Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 26, 2024, 07:45:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Błędy w OpenGen  (Przeczytany 25703 razy)
mara
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 434


« Odpowiedz #30 : Sierpień 23, 2012, 08:03:57 »

Dlaczego kłania się realizm?
O tym napisał Gustlik kilka postów temu. Jeżeli przybywają posiłki to przecież nie ze swoimi okopami, mogą ewentualnie zając umocnienia (puste) na planszy - czyli pola "fortification", lub się okopać - czyli nie wykonywać ruchu przez kilka kolejek.
I w jaki sposób dasz takie okopanie posiłkom?
Można to ominąć w suicie. Program pozwala okopać każdą jednostkę - nawet tę przybywającą jako posiłki, ale z powodów o jakich pisałem wyżej nikt tego nie robi.
No i dlaczego zmieniać mapę, skoro wystarczy żeby gra uwzględniała tylko to co formalnie ustawiasz w lg suite? Do poprzedniej wersji uwzględniała.
Poprzednia wersja nie obejmowała wielu zmian, praktycznie każda kolejna wersja gry wnosi jakieś nowe możliwości. Mapa składa się z co najmniej dwóch plików: grafiki i pliku "opisującego" całe pole gry. Jako twórca scena/kampanii nie jestem w ten sposób ograniczony do wizji autora mapy i mogę np. zmienić rzeki nieprzekraczalne "impasable" na przekraczalne.
Zapisane
puciek2
Kapitan (Captain)
*
Offline Offline

Wiadomości: 133


« Odpowiedz #31 : Wrzesień 02, 2012, 08:12:09 »

Mam prośbę o sprawdzenie. U mnie na kompie nie działają opcje prestiżu dla scenariuszy PBEM.
Jeśli gram ten sam scenariusz po prostu jako scenariusz jest ok. Ale jak PBEM to prestiż stoi w miejscu
i nie przybywa z tury na turę.  Dodatkowo wydaje mi się że to dotyczy wersji gry, ponieważ w maju chyba
graliśmy MP na OG PBEM i tam prestiż prawidłowo przyrastał.  Mam gorącą prośbę o sprawdzenie
czy nakładka na PBEM działa prawidłowo dla wersji 0.80.7.7.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)