Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 08, 2020, 11:08:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Plan zmian.......czyli to nad czym pracuje Szarik  (Przeczytany 14323 razy)
Depet
Gość
« Odpowiedz #15 : Sierpień 31, 2006, 08:59:48 »

W związku z dzisiejszym "puczem" jaki nastąpił w lidze chce dodać kilka słów od siebie - uważacie że zmiany jakie zaszły w lidze są mało istotne - nie zgadzam sie! Poniżej jest lista zmian jakie wprowadził Szarik od maja do września tego roku:

1. Oddzielił kod PHP od treści strony dzieki czemu mozna wprowadzac nowe ligi znacznie szybciej i sprawniej nie ingerujac w kod innych lig.
2. Przeksztalcil kod strony tak ze mozna wprowadzac nowe wersje jezykowe bez udzialu Szarika - po prostu moze to zrobic osoba z zewnątrz nie znajaca sie na programowaniu
3. Weszly w zycie 3 nowe turnieje w PG 2 i 2 turnieje w innych ligach - kilka juz wystartowało.
4. Weszła w życie lansowana prze ze mnie najbardziej reguła degradująco-dopingująca
5. Skonstruowal strone osobista według naszych wymogów - poza tym zrobil to w ten sposob ze niedlugo bedize mogl wprowadzac do niej kolejne ulepszenia.
6. Ulepszenie strony osobistej w możliwość ustalania urlopu.
7. Zmienil zakladke Lista Graczy - dodal filtry segragujace
8. Skostruowal od zera lige Panzer Campaigns - niestety pomysl okazal sie byc chybiony - ale teraz wystarczy ze pojawi sie osoba chetna do prowadznie tej ligi
8. Skostruowal Mistrzostwa Polski - przypominam ze to bylo w maju!
9. Trwaja prace nad zmianami regulaminu - problem nazywnictwa został juz rozwiązany
10. Uruchomił możliowść płatności abonamentu osobom mieszkającym za granicą.

i kilka innych mniej znaczących zmian.....Wybacz Szarik jeśli coś pominąłem.

Jeśli uważacie że to mało - to wybaczcie ale...pierwszy raz się z Wami nie zgodze. Zmiany na czerwono to zmiany radyklane i bardzo ważne, których zbudowanie od podstaw zajęło mnóstwo czasu. Jedyna sprawą która nie została potraktowana serio jest zmiana dotycząca "rankingu i punktacji"...widać jest ona na tyle ciężka do wprowadzenia jak i do pogodzenia z innymi aspektami ligi że musimy na nia poczekać...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2006, 08:49:21 wysłane przez Depet » Zapisane
Szarik
LadderMaster
Generał broni (General Lieutenant)
*

« Odpowiedz #16 : Wrzesień 01, 2006, 12:28:17 »

Dziękuję ci Depet za podsumowanie.
Wszelkie zmiany wymagają psowięcenia im odpowiedniej ilości czasu na zaimplementowanie ich. Od pomysłu do realizacji droga jest daleka.
Uzupełnię swoje plany :

wrzesień:
1. przeniesienie już dokonanych zmian w lidze PG2 do pozostałych lig FG i PG/AG
2. liga Heroes of Might and Magic
3. skrypt kontrolujący gry ligowe (stare nie odnawiane gry będą usuwane)
4. nowy turniej PG2 i PG/AG (o nim napiszę w przyszłym tygodniu)
5. zaadaptowanie nowej szaty graficznej dla lig Panzer General 2 (zadanie prawdopodobnie zostanie przesunięte na październik)

dalej w 2006:
1. liga Steel Panthers
2. moduł strony osobistej "Moje wyzwania"
3. strona rocznicowa z okazji 10-lecia klubu

Szarik / Krol Krak
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2006, 08:33:36 wysłane przez Szarik » Zapisane

Franek Dolas
Gość
« Odpowiedz #17 : Wrzesień 15, 2006, 03:08:07 »

hej

proponowalbym w wolnej chwili umiescic tez na "stronie osobistej" cos takiego jak krotkie o mnie. Jakies takie textarea zeby mozna bylo napisac cos o sobie np jesli chodzi o mnie moglbym informowac, ze do mnie mozna pisac na gadu nawet jak jestem "niedostepny" itp oprocz samego numeru
Depet
Gość
« Odpowiedz #18 : Wrzesień 16, 2006, 09:31:51 »

Cytat: Franek Dolas
proponowalbym w wolnej chwili umiescic tez na "stronie osobistej" cos takiego jak krotkie o mnie. Jakies takie textarea zeby mozna bylo napisac cos o sobie np jesli chodzi o mnie moglbym informowac, ze do mnie mozna pisac na gadu nawet jak jestem "niedostepny" itp oprocz samego numeru

Dokładnie tak pisałem o tym przed stworzeniem strony osobistej że powinna być możliwość wpisania komentarza/opisu o sobie, swoich zainteresowaniach, ile sie grało w PG 2, od kiedy jest sie w Lidze itd. Dobrym pomysłem byłoby też umieszczenie miejsca na avatar...jakoś polubiłem tego swojego generała.....i jestem dzięki niemu rozpoznawalny..tak samo Kris po swoim Tigerze...
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do: