Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Maj 31, 2020, 12:49:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Reprezentacja: The Generals Guild vs FFWC  (Przeczytany 52572 razy)
Szarik
LadderMaster
Generał broni (General Lieutenant)
*

« Odpowiedz #45 : Czerwiec 07, 2007, 08:25:58 »

no i co ztym naszym meczem? jakas cisza zapadla?

No właśnie po tamtej stronie cisza zapadła Sad Nie mam pojęcia co się stało, faktem jest że głównodowodzący FFWC zamilkł pomimo trzykrotnego wysłania przezemnie emaila. Tym razem wyślę po raz czwarty na frorum tego klubu, tak aby mogli zareagować inni gracze.

Szarik
LadderMaster
*

« Odpowiedz #46 : Czerwiec 07, 2007, 11:18:40 »

Dobre wieści:
udało mi się złapać JPershinga na czacie FFWC i okazało się że dopiero ostatnia moja wysyłka dotrała (czyżbym zaczął być klasyfikowany jako spam Smiley )
na dniach przyjdzie dokładna odpowiedź i będziemy mogli zacząć grę

Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #47 : Czerwiec 11, 2007, 12:56:48 »

Szarik wybywam od 24-06 do 15-07 urlop mam i nie bedzie mnie w tym czasie w domu.
Mam nadzieje ze wezimiesz to pod uwage ??
Szarik
LadderMaster
*

« Odpowiedz #48 : Czerwiec 11, 2007, 06:45:29 »

Szarik wybywam od 24-06 do 15-07 urlop mam i nie bedzie mnie w tym czasie w domu.
Mam nadzieje ze wezimiesz to pod uwage ??

OK

Szarik
LadderMaster
*

« Odpowiedz #49 : Czerwiec 27, 2007, 09:05:52 »

Coś słabo idą FFWC przygotowania do meczu z nami.  Oni powołują reprezentację na zasadzie "kto chętny". Pomimo tego dopiero uzbierali 5 chętnych. Przypuszczam, że odstrasza ich to, że pierwszy mecz jest na RSF, a nie na ich e-file.
Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zmniejszyć reprezentację aby mecz się odbył   Sad  Undecided

STR
Generał brygady (Brigadier General)
*

« Odpowiedz #50 : Czerwiec 27, 2007, 01:50:36 »

Ciśnij ich, co to a jaja taki klub a 5 zawodników nie moze zebrac :/
U nas napewno byśmy jeszcze 10 rezerwowych znalezli, napisz im tak ;-)

pozdrawiam

STR - PL
Szarik
LadderMaster
*

« Odpowiedz #51 : Sierpień 19, 2007, 11:31:53 »

Pojedynek naszego klubu z FFWC rozpocznie się 10 września. Długo trwały  przygotowania i rozmowy z FFWC, ale w końcu udało się dojść do konkretów.
Po pokonaniu Battle Group przez nasz klub oraz po pokonaniu Raidersów przez FFWC ten pojedynek ma rangę walki o miano najsilniejszego klubu na świecie.
Pojedynek będzie składał się z dwóch rund. Pierwsza runda rozpocznie się 10 września. Runda rewanżowa rozpocznie się 13 października.
Pierwsza runda będzie rozgrywana na e-filu FFWC, scenariuszu Manguszew Bridghead 5.1S przy ustawieniach 100:100.
Proszę wszystkich graczy będących w reprezentacji o potwierdzenie emailem swojego udziału w pojedynku do końca sierpnia:

1.Janus
2. Ratig
3. Rommel
4. Depet
5. yazz
6. STR
7. grisha
8. darkonza
9. Bayerlein
10. Kris_13

Prawdopodobnym jest, że ktoś z powyższej listy nie będzie w stanie zagrać dlatego proszę o potwierdzenie gotowości do gry graczy rezerwowych:

feldfebel Szulc
krzemyk
pepe1941
Roberto_tr

Trzy tygodnie pozostały nam do rozpoczęcia pojedynku i zachęcam aby zapoznać się z e-filem i scenariuszem naszych przeciwników (np. umawiając się na grę skype, lub chociaż zacząć grać przez e-mail). Depet przygotował gameseta, który wystarczy pobrać, wypakować do folderu gry i uruchomić grę z pliku FFWC_PG2UK210.exe

Proszę zwrócić uwagę na obrazek z mapką tego scenariusza gdzie zaznaczono kolorem niebieskim VH, które musi mieć strona niemiecka aby wgrać oraz kolorem czerwonym VH dla strony sowieckiej.

Depet
Gość
« Odpowiedz #52 : Sierpień 19, 2007, 02:54:04 »

Potwierdzam swój udział i też namawiam na jakiś szybki sparing próbny czy to skype czy PBEM w ten scen bo wcale nie jest łatwy (choć trochę podobny do naszej Vistuli) ! Smiley
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2007, 03:00:15 wysłane przez Depet » Zapisane
Bayerlein
Gość
« Odpowiedz #53 : Sierpień 19, 2007, 10:06:18 »

Ja również zgłaszam "gotowość";-). Co prawda od 3 do 21 września będę w Szwajcarii (w związku z pracą) ale będę tam miał nieograniczony dostęp do neta. Wysyłanie tur nie będzie więc stanowiło problemu.
pozdr.
B.
STR
*

« Odpowiedz #54 : Sierpień 19, 2007, 10:07:15 »

witam

Depet zgłaszam sie na ochotnika, jesli ich szukasz. Dawno nie grałem z tobą przyda mi sie lekcja Cheesy
Np jeli nic nie stanie na przeszkodzi, zgłosze sie na skype, jak bedzie działać ;-)

STR - PL
Depet
Gość
« Odpowiedz #55 : Sierpień 19, 2007, 10:22:28 »

Depet zgłaszam sie na ochotnika, jesli ich szukasz. Dawno nie grałem z tobą przyda mi sie lekcja Cheesy
Np jeli nic nie stanie na przeszkodzi, zgłosze sie na skype, jak bedzie działać ;-)

Kurcze...muszę odmówić...już zgłosili mi chęć gry Bayerlein i grisha a jako że od środy do 1 września mnie nie będzie więcej gier podejmować już nie mogę Sad. Musisz próbować z innymi reprezentantami...Janus ?
STR
*

« Odpowiedz #56 : Sierpień 20, 2007, 01:44:43 »

Spoko. Nastepnym razem wykarzę się lepszym refleksem. Z Grzesiem to jestesmy w permanentny sparingu Smiley

pozdrawiam

STR - PL
darkonza
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*

« Odpowiedz #57 : Sierpień 20, 2007, 07:22:20 »

proszę o przesunięcie mnie na listę rezerwowych, potrzebuję urlopu od PG2
patrząc na generałów obecnych w drugim rzucie przesunięcie mnie do rezerwy nie odbije się w żaden sposób na jakości kadry dowódczej Smiley
pozdrawiam
pepe1941
Gość
« Odpowiedz #58 : Sierpień 24, 2007, 03:11:21 »

witam.
Rezerwowy czy nie, ale chętnie zagram ten scenariusz w ramach sparingu. 
Jeśli ktoś z generałów jest chętny niech da znać.
Pozdrawiam
Szarik
LadderMaster
*

« Odpowiedz #59 : Wrzesień 05, 2007, 06:40:06 »

Zebrałem już informacje od kadrowiczów i graczy rezerwowych. Trzech graczy z podstawowego składu nie może wziąć udziału w meczu z FFWC. Są to: yazz, darkonza, Kris_13. Ich miejsce zajmą gracze rezerwowi, którzy potwierdzili swoją gotowość: feldfebel Szulc, pepe1941, Roberto_tr (kolejność ustalona na podstawie poziomu gry i gwiazdek). Oto ostateczna lista graczy, którzy zagrają z FFWC:
1. Janus
2. Ratig
3. Rommel
4. Depet
5. feldfebel Szulc
6. STR
7. grisha
8. pepe1941
9. Bayerlein
10. Roberto_tr

Pojedynek zacznie się 10 września i w tym dniu wyślę kolejnego e-maila z informacjami. Cieszy mnie bardzo, że scenariusz większość kadrowiczów ma przetrenowany. Zachęcam do podzielenia się uwagami dotyczącymi scenariusza Manguszew Bridghead 5.1S na forum:
http://forum.generalsguild.com/index.php?topic=275.0
Dyskusja jest utajniona, dostępna tylko dla kadrowiczów.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2007, 06:49:45 wysłane przez Szarik » Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: