Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 06:24:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy będą nowe 5 Map do Ghost Division ??? bo jest tylko 12 a nie 17  (Przeczytany 12399 razy)
Pablo78
Gość
« : Luty 26, 2011, 12:22:20 »

Witam ponownie pewnie marudze za co przepraszam ale grałem w kampanie Ghost Division i przeszedłem częsc 1 mam wszystkie savy w grze. Patrze na pg2 .net a tu Ghost Division 17 scenariuszy. No to fajnie ściągam sobie, podmieniam sprawdzam w plikach tekstowych nazwy poszczególnych scenariuszy uruchamiam mój save pojawia się tekst kolejnych działan (jak to w kampanii) i Koniec mapa sie nie pojawia. Czy wie ktoś (Z całym szacunkiem Gustlik) czy mapy będą zrobione gdzieś spisane i dodane do strony mapfinder??? Pozdrawiam gorąco wszystkich strategów tych wykonujących cieżką pracę przy budowie wielu niezłych kampanii i tych którzy w nie grają  Grin Grin Grin
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #1 : Luty 26, 2011, 01:14:11 »

Mapy do drugiej części SĄ spisane - wystarczy tylko poczytać temat o kampanii...

prok3.map(#268)
kamenec.map(#737)
izyum.map(#777)
lodz45jn.map(#746)
kiev.map(#229)
zhitomir.map(#234)
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Pablo78
Gość
« Odpowiedz #2 : Luty 26, 2011, 01:23:21 »

 Undecided Undecided  Aż mi głupio widocznie czytałem nie to co trzeba Dzięki Wielkie za spis następnym razem poszukam bardziej szczegółowo na forum. Dopiero nie dawno się zarejstrowałem bo samo moje analizowanie twoich porad nie wystarczyło więc postanowiłem do was dołączyc i poszukac pomocy także przepraszam za moje posty co 10 minut ale były to problemy moje które mi nie dawały spokoju. POZDRAWIAM  Grin Grin Grin
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.003s, 1q)