Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Maj 30, 2020, 11:36:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Reprezentacja: The Generals Guild vs FFWC  (Przeczytany 52569 razy)
Depet
Gość
« Odpowiedz #15 : Maj 14, 2007, 11:21:43 »

co do awalanche zapytajcie sie Grishy
jest to scen w którym jak sie cos nie uda to mogą być problemy zwłaszcza gdy
nie jesteśmy przygotowani na nie.
czy FFWC to ta liga w której gram w wojnie o Hiszpanie?Huh
a i czy mozna by juz zaczac trening na ich rosterku.

Witaj STR !!!

Co do Avalanche to akurat ja mam kilka asów w rękawie i wątpię żebym akurat ten scen przegrał.

FFWC to Freedom Fighters Wargame Club - obok GG najstarszy klub Panzer General 2 na świecie; co więcej jest wciąż bardzo aktywny czego nie można powiedzieć o Rayydersach czy TBG. Ich laddermaster zna nawet podstawy języka polskiego !!! Hiszpański klub w którym grasz Janus w ten turniej to zupełnie inny klub Smiley

Sprzęcik: Można - dziś zamieszczę w dziale DOWNLOAD kolejny gameset (instalacja identyczna jak w przypadku e-fila LUPO). Jeśli będę miał nawet więcej czasu to zainstaluje Wam od razu ich scenariusze - nie będziecie musieli tego robić ręcznie.
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2007, 11:29:58 wysłane przez Depet » Zapisane
Kris_13
Gość
« Odpowiedz #16 : Maj 14, 2007, 08:01:43 »

Potwierdzam swój udział.
Mam zamiar bardziej sie przygotowac niz do MP - wreszcie będę miał więcej czasu.
Propoznuję Bzurę - nie znam ale polski scen.
Depet
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 15, 2007, 11:43:54 »

Uwaga przyszły nowe bardzo ważne informacje ze strony FFWC - proszę więc wszystkich graczy z reprezentacji o zapoznanie się z nimi. Tłumaczenie podane jest na samym dole.

Greetings Free Poland PG II Fighting Club!

I wish to send my warm wishes.  I am about to announce our joint PG II tournament.  I hope that you are not offended by my requests.  Some members of my club have been disconcerted by previous internet communications from a member of your group.  I have partially explained to them in my opinion the English syntax explaining some of the misunderstanding.  Nonetheless, I hope that you forgive my requests on behalf of some of my teammates.  I wish to reassure them.  By the way, please email me your cell phone so I can speak to you with my close friend, Dr. Maciewacic undoubtedly misspelled, who speaks beautiful Polish.

Concerning Email received.

http://www.ggholiday.com/bg/forums/topic.asp?TOPIC_ID=940&whichpage=1

We very much support the enthusiasm of our bothers, the Free Polish PGII Club but must state unequivocally that our FFWC Club will not tolerate this conduct so stated in this link.  Tournament with the FFWC will terminate.

• We will not send a first turn and then go through all the password silliness.  The assumption will always be that both players from Free Polska and FFWC are playing fairly.
  • We will not ever tolerate any player of either Club, Free Polska and FFWC,  being accused of cheating in a public forum ? all such accusations (hopefully, they will not arise at all) are to be dealt with through you and me with our own players.    I would rather lose badly than be accused by security of cheating.
  • Turn naming conventions shall be  observed (Scenario Abbreviation_Att_Def_01a etc)
  • Turn play time limits to be decided with agreement with the Free Poland PG II Club and FFWC.  2-4 days?   What do you think.

Most of all, the Tournament should be fun with reasonable competitiveness and not a win-at-all-costs mentality.   If there are any hints of unethical overall behaviour, the FFWC has nothing to prove.  We should ALL be in the spirit of fun and playing ther PG II game.  Viva Polska.

What Scenario would you like to play in RSF?  Even if we lose, we all win!  Thus, we play our available enthusiastic  10-12 players versus yours. 

Happy Mother?s Day in the United States this evening and thank you for your Nation?s most important role in establishing freedom and Christianity in Europe.  I am not usually political or religious but I am so pleased that your country is free and is a full member of NATO, the hope of the World. 

Your Friend,

John Pershing Latchaw, MD

Commander of FFWC

--------------TŁUMACZENIE:----------------

Pozdrowienia dla "wolnego" Smiley polskiego klubu Panzer General 2 !

Przesyłam serdeczne życzenia. Pragnę ogłosić ustalenia turnieju PG2 pomiędzy naszymi klubami. Mam nadzieję że nie poczujecie się obrażeni moimi prośbami/sugestiami. Kilku członków mojego klubu było trochę zażenowanych poprzednią dyskusją Waszego członka (...w sprawie oszustwa - sprawa Grishy którą poruszył Steel - dopiska ode mnie). Ja częściowo staram się (w poniższym liście - dopiska ode mnie) zamieścić w języku angielskim moje zdanie objaśniające klika nieporozumień. Niemniej, mam nadzieję że wybaczycie mi śmiałość próśb w tej sprawie wystosowanych przez mój zespół. Pragnę ich uspokoić...

http://www.ggholiday.com/bg/forums/topic.asp?TOPIC_ID=940&whichpage=1

My bardzo popieramy zaangażowanie naszych "braci" z wolnego polskiego klubu PG2 (co On się uparł z tą Wolną Polska to nie wiem - widać dopiero teraz doszła do nich wieść że socjalizm upadł Smiley ) ale musimy z całą stanowczością oświadczyć że nasz klub FFWC nie będzie tolerował takiego zachowania. Ustalenia turnieju z FFWC:

• Nie będziemy wysyłać pierwszej tury zabezpieczonej żadnymi dodatkowymi hasłami (hasło dla pliku ZIP co stosowaliśmy wcześniej - dopiska ode mnie). Załóżmy że obaj gracze będą grali uczciwie.
  • Nie będziemy tolerować sytuacji w której jakikolwiek gracz każdego klubu, czy to z GG czy z FFWC oskarża w sprawie oszustwa na publicznym forum. - każdy taki protest niech zostaje zgłaszany mnie i Tobie przez naszych własnych graczy. Osobiście wolałbym przegrać niż być oskarżany publicznie o oszustwo.
  • Nazywnictwo tur powinno wyglądać tak: Abbreviation_Att_Def_01a (czyli identycznie jak w naszym klubie - dopisek ode mnie)
  • Limit czasu na turę będzie ustalony za porozumieniem "Wolnej Polski" (hehe Smiley ) i FFWC. Proponujemy 2-4 dni ?

Najważniejsze, turniej powinien być formą zabawy z elementami zdrowej rywalizacji a nie może przeistoczyć się w pojedynek który trzeba wygrać za wszelką cenę. Jeśli powstaną jakiekolwiek aluzje dotyczące nieetycznego zachowania (któregoś z graczy - dopisek ode mnie), FFWC nie zamierza nic udowadniać ani mieszać się (w publiczne dyskusje - dopisek ode mnie). My wszyscy powinniśmy przystępować do gry w duchu dobrej zabawy i zwykłej gry w PG2. Viva Polska !

Jaki scenariusz chcielibyście zagrać na e-filu RSF ? Nawet jeśli przegramy, wszyscy zwyciężymy !! (optymista hehe Smiley ). Tak więc, wystawiamy do gry naszych entuzjastycznych 10-12 graczy przeciwko Waszym.

(uwaga tera będzie typowo po amerykańsku czyli patetyczność na maxa Smiley )

Szczęśliwego Dnia Matki (w USA tego wieczora) i dziękuję Wam za Waszą ogólnoświatową bardzo ważną rolę w ustanawianiu wolności i Chrześcijaństwa w Europie. Nieczęsto wypowiadam się na tematy polityczne i religijne ale jestem bardzo wdzięczny za to że Wasz kraj jest wolny i jest pełnoprawnym członkiem NATO, że jest nadzieją dla świata.

Wasz przyjaciel,

John Pershing Latchaw, MD

Głównodowodzący FFWC

----------------------------------------------------

Kilka słów ode mnie - jak widzicie pomysł poruszenia sprawy oszustwa na forum w naszym poprzednim pojedynku przez Steela był bardzo ZŁYM pomysłem - wywiad tego klubu widać świetnie działa i na bieżąco śledził tok dyskusji. FFWC to klub INNY od Rayydersów czy choćby TBG - profesjonalizm aż kapie i przywiązują wielką wagę do każdego detalu. Tak więc wiadomo już że:

1. Absolutnie nie zamieszczamy komentarzy zachowania czy przypuszczeń o oszustwo na jakimkolwiek FORUM - info idzie do mnie lub Szarika po cichu. Gracze FFWc strasznie sie przejęli tym że można kogoś oskarżyć publicznie (chyba nie wiedzą co się w Polsce z lustracją dzieje Smiley )

2. Zwracać uwagę na nazywnictwo tur i nie odwalać nazw plików w stylu "depet" !!!

3. Nie zabezpieczać dodatkowym hasłem plików ZIP

4. Grać możliwie najszybciej jak się da.

....i generalnie nie próbować oszustw !!! FFWC nie jest tak liberalne jak GG - łatwo można tam podpaść za byle co....
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2007, 11:52:29 wysłane przez Depet » Zapisane
ratig
Gość
« Odpowiedz #18 : Maj 16, 2007, 06:13:34 »

Witam,
Trochę wypadłem z obiegu ale chętnie zagram.
Pozdrawiam
Ratig
Depet
Gość
« Odpowiedz #19 : Maj 16, 2007, 06:32:01 »

Witam,
Trochę wypadłem z obiegu ale chętnie zagram.
Pozdrawiam
Ratig

Dzięki za potwierdzenie - no to teraz odetchnąłem....wygramy Smiley...została jeszcze sprawa krzemyka i rezerwowego...
Depet
Gość
« Odpowiedz #20 : Maj 17, 2007, 01:25:34 »

Do reprezentacji zostało powołanych jeszcze 2 graczy: Bayerlein i pepe1941 ze względu na informacje zawartą w liście od FFWC. Na dzień dzisiejszy są to gracze rezerwowi ale w razie wyjaśnienia kwestii 12 graczy jako meczu 12 vs 12 wchodzą jako normalni gracze. Pepe już potwierdził swój udział, czekamy więc już tylko na Bayerleina i krzemyka.
Bayerlein
Gość
« Odpowiedz #21 : Maj 17, 2007, 08:09:20 »

Jestem chętny... i dziękuje za pewnego rodzaju wyróżnienie.
Depet
Gość
« Odpowiedz #22 : Maj 18, 2007, 11:40:58 »

Jestem chętny... i dziękuje za pewnego rodzaju wyróżnienie.

Witamy !!! Grin Cała przyjemność po naszej stronie...Chyba jednak wejdziesz do normalnego składu bo krzemyk gdzieś wyjechał....
Depet
Gość
« Odpowiedz #23 : Maj 20, 2007, 06:07:15 »

UWAGA !!! Końcowe ustalenia dotyczące naszego pojedynku !!!

Ustalenia są następujące:

W ramach jednego pojedynku odbędą się dwie sesje - w pierwszej WSZYSCY gracze zagrają na RSF na scenariuszu przez nas wybranym; w drugiej WSZYSCY gracze zagrają na FF na scenariuszu wybranym przez FFWC. Pierwszą sesją będzie RSF.

Trzeba podać FFWC informacje o scenariuszu i składzie...do jutra wieczór. Zostały więc dwie kwestie....

Osoba krzemyka....jeśli do jutra się nie zgłosi do regularnego składu wchodzi Bayerlein.

Sprawa scenariusza....radziłbym z miejsca odrzucić Avalenche - po pierwsze to scen na SSI; po drugie efekt wygranej już w 4-5 turze może być zgoła odmienny od zamierzonego - po prostu uznają nas za idiotów którym zależy TYLKO na wygranej...proszę więc składać propozycje scenariuszy RSF !!! Czas - również do końca dnia jutrzejszego. 
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #24 : Maj 20, 2007, 07:26:23 »

No panowie.. trzymam kciuki. Mam nadzieje ze potyczka bedzie relacjonowana na bierzaco, bo chcialbym sledzic. Przydaly by sie tez jakies rozrysy wazniejszych bitew. O ile dobrze zrozumialem przeciwnicy to Amerykanie. Ja zawsze podziwialem Amerykanska mysl wojenna. Fakt - nie byla ona doskonala, ale do mnie przemawia. Zawsze cechowala sie odpowiednim(wrecz dobitnym) wykorzystaniem dostepnych jednostek, a takze dalekosieznym planowaniem w przod. \Do celu -> elastycznie w srodku , ale sztywno na zewnatrz - tak bym to okreslil Smiley / Zawsze tez podobal mi sie sposob zabezpieczania zdobytych juz terenow i budowanie szybkiej logistyki (to juz tak na marginesie). I ryzyko, czasami zbyt duze i zgubne. Przejaw niedoskonalosci ktory potrafil zburzyc cala budowle zbudowana za pomoca poprzednich czynnikow - ale co tam - przeciez to kowboje  Wink. Jestem ciekaw czy przeciwnicy wykaza sie cechami godnymi dowudcow Amerykanskich i jak sobie dadza rade z elastycznoscia i wszechstronnoscia Polakow.

Fajnie by bylo gdyby mozna bylo miec wglad w relacje - ja sam gdybym dostal tury z jakiejs bitwy z checia bym ja zinterpretowal tu na forum ze screenami.
grisha
Kapitan (Captain)
*

kurde bolek

« Odpowiedz #25 : Maj 20, 2007, 09:26:49 »

proponuje bzurę

wino, kobiety i PG2
darkonza
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*

« Odpowiedz #26 : Maj 20, 2007, 10:05:56 »

no niech będzie bzura
Bayerlein
Gość
« Odpowiedz #27 : Maj 21, 2007, 08:24:45 »

Może być Bzura, choć nie grałem jeszcze w ten scenariusz.
Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #28 : Maj 21, 2007, 09:20:02 »

Panowie Bzura jest trudnym scenariuszem:( trudno jest tu o roztrzygnięcie.
Proponuje Rostov,który rządzi się prostym schematem i jest stosunkowo łatwy, w dodatku każdy gracz będzie w stanie pojąc schemat w jaki należy grać w ten scenariusz.
Depet
Gość
« Odpowiedz #29 : Maj 21, 2007, 09:27:18 »

Panowie Bzura jest trudnym scenariuszem:( trudno jest tu o roztrzygnięcie.
Proponuje Rostov,który rządzi się prostym schematem i jest stosunkowo łatwy, w dodatku każdy gracz będzie w stanie pojąc schemat w jaki należy grać w ten scenariusz.

Otóż to - Rommel zwrócił uwagę na to czego się obawiam - Bzura wcale nie jest taka prosta a już na pewno nie jednostronna....ja proponuję Sinyavino - wszyscy dobrze znają ten scen to po pierwsze; po drugie jest dość szybki....

...może też być Rostov - ale tam wiele osób o ofensywnym nastawieniu może się pogubić...to scen który premiuje graczy o typowo klasycznych zdolnościach obronnych - grałem go wielokrotnie.
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2007, 09:29:42 wysłane przez Depet » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: