Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 01:26:26 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problemy z transportem powietrznym.  (Przeczytany 6429 razy)
Mario
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1353


« : Lipiec 16, 2012, 11:44:44 »

W kampanii" Zielone Diabły" jestem w scenariuszu Salerno i mam problem:
chcę przerzucić HQFallschirmDiv  która posiada jako transport PI c (z cechami PA)-robiąc to tacę ten transport co przy tych cechach nie powinno się zdarzyć. Zrobiłem mały test kupiłem czołg PI c  i jego udało się przerzucić.
Może to jest jakiś błąd dotyczący transportu?? (mogę to obejść przerzucając inną jednostkę-ale ta mi najbardziej pasuje).
Zapisane

Najjaśniejszy Panie, do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
czata
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1097


« Odpowiedz #1 : Lipiec 17, 2012, 08:46:28 »

Problemem jest niezgodność transportów: FJ HQ przerzucane jest samolotem Ju-52, natomiast Pz IC samolotem Me 321.

Razem nie polecą!
Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #2 : Lipiec 17, 2012, 09:05:45 »

Cechą transportu, który chcesz zrzucić razem z jednostką powinno być: PT. Tak mi się wydaje.
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Mario
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1353


« Odpowiedz #3 : Lipiec 17, 2012, 10:49:39 »

Problemem jest niezgodność transportów: FJ HQ przerzucane jest samolotem Ju-52, natomiast Pz IC samolotem Me 321.

Razem nie polecą!
W takim razie to błąd- jeżeli jest to kampania wojsk spadochronowych ( a oddział dowódczy może lecieć tylko po porzuceniu transportu).
Powinno się zrobić :
a)transport możliwy do przerzucenia
b)osobną klasę z jednostkami dowódczymi, w której można by było zmieniać np. transport
c)jednostka jest traktowana z transportem jako jedność ( co jest historyczne ale pewnie trudne do realizacji)
Ktoś kiedyś na forum -chyba Gustlik proponował  wprowadzenie "b".
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2012, 10:57:40 wysłane przez Mario » Zapisane

Najjaśniejszy Panie, do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
czata
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1097


« Odpowiedz #4 : Lipiec 17, 2012, 04:49:24 »

To nie jest błąd. Sztab na czołgu wchodzi do gry w momencie, gdy Niemcy mają już problemy ze środkami do desantowania.
Dlatego, desantowanie jest ograniczone.

Pomysł a) był łatwy do wprowadzenia. Tyle, że zamiast czołgu miałbyś pojazd, który nie strzela.

Pomysł b) (gbyby była tak mozliwość) sprowadzałby się do rozwiązania a) - miałbyś pojazd, który nie strzela.

Pomysł c) jest łatwy do realizacji. Odpowiedniej ikonie dajesz cechy dwóch różnych klas. Tylko, do której klasy taką jednostkę potem przydzielić?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.004s, 1q)