad - jak zwykle chce się powiedzieć poszli na łatwiznę...

Gry można w sumie zdobyć chyba tylko metodami operacyjnymi (eMule, torrent) Smiley lub poprosić wujka w USA...

Sam jestem już o krok od tego żeby przynajmniej kilka załatwić sobie "metodami operacyjnymi", choćby po to żeby zobaczyć z czym się to je, bo wygląda niesłychanie zachęcająco.

Ja słyszałem opinie że gry są niesłychanie skomplikowane i szczegółowe - zresztą widać po screenach - np. Stalingrad (specjalnie wrzucam oryginalną rozdzielczość żeby zademonstrować skalę Smiley ):

Po prostu masakra jak dla mnie...to chyba najbardziej szczegółowa gra sztabowa na kompa. Nie zmienia to jednak faktu że też chciałbym kiedyś spróbować zagrać Smiley

PS. Włączę powiadamianie o nowych postach największemu polskiemu fanowi tej serii - może nam nieco przybliży tę produkcję.
Ryan
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 22, 2008, 05:29:11 »

Dorwałem dzisiaj Kursk. Strasznie to wszystko zakręcone, w pierwszej chwili gra rozbiła mnie kompletnie stopniem złożoności, ale napewno kiedy będę miał więcej wolnego czasu to posiedzę nad nią kilka godzin.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: