Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Sierpień 05, 2020, 07:33:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co w przypadku gdy ktos oszukuje ?  (Przeczytany 8856 razy)
Depet
Gość
« : Luty 24, 2007, 10:02:13 »

Otóż wpłynęła do mnie tura która po zbadaniu okazała się być "oszukana". Autorem tej tury jest steiner czyli przeciwnik Ratiga. Jest to 1 tura więc to wcale nie musiało być oszustwo...może koleś zapomniał wyłączyć PG 2 po tym jak grał sobie w Tunis "sam na sam"  Tongue - moim jednak zdaniem jest to oczywiste ponowne rozegranie tury startowej bo pierwsza nie wyszła...oczywiście mam kilka dowodów jednak żaden nie jest jednoznaczny właśnie dlatego ze podobna sytuacja występuje gdy zapominamy wyłączyć PG 2. I co teraz ? Czy Ratig ma grac dalej czy będziesz interweniował w tej sprawie Steel ? Skontaktuj się szybko z Ratigiem a jeśli masz jakieś wątpliwości w sprawie dowodów oszustwa pisz do mnie....
steelfox
Gość
« Odpowiedz #1 : Luty 24, 2007, 10:03:11 »

Jeśli nie jest jednoznaczne, nie ma co interweniować. należy mieć pewność co do przeciwnika inaczej wyglądać to będzie źle i nic z tego nie wyniknie.Jeśli gość kantuje to zostawmy to na następne tury aż się upewni, że może kantować i złapiemy go na 100% numerze.

Na pocieszenie mogę powiedzieć, że mój wykonał cancel i nawet o tym nie wspomniał. Przypomniałem na forum TBG, że wszelkie takie praktyki są zabronione i teraz jak zdarzy się coś takiego to będzie podstawa do pretensji.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: