Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Maj 31, 2020, 12:07:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Manguszew Bridghead 5.1S  (Przeczytany 47759 razy)
Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #30 : Październik 12, 2007, 11:23:03 »

Moje gratulacje Janus, nie byle komu skopałeś tyłek Smiley
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #31 : Październik 13, 2007, 12:07:14 »

pewnie dla tego chce się zrewanżować Grin
a kim on jest Huh
bo dla mnie to ty jesteś mistrzem Cheesy
Rommel
Generał (General)
*

« Odpowiedz #32 : Październik 16, 2007, 10:24:13 »

Nie przesadzaj, w Mistrzostwach Polski nie było mnie w finałach, w lidze nie ma mnie w pierwszej trójce, w turniejach nie błyszczę, nawet żadnego medalu nie mam. Janus moja gwiazda juz po prostu zgasla Sad
Depet
Gość
« Odpowiedz #33 : Październik 17, 2007, 11:04:38 »

Nie przesadzaj, w Mistrzostwach Polski nie było mnie w finałach, w lidze nie ma mnie w pierwszej trójce, w turniejach nie błyszczę, nawet żadnego medalu nie mam. Janus moja gwiazda juz po prostu zgasla Sad

Więcej optymizmu Smiley - wygrałeś 3 w 1 a i w lidze dobrze zacząłeś >> http://ssi.gildiageneralow.pl/ladder.php?game=PG2 hehe

Co do Magnuszewa od 13 nie dostałem odpowiedzi na moją turę...hmm...mój przeciwnik chyba zdezerterował...
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #34 : Październik 17, 2007, 04:07:25 »

teraz to ty przesadzasz panie Romel
w lidze miejsce niewysokie bo wolą z tobą nie grać
a co do turniejowych gier to zdaje się że wygrałem z tobą przez rsc bo nie miałeś czasu grać.
ja tam wolę w turniejach trafiać na ciebie w finale przynajmniej 2 miejsce zajmę Grin
ratig
Gość
« Odpowiedz #35 : Październik 18, 2007, 04:32:49 »

hm, a ja wszystkie posiłki z 4 czy tam 5 tury skierowałem na północ do obrony R2 i dodatkowo też tam czai się moje lotnictwo. Cała ruska kawaleria poszła sobie na r3 ir4 więc liczę na to że obrona r2 będzie skuteczna a posiłki z tury 9 pozwolą mi odbić r3 i r4 bo przeciwnik będzie musiał osłabić obrone w tym miejscu żeby spróbować zdobuć r2, oczywiscie o ile uda mi się obronić r2 w pierwszym ataku, ale chyba to raczej powinno się udać tym bardziej że pierwsze jednostki niemców z tury 5 wchodzą do gry już w swoim 2 ruchu. zobaczymy sam jestem ciekaw czy się uda, choć muszę przyznać że goldfinger to raczej umnie dobrze grać w pg2
i
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #36 : Październik 18, 2007, 07:54:11 »

moim zdaniem jak ruscy nie pokpili sprawy to
1-powinni pod r-2 podciągać posiłki i jak ci przyblokują ruch do tego punktu to kiepsko to widzę
ciężko będzie ci się tam przełamać wiem bo trenowałem to -tygrys w zasadzie jest tam nie do ruszenia ale warunek 1-en musi go bronić altylerja i osłaniać opl.
2-tam powinno działać skutecznie ruskie lotnictwo kup opl. ale to pozostawiam twej ocenie.
3-rozdzieliłeś niemieckie jednostki pancerne nie będą działać razem
4-jeżeli masz pod v-chksami r-3 i r-4 piechotę wspartą altylerją to postaraj się ruską altylerję dorwać w marszu jest szansa na utrzymanie szczególnie r-4 bronić trzeba bo ruscy tam najdalej mają .
sorki że dzielę się swymi doświadczeniami .
ratig
Gość
« Odpowiedz #37 : Październik 18, 2007, 11:23:15 »

hm, jak 19 dojdzie na górę, a dojdzie bo ruscy nie mogą jej zablokować to jak dojdzie tygrys to robi się całkiem silna grupa uderzeniowa, która przy odrobinie szczęścia może nawet zająć vh ruskie, ale zobaczymy jak się rozwinie akcja, będe na bieżąco załączał komentarze z bitwy
p.s. dwa ruskie antytanki poszły wzdłuż rzeki więc za szybko to nie dojadą do r2 w tym czasie powinienim zmaskarować ruską piechotę z artylerią bo cała kawaleria też poszła do r3 i r4 a przeciwnik raczej się nie spodziewa że cała 19 poszła na górę
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #38 : Październik 18, 2007, 11:55:08 »

nie jest łatwo ruskich zmaskrować szczególnie wtedy gdy mają wsparcie altylerji
2 tanki mogą zniszczyć 1 piechotę i jedną naruszyć.
a jak ma tam lotnictwo to będziesz miał niezły problem.
sorki za pesymizm ale wolę uprzedzić o kłopotach które ja grając ruskimi bym sprawił.
muj przeciwnik zrobił to co ty i nie zdążył mi nawet 1 jednostki zniszczyć a było po grze.
wszystko zależy jak długo utrzymasz r-3 i r-4.
ratig
Gość
« Odpowiedz #39 : Październik 22, 2007, 08:46:09 »

hm, zobaczymy jak się rozwinie sytuacja
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #40 : Październik 23, 2007, 08:16:34 »

rozgrywam to samo jeszcze raz z tym samym przeciwnikiem on nawet nie prubuje ruskimi wygrać w 6 turze ja natomiast realizuję cel zgodnie z wcześniejszymi założeniami . jak narazie idzie dobrze ale skierował całą 19 pancerną w rejon r3 i r 4 ciekawe czy wynik będzie podobny
e3jjv0w
Gość
« Odpowiedz #41 : Lipiec 28, 2012, 10:14:57 »

potwierdzam udzial
proponuje aldi  Grin Grin Grin

-----------------------------------

Gafas De Sol
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #42 : Sierpień 08, 2012, 12:52:33 »

w czym udział to temat z przed 2 lat hi hi