Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Maj 31, 2020, 12:40:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Raport z gier z FFWC  (Przeczytany 23988 razy)
ratig
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 23, 2007, 06:31:54 »

moja gra idzie jak po grudzie, na każdą turę od goldfingera czekam kilka lub kilkanaście dni, np: nie dostałem  do dzisiaj odpowiedzi na tury z 16.10.2007 - masakra jak tak dalej pójdzie to zrezygnuję z gry bo już zapomnę jaki mam paln gry
Janus
Generał (General)
*

« Odpowiedz #16 : Październik 23, 2007, 08:07:17 »

może myśli jak to rozegrać? Grin
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2010, 09:05:44 wysłane przez Janus » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 24, 2007, 01:37:37 »

Moja sytuacja z gry Niemcami (Rosjanami wygrałem BV):

Aktualnie jest tura 17 czyli 8 tur do TV i mam poważne wątpliwości czy zdążę - brakuje mi choćby 1 poważnej brygady pancernej...żeby zaryzykować szturm na jego linie obronne tak wiec skupiam sie na mozolnym ataku pozycyjnym - mam więcej dalekosiężnych dział i powoli spycham go do rzeki...drań jednak wie ze powoli wyczerpują mi się wojska pancerne i korzystając z tego że ma znacznie więcej prestiżu kupuje Sumacze (ma już chyba 3 albo 4 SU + 1 T-34)...jest więc ciężko...zamknąłem go w takim pierścieniu (screeny ponizej) ale boję się że korzystając z przewagi w jednostkach panc. może mnie w którymś miejscu przełamać - zresztą na screenach widać jak w opłakanym stanie są moje czołgi...

Pierścień:

Mapa strategiczna:

Depet
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 28, 2007, 06:13:03 »

Ok z radością donoszę że udało mi się wygrać również Niemcami w turze 21 czyli Rosjanami BV, Niemcami TV. Nie było łatwo przełamać obrony Ruskich ale zaryzykowałem i resztkami moich jednostek pancernych utorowałem sobie drogę do ostatniego VH. Mam nadzieję że z tej gry reprezentacyjnej będą jakieś profity ligowe Tongue bo była to moja najdłuższa gra PBEM w życiu - 21 tur z taka liczbą jednostek to jest mój absolutny rekord. Życzę powodzenia pozostałym graczom którzy jeszcze nie ukończyli swoich gier !
grisha
Kapitan (Captain)
*

kurde bolek

« Odpowiedz #19 : Październik 29, 2007, 08:53:38 »

No i u mnie w koncu sukces po powolnej grze stosując taktykę szarzy kawalerysjkiej środkiem - udalo mi sie na styk wygrac Rosjanami w 10 turze. Teraz jeszcze Niemcy przystapia do ofensywy i bedzie komplet.

wino, kobiety i PG2
Bayerlein
Gość
« Odpowiedz #20 : Listopad 09, 2007, 10:14:01 »

Ja również zakończyłem grę Niemcami, zwycięstwo TV. Przeciwnik poddał rozgrywkę w 20 turze (sytuacja na screen-ie). Za 1, max 2 tury i tak zająłbym jego VHexy.

[załącznik usunięty przez administratora]
Szarik
LadderMaster
Generał broni (General Lieutenant)
*

« Odpowiedz #21 : Styczeń 18, 2008, 12:05:58 »

Gry, które nie zostały dokończone w bitwie międzyklubowej GG vs FFWC nie mają szans na ukończenie. W związku z tym postanowiłem podsumować bitwę. Zakończyła się ona wielkim zwycięstwem GG i sromotną porażką FFWC w stosunku punktowym 64:0 (jedna gra  feldfebela Szulca jeszcze jest w toku). Gracze naszej reprezentacji tak pogonili przeciwników, że rewanż stoi pod dużym znakiem zapytania - przeciwnicy nie mają zbyt wielkiej ochoty na grę.
Każdy z uczestników bitwy otrzyma tyle punktów bonusowych ile wywalczył. Ratig, grisha, pepe1941 nie ukończyli swoich gier nie z własnej winy i dlatego otrzymają po 3 punkty bonusowe za każdą nieukończoną grę w tej bitwie.
Reprezentantom gratuluję sukcesu - można napisać, że był to finał klubowych mistrzostw świata PG2, więc każdy z nich jest drużynowym mistrzem świata!!!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2008, 06:59:24 wysłane przez Szarik » Zapisane

darkonza
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*

« Odpowiedz #22 : Styczeń 21, 2008, 02:02:40 »

o mamo, ale im kuku zrobiliście Smiley
gratulacje dla Mistrzów świata!
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: