Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 19, 2024, 05:14:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 ... 11 12 [13] 14   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy projekt - tytuł roboczy "Hubal" aka "Leśni Ludzie"  (Przeczytany 80348 razy)
Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #180 : Październik 09, 2009, 10:46:06 »

Cytuj
PS ciągle dostaję łupnia i muszę tracić prestiż na uzupełnienia.

No, ale też idziesz jak burza..... Grin

"Wehrwolf": totalna klapa  Help, grałem już 4 razy. Obawiałem się, że przyjdzie moment, kiedy prestiż stanie się kluczowym elementem przy takim "radosnym" stylu gry. Myślę jak to rozegrać... Damnpc
Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #181 : Październik 09, 2009, 11:42:19 »

Podpowiem Ci tyle, że w tym scenariuszu, do wygrania nie musisz odbijac wszystkich własnych Vheksów. Wystarczy zdobyc/utrzymac te dwa, które leżą wzdłuż głównej drogi do głównego Vheksa. Resztę należy wykorzystac do rozproszenia sił nieprzyjaciela.
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2009, 11:44:24 wysłane przez Gustlik » Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Greg
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 536



WWW
« Odpowiedz #182 : Październik 10, 2009, 01:32:12 »

"Republika Pinczowska" w 17 turze za trzecim podejściem  - ufff
Przechodzę do ostatniego scenariusza "Warszawa" 1944.

około godzinę później:

"Warszawa" w 5 turze.
Stanowczo za łatwo.
Wygląda na to, że Powstanie Warszawskie zakończyło się 100 % sukcesem, razem z zajęciem sporej części terenów na zachód od Warszawy Smiley
LWP nawet sobie nie zdążyło powalczyć.
Trzeba bardzo wzmocnić Niemców.
Dodać im więcej umocnień w samej Warszawie budynki z ckm + ze sztabem.
Więcej posiłków od zachodu no i sztukasy.
Także jakaś artyleria która będzie ograniczać moje działania od południa,  bo do VH doszedłem od południe prawie nie napotykając Niemców.

« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 01:56:06 wysłane przez Greg » Zapisane

Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #183 : Październik 10, 2009, 07:21:30 »

Podpowiem Ci tyle, że w tym scenariuszu, do wygrania nie musisz odbijac wszystkich własnych Vheksów. Wystarczy zdobyc/utrzymac te dwa, które leżą wzdłuż głównej drogi do głównego Vheksa. Resztę należy wykorzystac do rozproszenia sił nieprzyjaciela.

Dzięki, mogłem to sprawdzić wcześniej, zamiast odbijać nic nie znaczące miasta Banghead. Wiesz ile sobie włosów z głowy wyrwałem Frustrated???

PS
Ale jeszcze kilka dni i odbiłbym wszystkie! Rolling Laughing Zawsze brakowało mi 2 ostatnich! Ton of bricks Starałem się wytłuc wszystko co widziałem, bo mam zbyt mało jednostek do bronienia miast.
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2009, 07:32:05 wysłane przez Rozprza » Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Greg
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 536



WWW
« Odpowiedz #184 : Październik 10, 2009, 07:33:02 »

Rozprza - jak dojdziesz do "Republiki Pinczowskiej" to zatrzymaj sobie sejwa przed końcem scenariusza.
Dostałe bojowe zadanie od Gustlika, zakończyć ostatni scenariusz "Warszawa".
Więc jak skończę prześle Ci i dopiero zaczniesz grać ostatni scen.
OK Huh
Zapisane

Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #185 : Październik 10, 2009, 07:41:39 »

OK, czekam, dzisiaj zaciągnę "Kampanię Polska" i popatrzę chwilę.
Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #186 : Październik 11, 2009, 05:25:56 »

"Wehrwolf": zajmuję heks przed mostem i zawiesza grę. Co jest nie tak? Pokazuje się informacja, że wygrałem i znikają wszystkie ikony. Mogę wcisnąć "koniec tury", wciskam kilka razy do końca i przenosi mnie do pierwszego scena.  Help
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2009, 05:38:32 wysłane przez Rozprza » Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Greg
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 536



WWW
« Odpowiedz #187 : Październik 11, 2009, 07:28:31 »

U mnie wszystko jest ok.
Może brakuje jakiejś mapy Huh?
Wysyłam Ci całą kampanie jeszcze raz - od razu w celach testowych z pierwszą wersją, poprawionego ostatniego scenariusza.
Zapisane

Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #188 : Październik 11, 2009, 07:35:37 »

Jak znikają Ci ikony, to znaczy że nie masz następnej mapy, albo któregoś z jej elementów.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #189 : Październik 11, 2009, 07:48:28 »

Zaraz sprawdzę mapy (na pewno coś przeoczyłem). Mam jeszcze jeden problem: zacząłem grać na nowym e-filu, dochodzę do scena "Zrzut", po pojawieniu się samolotu, powinienem zająć heks w prawym dolnym rogu lecz nie pojawia się nic do zajęcia (od samego początku go nie widać, myślałem, że jest niewidoczny i "macałem na ślepo okolice, ale nic z tego).

PS sprawdziłem mapy, wydaje mi się, że jest wszystko ok... Proszę o informację, jakie mapy są potrzebne dalej.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2009, 07:56:13 wysłane przez Rozprza » Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #190 : Październik 11, 2009, 09:23:16 »

Greg, załadowałem co przysłałeś i właśnie widzę, że jednak mapy mi brakuje. Grin
Gilestiel's nie hula... nie mogę ściągnąć 233 i 349.

Zagrałem "Republikę" (krzaczki w briefingu). Skończyłem w 12 turze: atak na kierunku miasta 24,3-14,9-2,11 oraz osłonę jednostek aux na południu wykonałem jednostkami z przydziału, drugi kierunek to 24,15-21,21-4,21. Myślę, że następnym razem wydzielę grupę do zdobycia 21,21, bo teraz atakowałem całością sił w tym rejonie (nie wiedziałem co tam zastanę) i przez to skończyłem 2 tury później.
Ogólne wrażenie: artyleria przeciwnika jest bez osłony i mogę ją bezkarnie niszczyć. Od razu zniszczyłem 2 recony (skurczybyki są twarde Evil) i czołgi wpadały na moje jednostki aż miło, pozostało tylko dobijać Grin
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2009, 06:43:14 wysłane przez Rozprza » Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #191 : Październik 12, 2009, 08:18:14 »

 I win Ostatni scen BV 8 tura. Zaszedłem od zachodu VH. Od tej strony słaba obrona. Praktycznie bez problemów (posiłki niemieckie są za późno o 1 turę). Obroną własnych VH w Warszawie nie zaprzątałem sobie prawie głowy. Przed scenem mogłem kupić moździerz 12 cm, ale wolałem uzupełnić na maxa jednostki (i słusznie, bo użytku bym z moździerza za wiele nie zrobił).

PS Ważna uwaga: po scenie pojawia się napis "KONIEC", to jest jakiś błąd!!! Ta kampania nie może się tak skończyć!!! Jeszcze walki z ubekami  Evil Proszę chociaż jeden scen!!! Bow

Kampania bardzo wciągająca, szkoda, że na początku zbyt łatwa (ckm na furmankę Bullhorn).

 Toast należy się za kampanię.

Ps2 Oczywiście lotnictwa niemieckiego nie widziałem w 2 ostatnich scenach! Koniecznie dołożyć!!!
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2009, 08:42:24 wysłane przez Rozprza » Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #192 : Październik 12, 2009, 08:46:54 »

Jeszcze walki z ubekami  Evil Proszę chociaż jeden scen!!! Bow

Ale w e-filu nie ma takich jednostek Undecided i po naszej stronie pojawia się LWP, a powinno jako przeciwnik (UB). Gustlik, co Ty na to?
Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #193 : Październik 13, 2009, 12:50:44 »

Może byc i po naszej i po "ich"

A co do Zrzutu, to sprawdziłem - ukryty VHex jest: 28.37. Jest jak byk.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Greg
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 536



WWW
« Odpowiedz #194 : Październik 13, 2009, 06:23:07 »

I win Ostatni scen BV 8 tura. Zaszedłem od zachodu VH. Od tej strony słaba obrona. Praktycznie bez problemów (posiłki niemieckie są za późno o 1 turę). Obroną własnych VH w Warszawie nie zaprzątałem sobie prawie głowy. Przed scenem mogłem kupić moździerz 12 cm, ale wolałem uzupełnić na maxa jednostki (i słusznie, bo użytku bym z moździerza za wiele nie zrobił).
Kampania bardzo wciągająca, szkoda, że na początku zbyt łatwa (ckm na furmankę Bullhorn).
 Toast należy się za kampanię.
Ps2 Oczywiście lotnictwa niemieckiego nie widziałem w 2 ostatnich scenach! Koniecznie dołożyć!!!
To nieźle, ja sam tego swojego scenariusza przy pierwszym podejściu nie przeszedłem Smiley
Wprowadzę te posiłki i sztukasy o jedną turę wcześnie i chyba kampania skończona.

PS Ważna uwaga: po scenie pojawia się napis "KONIEC", to jest jakiś błąd!!! Ta kampania nie może się tak skończyć!!! Jeszcze walki z ubekami  Evil Proszę chociaż jeden scen!!! Bow
Moim zdaniem to powinien już być koniec, ale nie wiem co na  to Gustlik.
Zapisane

Strony: 1 ... 11 12 [13] 14   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.007s, 1q)