Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 12:26:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: POMOCY!! przy zmianie flag oddziałów Waffen SS  (Przeczytany 25164 razy)
Pablo78
Gość
« : Luty 26, 2011, 12:00:34 »

Witam wszystkich mam duży problem ze zmianami flag waffen ss.Gram w kampanie Waffen SS na PG2 i za ciężką chol... nie mogę zmienic flag tym oddziałom  Sad zmieniłem panzer.dat potraktowałem go graphswitcherem 30.01.2011 wybrałem Gustlik 2.0 bo to kampania zrobiona przez Gustlika i dalej są flagi ONZ. No jak tu gra a wiem ze flagi waffen ss są niezłe proszę pomóżcie!!! GraphSwitcher jest 2.0e wybieram Gustlik 2.0 i dalej są flagi ONZ a nie niemieckie panzer.dat mam nowy 30.01.2011
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #1 : Luty 26, 2011, 01:20:25 »

Wystarczy poczytać temat Grega o jego stronie pg2.net, aby zobaczyć TAKI WPIS:

Cytuj
Dodano:
-  e-fil 5.0 Gustlika
- plik GustlikFlags.shp,  który należy podmienić w katalogu "FlagsDossier" - niezbędny do prawidłowego wyświetlania flag państw

Dużo można dowiedzieć się z tego forum, ale trzeba trochę chcieć. Zakładanie osobnych wątków, do każdego, rozwiązywanego już sto razy wcześniej problemu, jest najprostszym sposobem wkurzenia wszystkich administratorów.
Nie tylko na tym forum.....
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #2 : Luty 26, 2011, 01:33:28 »

Aha, GraphSwitchera należy ściągać od Grega - nie od Adlera. Róznica polega na jednym pliku GustlikFlags.shp - właśnie z moimi flagami.

Jeśli już ściągnąłeś od Adlera, to i tak musisz ściągnąć ten od Grega, choćby po to, żeby skopiować sobie z niego ten jeden plik i wrzucić go do katalogu FlagsDossier.

No i informacja ogólna - ten dział został dla tych, którzy jeszcze chcą grać w PG2, ale uczciwie napisałem to w temacie o efilu - nie będzie już rozwijany. Przynajmniej nie przeze mnie, odkąd większość graczy przeniosła się na OpenGen. Po prostu nie mam czasu zajmować się i jednym i drugim. Dlatego niektóre rzeczy są tu zakończone i przetestowane, a niektóre były jeszcze w fazie końcowej produkcji (jak Ghost Division) kiedy prace przewano i moga zawierać błędy lub pewne niedopowiedzenia.

Niestety decyzja musiała być drastyczna, aby nie uwikłać się w trzymanie dwóch srok za ogon. Dlatego aktualne, wyjaśnione i testowane kampanie znajdziesz w dziale Open General, a z tego tutaj można korzystać, ale na własne ryzyko.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Pablo78
Gość
« Odpowiedz #3 : Luty 26, 2011, 02:03:05 »

Sorki za dziwne pytanie Huh ale jak nazywa się strona Grega zebym mógł sciągnąc sobie ten plik bo na pg2.net jest tylko GustlikFlags.shp z09.10.2009 i on niestety nie zamienia flag ONZ-tu na Waffen SS. A tak poza tym tematem też gram w OpenGeneral także i jedna wersja jak i druga jest super  Smiley
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #4 : Luty 26, 2011, 02:26:36 »

To jest własnie strona Grega....

Wiesz co, na to to ja już nic nie poradzę - nie wiem dlaczego ma nieaktualny. Jedyne co możesz zrobić, to skrobnąć do niego maila, albo do kogoś z graczy, którzy jeszcze mają zainstalowany PG2 (bo ja już nie mam), i mają GraphSwitcha, żeby Ci podesłali sam ten plik z katalogu FlagsDossier
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #5 : Luty 26, 2011, 02:30:38 »

Cytuj
na pg2.net jest tylko GustlikFlags.shp z09.10.2009 i on niestety nie zamienia flag ONZ-tu na Waffen SS.

Sprawdziłem - to jest własnie TEN plik - nowszego nie było. Przejrzyj historię uaktualnień strony w temacie:

http://www.forum.gildiageneralow.pl/gustlik-center/www-pg2-net-pl-start-nowej-strony/0/

Zobaczysz, że to jest właśnie plik z września 2009.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Pablo78
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 26, 2011, 03:15:28 »

Dzięki za pomoc Smiley napewno wyśle informacje sprawdziłem plik jeszcze raz z 09.10.2009 na mój gust to jest z pazdziernika a nie z wrzesnia. Adler jak i Greg mają te same pliki po podmienieniu wychodzi flaga niemiecka zwykła jak dla standardowych oddziałów jest ok (powinna byc ze swastyką......nie to zebym był nazistą Roll Eyes) ale wiem ze w tej kampanii jak i Ghost Division w wojskach niemieckich występowały dwa rodzaje flag zwykła niemiecka i ze swastyką dla oddziałów ss poza tym po podmienieniu tego pliku flagi są zwykle no oczywiscie da się grac ale jak włącze swoje dossier to ręce opadają zamiast twarzy niemieckiego dowódcy jest jakiś koles w mundurze i okularach o nazwie MAH YOUNG z zdobytymi medalami chyba chińskimi ale napewno nie niemieckimi w Ghost Division był tylko problem z flagami reszta ok.Czytałem gdzies na forum jak wyjasniałes gosciowi ze plik miał datę 29.09.2009 ale jak go nie masz to trudno skończe obydwie kampanie z takimi niedogodnościami jak byś znalazł to mój e-mail: pawelfedak@interia.pl     PS.I tak bardzo Ci dziękuję za pomoc i przepraszam ze zawracałem ci głowę takimi pierdołami nie złośc się jak wstawię jeszcze jednego posta o ten pliczek może ktoś odezwie się i mi go wyśle.
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #7 : Luty 26, 2011, 06:26:58 »

Cytuj
flaga niemiecka zwykła jak dla standardowych oddziałów jest ok

Czekaj, czekaj - jak masz dwie flagi niemieckie, to jest dobrze i nie będzie inaczej. W PG2 nie miałem flagi ze swastyką. Dopiero w OG jest - i  to od niedawna. Tak, że jesli znikła ta flaga ONZ, to znaczy, że masz dobry plik i nowszego (innego) nie będzie.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Pablo78
Gość
« Odpowiedz #8 : Luty 26, 2011, 07:45:25 »

Nie wiem skąd i jak ja to zrobiłem ale wcześniej moze ze starszym plikiem panzer.dat wymieszałem GraphSwitcher, moze jak instalowałem kampanie Północnej Korei napewno widziałem swastyki. Coś mi się pokiełbasiło ale juz wszystko gra i jest w porządku. Jeszcze raz dzięki robicie kawał naprawde dobrej roboty  Grin Grin Grin
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 24 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.008s, 1q)