Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Maj 31, 2020, 12:49:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tunis  (Przeczytany 24903 razy)
STR
Generał brygady (Brigadier General)
*

« Odpowiedz #15 : Luty 24, 2007, 10:40:56 »

cześć

Grisha a ty się co tak unosisz, uważaj by Ci nic nie pękło haha Tongue Nikt Ci nic nie karze robić, wolny wybór, tylko wygraj.
Ja tam nie wiem kiedy zagram mam na to przecie jakiś czas, zmieszczę się. Nie znam daty ale za to chce znać jak idzie innym, to juz nie fair ??
Jutro już, z wiadomych przyczyn, nie zagram treningu ale chętnie w nowym roku bym z kimś przećwiczył co nieco. Depet na ochotnika [??], ja postaram sie nie przegrać a Ty w razie czego będziesz miął o czym pisać. Jeśli wyrazisz chęć zgłoszę się do Ciebie w nowym roku, coś w okolicach 2-3 I 2007.

pozdrawiam

STR - PL
steelfox
Gość
« Odpowiedz #16 : Luty 24, 2007, 10:41:40 »

do umawiania korzystajcie z moich usług Smiley
grisha
Kapitan (Captain)
*

kurde bolek

« Odpowiedz #17 : Luty 24, 2007, 10:42:43 »

STR - nie unoszę się (mam lęk wysokości, ale nie w górach) tylko powstrzymuje falę absurdu.....pfff

SteelFox - wysłałem maila po angielsku do mojego przeciwnika - ze 2 dni temu, ale chłopina milczy może jakiś nieśmiały jest....

wino, kobiety i PG2
STR
Generał brygady (Brigadier General)
*

« Odpowiedz #18 : Luty 24, 2007, 10:44:35 »

cześć

W związku ze dziś zakończy się stary rok, ja zakoncze twoje bicie piany, grisha  Grin
I jak mawiają indianie na zakończenie rozmowy - pffff

Co do umawiania, ja się sam to uczynię. Jeśli zaś wystąpią problemy zgłoszę się do Ciebie SF. Planuje rzucić wyzwanie pod koniec przyszłego tygodnia.

pozdrawiam

Korzystając z okazji życzę wam [i sobie] wszystkiego dobrego w nowym roku.
Niech nasza wygrana na początku nowego roku będzie zwiastunem wspaniałego 2007.

STR - PL
steelfox
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 24, 2007, 10:48:02 »

Witam,
to tekst dla niekorzystających z angielskiego:

"Hi,
you are my opponent for duel with Mini tournament between our clubs.
This is my first move, file is password protected. After I'll get your first move, you wiil get the possword to unzip file.
"Amona's Tunis" scenario. RSF 2.40
prestige 100:100
no cancel
no reload

good luck and best regards "
Depet
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 24, 2007, 10:49:43 »

A ja sie troche pośpieszyłem i już mam problemy i nie wiem czy to dlatego że koleś nie zrozumiał mojej łamanej angielszczyzny czy co ? Zobacz:

Wysłąłem coś takiego dziś rano:

"Hi,

Let the fight begin ! Smile My first turn is a password protect, and after I will get your first turn, I will give the password for zip. Okey ? If You have any question - see here -> http://www.ggholiday.com/bg/FORUMS/topic.asp?TOPIC_ID=940. I play using RSF 2.40 and UK 2.10 patch.

Best Wishes,
Depet"

przed chwilą dostałem coś takiego:

"Hello

I cannot open that you sent me, then the game I begin it, and you answer me with two files ? (we never use this method).

facongrande"

Wię odpowiedziałem mu tak Smile:

"Hi,

Please read this post by Tanker -> http://www.ggholiday.com/bg/FORUMS/topic.asp?TOPIC_ID=940. You cannot open my first turn because it is password protect. Why ? Smile For security - That our first turns (moves army) will not identical. If You will sent your first turn to me, I will sent to You my movement of your first turn (Tun_fac_Dep_01b) and password to ZIP file (Tun_Dep_fac_01a). Then, You will have two files - Tun_fac_Dep_01b and Tun_Dep_fac_01a. Further We play normally - You will sent to me Tun_fac_Dep_02a and Tun_Dep_fac_01b.... You understand ? Smile Sorry, this method is some complicated but forceful.

PS. Sorry for my english language. I hope that everything You understand.... Smile

Best Wishes
Depet"

I teraz cholera nie wiem czy to ja cos źle mu napisałem ?
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #21 : Luty 24, 2007, 10:50:43 »

ja nic nie dostałem jeszcze... dzięki Stel przynajmniej wiem co napisać
steelfox
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 24, 2007, 10:52:43 »

Please read this post by Tanker -> http://www.ggholiday.com/bg/FORUMS/topic.asp?TOPIC_ID=940. You cannot open my first turn because it is password protect. Why ? Smile For security - That our first turns (moves army) will not identical. If You will sent your first turn to me, I will sent to You my movement of your first turn (Tun_fac_Dep_01b) and password to ZIP file (Tun_Dep_fac_01a). Then, You will have two files - Tun_fac_Dep_01b and Tun_Dep_fac_01a. Further We play normally - You will sent to me Tun_fac_Dep_02a and Tun_Dep_fac_01b.... You understand ? Smile Sorry, this method is some complicated but forceful.

Trochę przekombinowałeś  Grin Proponuję Coś takiego:

"Hi,
Don't worry, everything is OK. You have got my first move, which is password protected. Now you have to send me your first move. If I will get your first move then I will send you a password for my file and answer to your move.
See the rules agreed between our clubs http://www.ggholiday.com/bg/FORUMS/topic.asp?TOPIC_ID=940.
this rule is because we want to avoid a bug of PG2 which gives defender an advantage over attacker.

best regards"

to powinno rozjaśnić jemu trochę w głowie Smiley
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2007, 10:53:28 wysłane przez Depet » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 24, 2007, 10:53:51 »

Dzięki Steel ale chyba coś skumał z poprzedniego więc to co napisałeś wyśle przy okazji swoje następnej tury Tongue ....
steelfox
Gość
« Odpowiedz #24 : Luty 24, 2007, 10:54:41 »

Umieściłem także samouczek na TBG Smiley
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: