Forum OpenGeneral

Open General => Edytor Open Suite => Wątek zaczęty przez: Gustlik Styczeń 27, 2013, 07:46:26Tytuł: Pojaśnienia ogólne
Wiadomość wysłana przez: Gustlik Styczeń 27, 2013, 07:46:26
Na życzenie użytkowników wprowadzam dział, w któym będę starał się stworzyć przewodnik po edytorze gry.

Ponieważ Open Suite, to spory kombajn, pozwalający na edytowanie wielu różnych elementów gry, postanowiłem stworzyć dział na forum, zamiast dokumentu-samouczka. Wydaje mi się, że tak będzie prościej, a wiedza stanie się szybciej dostępna dla innych. Nie trzeba będzie czekać na napisanie do końca jakiegoś działu aby czerpać z niego wiadomości. 

Poza tym - forma forum pozwoli na jednoczesne uczestnictwo w jego tworzeniu każdemu, kto ma doświadczenie z tym narzędziem - na co bardzo liczę.

Proszę tylko o dyscyplinę w pisaniu postów - jesli uważacie, że jakaś sprawa wymaga doprecyzowania, lub dalszych wyjaśnień - można pytać, ale takie pytania (po uwzględnieniu odpowiedzi w treści instrukcji) będę usuwał, aby nie burzyły przejrzystości działu.

EDIT - po namyśle zdecydowałem się na wprowadzenie uniwersalnego tematu - worka, na pytania.

Prosze także o nie rozpoczynanie dyskusji o pomysłach i usprawnieniach gry - w działach, dotyczących funkcji edytora.

Przed zadaniem pytania nalezy upewnić się, że mamy zainstalowaną NAJNOWSZĄ wersję edytora. Zawsze do pobrania stąd: http://luis-guzman.com/OpenGen/OpenSuite.rar

Całkowity copyright dla nazwy, budowy i funkcji Open Suite należy do Luisa Guzmana.

Moderatorami działu są: Gustlik, kowdar i Zsamot, ale do tej grupy może zostać dołączony każdy, kto ma na tyle doświadczenia z Open Suite, aby uzupełniać czy modyfikować tematy. Nie łudźmy się - jeśli zostanę z tym sam, będzie to trwało wieki.....