Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 02:00:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprawy Porządkowe  (Przeczytany 24646 razy)
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« : Październik 16, 2012, 10:00:21 »

"Akadenia Wojskowa", to dział subforum Open General - podobny do tego, który istnieje na subforum PG2. Postanowiłem powołać go do życia, ponieważ Open General rozrasta się tak szybko, że zaczęło brakować miejsca, a poza tym - pisanie o OG na subforum PG2 mogło powodować nieporozumienia.

Z kolei dział: "Zagadnienia techniczne" na subforum OG, też już pomału nie był w stanie unieść wszystkich wątków.

Stąd powołanie nowego działu - proszę jednak o przestrzeganie pewnych zasad - zwłaszcza dwóch:

1) "Akademia Wojskowa" - to JEST miejsce do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, wnioskami i obliczeniami dotyczącymi zachowania jednostek, taktyki i róznych tricków pozwalających na doskonalenie umiejętności w grze.

2) "Akademia Wojskowa" - to NIE JEST miejsce dla zgłaszania problemów technicznych typu: "nie chce mi działać", "nie chce mi strzelać", "nie chcą mi się komandosi załadować do samolotu". Do tego nadal aktualny jest dział zagadnień technicznych. Tu rozmawiamy o zasadach walki i taktyce, a nie o błędach w grze.

No i oczywiście jest to dział poświęcony rozgrywce na platformie OPEN GENERAL. Rozgrywka w PANZER GENERAL2 ma swój własny dział zatytułowany: "Akademia Wojskowa" - uprasza się ich nie mylić.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 24 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)