Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 24, 2024, 03:23:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W związku z powrotem forum PSFF...  (Przeczytany 9068 razy)
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« : Marzec 24, 2008, 11:31:14 »

Nie ukrywam, że bardzo mi było miło kiedy dziś otrzymałem wiadomość o powrocie do życia Polish Strategy Fans Forum. W końcu to na tym forum zaczęła się moja przygoda z PG2 w sieci. Tym milej, że udało się odrestaurować archiwum postów - więc chyba nic nie przepadło. (w każdym razie - niewiele).

Niestety muszę powiedzieć, że ze względów praktycznych, skoro od prawie pół roku prowadzę tutaj "Gustlik Center", to nie mogę być w dwóch miejscach naraz. Większość moich projektów efila (jednostki z I WŚw, dwie polskie kampanie i.t.d.), jest od początku prowadzona tu - i tak zostanie. Nie da się odpowiadać na te same pytania dwa razy.

Oczywiście zachowuję swój login i uczestnictwo na PSFF i będę tam zaglądał, ale centrum - zgodnie z nazwą - pozostaje TU.

Nie wykluczam, że z czasem wykształci sie jakiś podział tematów poruszanych na tych dwóch forach, więc na PSFF też można na mnie liczyć, ale to zobaczymy.

Tak czy inaczej - wszystkie mauale i poradniki, które napisałem - zostają na PSFF  - na szczęście ocalały.

Link:
http://psff.eufi.org/viewforum.php?f=28
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2008, 11:47:27 wysłane przez Gustlik » Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Depet
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 25, 2008, 05:06:19 »

Oczywiście zachowuję swój login i uczestnictwo na PSFF i będę tam zaglądał, ale centrum - zgodnie z nazwą - pozostaje TU.

Ja się podobnie nastawiam ale bardziej z powodu braku czasu Sad. Będę starał się zaglądać do działu PG2 na jagdtiger.net (ups psff.eufi.org  Grin) w miarę możliwości ale jak pewnie wiele osób zauważyło moja aktywność już na tym forum spadła ostatnio drastycznie więc...heh w razie problemu na pewno Gustlik mnie wyręczy i pomoże panzermaniakom Tongue

Niemniej jednak cieszę się że forum PSFF wróciło bo to zawsze dodatkowa "reklama" dla projektu Gustlika jak i dla samego Panzer General zresztą Smiley.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.007s, 1q)