Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 02:53:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rada Ligi  (Przeczytany 8922 razy)
Kris_13
Gość
« : Marzec 17, 2007, 11:46:42 »

Panowie Generałowie Depet i Szarik nie tędy droga.
Od pewnego czasu funkcjonowała z pewnymi problemami ale jednak funkcjonowała Rada Ligi.
Uważm, że spełniała swoja rolę w reformowaniu naszej Ligi. Jak również każdy z nas pełnił funkcje odciążające Szarika od dużej ilości obowiązków jakie na niego spadały przy tak gwałtownym rozwoju Ligi.
Przypominam, ze w momencie kiedy rok temu zapsiałem się do GG  było tylko kilku aktywnych graczy.
Ze zdumieniem dowiduję sie  ( i to w watku o oszukiwaniu) po tygodniowej nieobecności na szkoleniu, że Depet i Szarik podjęli decyzje o zlikwidowaniu Rady Ligi. Ciekawe podejście do sprawy. Najbardziej zaiteresowani jak zwykle dowiadują sie ostatni.
Problem w funkcjonowaniu Rady Ligi był jeden - nieobecnośc na czatach niektórych generałów którzy zobowiązali sie do 3 miesięcznej pracy  bez względu na to co się będzie działo. Po tym okresie podsumowanie działalnosci i podjecie decyzji co dalej.
Moim zdaniem, jeżeli członkowie Rady przestali w niej działać (np. Marder) to trzeba ich wymieniac na innych chetnych do pracy na rzecz Ligi. Bez tego wrócimy do punktu wyjścia czyli wszystko na barkach Szarika który juz teraz sie nie wyrabia z tymi zadaniami które ma realizować.
Czyli reasumując skazujecie Panowie Ligę na POWOLNY UPADEK.
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 17, 2007, 12:50:49 »

Nie do końca jest tak jak piszesz.....nikt (ani ja ani Szarik) nie podjął takiej decyzji: RADA NIE BĘDZIE ISTNIEĆ BO MY JEJ NIE CHCEMY. Po prostu po 3 zebraniach na których nie zjawiło sie 3/4 jej członków Szarik przestał zwoływać następne a ja napisałem że "rada nie istnieje" bo taka rada jak to wyglądało dotychczas to tylko strata czasu była.

Problem teraz się jeszcze pogłębił - Steel zrezygnował, Saygon i Marder mają full roboty, Ty jesteś jak sam piszesz we "Francji i ogólnie chce się powiedzieć że z taką radą "nie będzie niczego" jak mawia pewien pan.

Wymiana kadrowa - jasne ale ja ani Szarik nie zamierzamy szukać kandydatów, otwierać przetargów itd. Zajmiesz się tym to OK...ale ja nie widzę sensu w radzie w której 3/4 ludzi to doradcy - od tego jest forum...tutaj każdy może zaproponować co chciałby widzieć w lidze GG. Rada ma sens wtedy kiedy faktycznie każdy z jej członków wykonuje jakąś robotę na rzecz ligi.....i tu pojawia się problem bo albo ktoś nie chce, albo nie umie itd. Więc Kris_13 dla mnie sprawa jest jasna - znajdziesz ludzi chętnych do pracy OK - organ doradczy niech zostanie na forum.

Na koniec żeby nie było że się mądrze i w ogóle - ale ja się choć staram - dzień w dzień uczę się php i sqla mimo iż studiuje elektronikę. Efekty macie przed sobą - nowe forum, nowe medale, nowa wersja gry, a niedługo nowe działy z linkami, download-em, strona główna....przebudowa Wyzwań itd. - mam plan, chęci i CEL. Czy ktoś ma podobną motywację ? Zapraszamy do rady ?

Kogo potrzeba najbardziej ? Przede wszystkim TŁUMACZY którzy znają podstawy htmla - taki człowiek jest dziś chyba potrzebny najbardziej; oprócz tego AMBASADORA który zatroszczył by sie o reklamę GG na innych ZAGRANICZNYCH forach dotyczących PG 2, aranżował pojedynki międzyklubowe itd. niestety obie te funkcje wymagają znajomości angielskiego a z tym u mnie na bakier i 100 razy łatwiej mi się nauczyć skomplikowanych języków programowania niż j. obcych.
Zapisane
kempczol
Porucznik (First Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 93



WWW
« Odpowiedz #2 : Marzec 17, 2007, 07:34:46 »

Ja mógłbym pomóc, ale...
Mam chęci i to wszystko, bo to czego oczekujecie przerasta moje możliwości.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2007, 06:08:12 wysłane przez kempczol » Zapisane

Historia nie jest miejscem dobroczynnych gestów, lecz bezlitosnej rywalizacji.
Depet
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 18, 2007, 11:39:09 »

Ja mógłbym pomóc, ale...
Mam chęci i to wszystko, bo to czego oczekujecie przerasta moją mozliwości.
Pozdrawiam.

No to już bardzo dużo Smiley ale jednak potrzebna jest choć jedna osoba z workiem wolnego czasu i znajomością języka angielskiego - choć temat nie został bez odzewu bo już Kris zadeklarował chęć pomocy (co prawda nie osobiście ale znalazł sposób rozwiązania Tongue )
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.004s, 1q)