Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 08, 2020, 10:31:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Warstwa Programistyczna  (Przeczytany 33923 razy)
Kris_13
Gość
« Odpowiedz #15 : Lipiec 10, 2006, 01:55:40 »

Ułatwieniem byłoby również umieszczenie w raporcie rozpoczęcia gry nazw wszystkich scenariuszy które są na CD ( otrzymaywanym od Szarika)
steelfox
Gość
« Odpowiedz #16 : Lipiec 19, 2006, 12:16:15 »

Zajrzyjcie na TBG, jeżeli w określonym terminie nie wpłynie raport o zakończonym pojedynku, to zalicza się zwycięstwo wyzwanemuna pojedynek.
Roberto_tr
Pułkownik (Colonel)
*

« Odpowiedz #17 : Sierpień 08, 2006, 01:36:17 »

Pojawiła się stronka osobista i uważam to za duże udogodnienie, ale jeśli Szarik pozwolisz to chciałbym wrzucić swoje 3 grosze ....

1 grosik - wg mnie za kolumną Scenariusz w zakładce Moje gry powinna pojawić się jeszcze jedna kolumna z informacją gdzie dany scen jest rozgrywany (w MP, Lidze, CC czy innym turnieju)

2 grosik - w zakładce "Moje gry" rozumiem, że umieszczone zostały wszystkie moje gry, które aktualnie rozgrywam ale tu jest małe niedopatrzenie bo brakuje mi 2 scenariuszy rozgrywanych w turnieju CC z Mkoter'em. Pytanie - dlaczego?

3 grosik - czy będzie w przyszłości możliwe podejrzenie profilu innego gracza? Nie muszą być to tak dokładne informacje jak w stronie osobistej, ale jakieś info o potencjalnym przeciwniku zawsze jest pomocne.

Więcej uwag nie mam. Uważam że stronę należy ocenić na plus.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2006, 04:53:56 wysłane przez Depet » Zapisane
STR
Generał brygady (Brigadier General)
*

« Odpowiedz #18 : Sierpień 08, 2006, 07:59:57 »

cześć

Osobista strona jest OK, tego własnie brakowało.
Ja dołoże 1 centa i to bedzie powtórzenie tego co pisał przedmówca.
Dobrze by było gdyby istaniała możliwość zajrzenia w cudzy profil.

pozdrawiam

STR - PL
Szarik
LadderMaster
Generał broni (General Lieutenant)
*

« Odpowiedz #19 : Sierpień 09, 2006, 10:57:45 »

Cytat: Roberto_tr
1 grosik - wg mnie za kolumną Scenariusz w zakładce Moje gry powinna pojawić się jeszcze jedna kolumna z informacją gdzie dany scen jest rozgrywany (w MP, Lidze, CC czy innym turnieju)
2 grosik - w zakładce "Moje gry" rozumiem, że umieszczone zostały wszystkie moje gry, które aktualnie rozgrywam ale tu jest małe niedopatrzenie bo brakuje mi 2 scenariuszy rozgrywanych w turnieju CC z Mkoter'em. Pytanie - dlaczego?
W module Moje gry są tylko zwykłe gry ligowe. Reprezentacja gier turniejowych w bazie danych jest zupełnie inna w porównaniu do zwykłych gier ligowych. Gry turniejowe pojawią się w przyszłości w module Moje turnieje.
Cytat: Roberto_tr
3 grosik - czy będzie w przyszłości możliwe podejrzenie profilu innego gracza? Nie muszą być to tak dokładne informacje jak w stronie osobistej, ale jakieś info o potencjalnym przeciwniku zawsze jest pomocne.
Została zmodyfikowana strona Lista graczy, tam klikając na gracza można zobaczyć stronę poświęconą jemu. W przyszłości będą zmodyfikowane kolejne strony i  wszędzie klikięcie na nick gracza przeniesie na jego stronę.

Szarik

Roberto_tr
Pułkownik (Colonel)
*

« Odpowiedz #20 : Sierpień 09, 2006, 11:29:59 »

Dzięki ! O to chodziło Smiley
Kris_13
Gość
« Odpowiedz #21 : Sierpień 15, 2006, 02:33:44 »

Moim zdaniem Szarik za mało przkazujesz informacji na temat nad jakim zmanami aktualnie pracujesz.
Jakie zmiany będą wprowadzone w Lidze i od kiedy.
Mnie przynajmniej interesuje informacja na bieżaco.
Depet
Gość
« Odpowiedz #22 : Sierpień 19, 2006, 05:02:34 »

Temat stary - ale zmian nie widać więc przypomne, dużym ułatwieniem byłoby:

• zawarcie w wyzwaniu dodatkowych pól - odnośnie prestiżu i typu gry. Dziś to wygląda tak że trrzeba wysyłać przeciwnikowi dwa wyzwania - jeden ze strony, drugi indywidualnie...żeby dodgadać się w sprawie tych dwóch cech
  • Kris_13 zwraca uwagę na brak scenariuszy Rayydersów w rozwijanym menu w trakcie rejestrowania gry. Szarik podeślij mu baze tego menu to Kris to uzupełni.... Smiley. Od siebie moge dodać że warto byłoby scenariusze Rayydersów (a w przyszłości może jeszcze jakieś nasze - nowe) zaznaczyć kolorem CZERWONYM, zeby je wyróżnić na tle oryginalnych. Bajer ale cieszy oko.
  • proponuje też (ale to w przyszłości) zrobić dodatkowe pole do wpisania komentarza do gry. Każdy gracz mógłby po skończonej grze, w trakcie raportowania wyniku wpisać kilka zdań komentarza o grze i scenariuszu....Inni gracze spoglądający na strone z wynikami (osobiste) mogli by przeczytać te komentarze do których byłby link zaraz obok każdego wyniku. Dlaczego czepiam się takich szczegółów ? Ponieważ widze co działo sie w MP - dzięki relacjom a raczej komentarzom graczy na gorąco MP znacznie zyskały (przy okazji dzięki za Wasze miłe słowa pod adresem moich wypocin). Gdybym wygrał np. z Mietkiem albo Rommlem chyba bym nie wytrzymał i musiał napisać pare słów jak udało mi się tego dokonać.... Smiley
KZ_gda
Gość
« Odpowiedz #23 : Sierpień 23, 2006, 10:45:02 »

a ja sobie tak marzę, żeby wszystkie tury gier ligowych były dostępne w bazie (chyba, żeby trza dodatkowy serwer stawiać) i po skończeniu gry jeszcze hasełka i wtedy kazdy może sobie zrobić małą Akademię Wojenną i popatrzeć jak w kwietniu Rommel rozwalkował xxx-a.
Kris_13
Gość
« Odpowiedz #24 : Sierpień 24, 2006, 12:01:39 »

a ja sobie tak marzę, żeby wszystkie tury gier ligowych były dostępne w bazie (chyba, żeby trza dodatkowy serwer stawiać) i po skończeniu gry jeszcze hasełka i wtedy kazdy może sobie zrobić małą Akademię Wojenną i popatrzeć jak w kwietniu Rommel rozwalkował xxx-a.

Jak na razie Szarik zadeklarował się, że będą udostępnine gry z finału MP.
Proponuję udostepnić również wszystkie gry z ćwiecfinałowe.
Depet
Gość
« Odpowiedz #25 : Sierpień 24, 2006, 12:23:34 »

Wszystkie gry z których zostały sporządzone raporty + kilkanaście innych ciekawych gier eliminacyjnych zamieszcze na serwerze...Oczywiście wszystkie gry pucharowe będa również udostępnione (z ćwierćfinałami włącznie) - już ja pogadam z Marderem (korespondentem) i zdobęde te tury żeby również wrzucić je na serwer...

Inna sprawa jednak jest z tym że to powinno być zrobione profesjonalnie więc może pokusze się o zrobienie jakiejś eleganckiej strony.... Smiley - choć tak na prawde nie chce mieszać....Laddermastrerm ligi jest Szarik..całość strony General's Guild należy do Niego...tury też powinny byc więc zamieszczane na Jego serwerze z Jego domeną.... to samo tyczy się pomocy i manualów a w szczególności rozkładu prestiżu do odpowiednich scenariuszy - to wszystko powinno być podane na stronie w atrakcyjnej formie a nie na forum za pomocą linków Smiley
Kris_13
Gość
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 01, 2006, 11:20:45 »

W regulaminie nie doczytałem się co sie dzieje z grami które nie zostały zakończone do końca sezonu ( czyli do końca wrzesnia).
Czy zostają wykasowane czy grę można kontynuować  w nowym sezonie ?
Depet
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 01, 2006, 01:26:39 »

Cytat: Kirs_13
W regulaminie nie doczytałem się co sie dzieje z grami które nie zostały zakończone do końca sezonu ( czyli do końca wrzesnia).
Czy zostają wykasowane czy grę można kontynuować  w nowym sezonie ?

Szarik już napisał (zgodnie z naszym życzeniem umieszczania przez Niego informacji nad czym pracuje i pracować będzie) w dziale "Nasza Gildia" że tą "automatyzacje kasującą" zrobi we wrześniu tego roku.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2006, 08:44:02 wysłane przez Depet » Zapisane
Kris_13
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 01, 2006, 08:19:10 »

Szarik już napisał (zgodnie z naszym życzeniem umieszczania przez Niego informacji nad czym pracuje i pracować będzie) w dziale "Nasza Gildia" że tą "automatyzacje kasującą" zrobi we wrześniu tego roku.

W dalszym ciągiu jest to niejasne.
Czy zostaną wykasowane tylko punkty i Tabela ligowa czy zostana rownież wykasowane Gry w Toku ( niezakończone do kończ września)
Depet
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 22, 2006, 07:40:06 »

Już niedługo kolejny koniec czasu jaki poświęcony był na aktywność !!! - znów paru graczy straci gwiazdki a niektórzy nawet poziom za brak zaangażowania w grze. I tu moje pytanie: czy system się sprawdza ? Czy niektórzy gracze nie czuja sie pokrzywdzeni bo nie nadążają ? I wreszcie czy racze którzy głosowali za ta zmianą są zadaowoleni ?..warto zauważyć że przy ostatnim wyliczeniu Mietek stracił punkty, Rommel stracił punkty i wielu innych zasłużonych graczy...ze swej strony moge jedynie dodać że system bardzo mi się podoba - szybko automatycznie wyselekcjonuje graczy aktywnych...a tych co nie graja wyrzuci....stworzy szybko kontrast poziomów w skali od 1 do 6 a nie jak jest dziś same 3....
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: