Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 02:22:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prośba o pomoc  (Przeczytany 11880 razy)
pepe1941
Gość
« : Listopad 07, 2006, 08:49:46 »

witam
zwracam sie z dużą prośbą do forumowiczów i zapytaniem, gdzie można zakupić lub dostać płytke z Panzer General II, gdyż mój egzemplarz jak i pare innych gier zaginął podczas przeprowadzki z dolnegośląska na pomorze. Teraz nastapiła duuuużżżżaaaa pustka  :'(.
Prosze o kontakt.
Zapisane
KZ_gda
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 07, 2006, 08:54:53 »

moge Ci przesłac emailem
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 07, 2006, 10:19:20 »

witam
zwracam sie z dużą prośbą do forumowiczów i zapytaniem, gdzie można zakupić lub dostać płytke z Panzer General II, gdyż mój egzemplarz jak i pare innych gier zaginął podczas przeprowadzki z dolnegośląska na pomorze. Teraz nastapiła duuuużżżżaaaa pustka  :'(.

Witam na forum i w lidze Panzer General 2 - mam nadzieje że będziesz brał czynny udział w rozgrywkach i nie tylko Smiley. W pełni skonfigurowana do potrzeb gry w lidze wersje gry pobierzesz z działu download na stronie ligi.

Dopisek moderatora: wątek zostanie później scalony z "Panzer General II: Skąd zdobyć ?"
Zapisane
Franko
Gość
« Odpowiedz #3 : Listopad 09, 2006, 04:28:57 »

Jak tu pomagaja, to moze i mnie poradza. Otoz zarejestrowalem sie w Lidze, dostalem kilka milych mejli, w ostatnim zapytalem, czy mam czekac na zgloszenie mentora (zgodnie z regulaminem). Ale echo odpwiedzialo jeno "branzolyta". Ktos bylby laskaw sie nad tym pochylic?
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 09, 2006, 04:36:16 »

Jak tu pomagaja, to moze i mnie poradza. Otoz zarejestrowalem sie w Lidze, dostalem kilka milych mejli, w ostatnim zapytalem, czy mam czekac na zgloszenie mentora (zgodnie z regulaminem). Ale echo odpwiedzialo jeno "branzolyta". Ktos bylby laskaw sie nad tym pochylic?

Witaj w lidze i na forum - ostatnio faktycznie zrobił sie mały bałagan poniewaz nasz dotychczasowy mentor zrezygnował z tej funkcji i niesety cały ciężar spadł na Rommla....Według zapewnień laddermastera na dniach będzie ustalony nowy mentor który autoamatycznie zaprponuje Tobie gre testową. Zaznaczam jednak że NIC nie stoi na przeszkodzie żebys juz zaczął aktywnie grac z kim chcesz. Gra testowa wcale nie musi być pierwsza grą w lidze - jej zadaniem jest tylko zweryfikowanie Twojego poziomu gry - nic więcej. Do boju więc Franek wyzwij kogo chcesz w scenariusz który lubisz i walcz o punkty !!!!
Zapisane
Franko
Gość
« Odpowiedz #5 : Listopad 09, 2006, 05:25:36 »

Dziekuje za szybka odpowiedz. Niestety jest jeszcze kilka niejasnosci, ktore najlepiej byloby rozswietlic na roboczo. Mimo przestudiowania porad na forum, wciaz jakies pozostaly. Nic paralizujacego, ale wolalbym przystapic do rozgrywki nie psujac nikomu zabawy.
Jesli jestes, Depecie, tak uczynny - lub inna fachowa osoba - to prosze o kontakt na gg - 1214347 badz Skype - bsfnowak, tudziez e-mail - barnof@op.pl. Wedle dogodnosci. Lepsze to niz zasmiecanie forum. Z tym, ze przez najblizsze dni jestem do dypozycji tylko wczesnym popoludniem - taka praca. Niemniej bardzo sie ciesze na mozliwosc zagrania w PG2 z zywym przeciwnikiem, bo wariant z komputerem, po przejsciu "Bolesty" wzdluz i wszerz, juz praktycznie wyczerpalem.
Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 09, 2006, 07:03:51 »

Nie ma sprawy pisz do mnie po godz. 16 mój numer na skypa i gg juz masz....zawsze możesz tez sie spytac Szarika lub Krisa_13 - gwarantuje że zawsze otrzymasz odpowiedź Smiley
Zapisane
jacekr
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 07, 2007, 12:08:55 »

 Grin Czesc, nie wiem czy sie nadam,bo nigdy nie gralem on line.Gram w Pancer Generala I-III od momentu powstania gry i stale wracam do nich.Mieszkam za granicami kraju od dluzszego czasu,w malym miasteczku-znalezienie kogos o podobnych zainteresowaniach inpossible.Mam pytania
      1-co z IV,myslalem ze juz koniec z PG bo od paru lat nic i dopiero na Waszej stronie sie dowiedzialem ze ma byc,obdzwonilem kilka sklepow ,ale u nas nic nie wiedza.
      2-mam trudnosci ze sciaganiem pachy :Dnie za dobry jestem w temacie data,znaczy potrzebuje guida-moze ktos?

TO NA POCZATEK BYLO BY TYLE Cheesy-NARKA
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2007, 02:35:02 wysłane przez Depet » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 07, 2007, 02:46:02 »

Witamy w lidze i na forum....!!!  Grin To że mieszkasz w małej miejscowości to nic nie szkodzi Smiley - serdecznie pozdrawiamy mieszkańców tego pięknego miejsca (jakkolwiek się nazywa) Smiley...A więc odpowiedzi na Twoje pytania:

1. Jeśli grasz w "dwójeczke" tak jak mówisz od czasu jej powstania to nie masz się czego obawiać i śmiało wejdź do regularnej gry ligowej - na pewno sobie poradzisz z takim stażem gry. Nie zrażaj się początkowymi niepowodzeniami bo każdy musiał przeżyć to samo a dziś niektórzy okazują się być rewelacjami sezonu (MP grupa F rulezzz). Do boju więc !

2. Panzer General IV - hehe sklepy/polscy dystrybutorzy nic nie wiedzą bo grę tę przygotowują maniacy gry (głównie Hiszpanie) i będzie to całkowicie nieoficjalna, darmowa wersja gry którą lepiej byłoby nazwać modem do PG 2 ....ale jak poczytasz wątek "Czy(m) będzie Panzer General IV ?" przyznasz mi racje że nazwa PG IV wcale nie jest przesadzona....Same zmiany są dopiero w początkowej fazie ale wychodzą już dość regularne ALPHY i to co już udało się wprowadzić nieco oszałamia (np. możliwość zmiany rozdzielczości w grze do gigantycznych poziomów). Poczytaj -> TUTAJ

3. Ściągnij sobie GOTOWĄ wersje gry ze stronki DOWNLOAD. Jest to oficjalna, w pełni spachowana, zamodowana wersja gry - nie musisz już nić robić tylko ściągnąć -> zainstalować -> grać....co się w niej znajduje ? Ponad 100 scenariuszy tak oryginalnych SSI jak i całkowicie nowych RSF wśród których znajdziesz prawie wszystkie ważniejsze potyczki II Wojny Światowej...oprócz tego 2 e-file (pliki sprzętu), nowe dżwięki, mapy, poradniki dla początkujących itd.

W razie dalszych niejasności pisz na forum - na pewno Ci pomożemy. Achtung Panzer Panowie !!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)