Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 09:48:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Primu71 "G32 FORTUNES OF WAR v.4.2e" - 100% efile Gustlik  (Przeczytany 17808 razy)
Primus71
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 970



« Odpowiedz #30 : Czerwiec 08, 2019, 08:12:13 »

Zapomniałem dopisać krótkie podsumowanie.
Bardzo rozrywkowa kampania nie pozbawiona jednak wyzwań. Bez gigantycznej chordy jednostek więc gra się dość szybko. Sprzęt amerykański bardzo zrównoważony. Strasznie dużo zależy od szczęścia zarówno w liczbie zdobytego prestiżu jak i w prototypach. Próba uskładania na bombowiec z dodatkiem amunicyjnym jaw mi się jako droga przez mękę. Trzeba mieć trochę farta i min, jedną taką jednostkę dostać w prezencie inaczej kłopotom z "kotkami" nie będzie końca.
Bardzo dużo desantów i rajdów lekkich jednostek. Trzeba pamiętać że niestety dostęp do jednostek spadochronowych jest ograniczony. Trzeba sobie zafundować na początku albo jak ja skorzystać później z jednorazowej możliwości zakupu brytyjskich.
Ogólnie wielka rola piechoty ale trzeba ją szkolić od początku. Mi później cały czas brakowało jednego oddziału Rangers.
Co do skali trudności to sama rozgrywka na gdzieś na 3 ale dodaję 1 pkt. za niepewność co się zdobędzie i dostanie w heksach bo rozwój armii drogą samych zakupów niemożliwe. Czyli spokojnie początkujący może grać ale jak mu pójdzie to zależy od niego i bogini fortuny.
Polecam wszystkim nie tylko miłośnikom operacji w stylu płaszcza i szpady.
Ps. Widok niektórych niemieckich wynalazków w akcji wbija w fotel.

Zapisane

Jon Snow i Daenerys Targaryen zamordowani przez DD w 8 sezonie Gry o Tron. Pamiętamy!
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.136 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.005s, 1q)