Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 20, 2024, 05:07:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Trigger Heksów  (Przeczytany 5388 razy)
Mario
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1353


« : Grudzień 27, 2013, 01:03:47 »

Trigger Heksy mają swoich zwolenników  jak i przeciwników.
Jest  to pewne urozmaicenie (przydatne w kampaniach śmiesznych itp.)
Grając ostatnio w  Delta Force zauważyłem, że prototyp dostajemy jeśli zajmiemy Trigger Heks, który jest  wrogim SH
- mam taki pomysł- skoro zdobywamy wrogi SH to może jako nagroda w ramach Trigger Heksów powinno się dostać sprzęt zdobyczny jako prototyp Huh
Zapisane

Najjaśniejszy Panie, do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
FilipDnk
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 248



« Odpowiedz #1 : Grudzień 27, 2013, 01:41:04 »

Trigger Heksy mają swoich zwolenników  jak i przeciwników.
Jest  to pewne urozmaicenie (przydatne w kampaniach śmiesznych itp.)
Grając ostatnio w  Delta Force zauważyłem, że prototyp dostajemy jeśli zajmiemy Trigger Heks, który jest  wrogim SH
- mam taki pomysł- skoro zdobywamy wrogi SH to może jako nagroda w ramach Trigger Heksów powinno się dostać sprzęt zdobyczny jako prototyp Huh

Jak dla mnie - pomysł bardzo dobry.
Zapisane

"Bądźmy realistami, żądajmy tego co niemożliwe"
Waldzios
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 4746


"Let me see your war face."


« Odpowiedz #2 : Grudzień 27, 2013, 01:59:37 »

O ile dobrze pamiętam to narodowość prototypu zależy od jednostki zajmującej hex. Odkryłem to przypadkiem grając w G32 FORTUNES OF WAR. Da się to wykorzystać celowo zajmując hex jednostkami sojuszniczymi.
Zapisane

GusOpen - aktualizacje/updates: EFile , EquipIcons
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #3 : Grudzień 28, 2013, 11:12:51 »

Cytuj
Grając ostatnio w  Delta Force zauważyłem, że prototyp dostajemy jeśli zajmiemy Trigger Heks, który jest  wrogim SH

Rodzaj nagrody za Trigger Heks jest zakodowany na etapie budowy scenariusza - czy będzie to kasa, proto, doświadczenie, czy coś innego. To się nie zmienia. Jeśli heks ma dawać prototyp, to będzie dawał. Los decyduje tylko - jaki.

Cytuj
O ile dobrze pamiętam to narodowość prototypu zależy od jednostki zajmującej hex.

Być może (nie sprawdzałem) o ile pula jednostek sojuszniczych, jest dopuszczona do zakupów w tym scenariuszu. O ile nie, to raczej będzie to proto z kraju głównego.

Cytuj
skoro zdobywamy wrogi SH to może jako nagroda w ramach Trigger Heksów powinno się dostać sprzęt zdobyczny jako prototyp

O konkretnym prototypie decyduje los. Niestety - w przypadku Trigger heksa, nie jest to ograniczone listą dostępnych prototypów - tak jak po scenariuszu. Gra wybiera z pełnej puli - i nie da się jej "powiedzieć", żeby dała to a nie co innego.

Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Mario
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1353


« Odpowiedz #4 : Grudzień 28, 2013, 11:42:40 »

Szkoda, był by ciekawiej dostać sprzęt przeciwnika ( może kiedyś Luis doda taką możliwość Smiley)
Zapisane

Najjaśniejszy Panie, do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
Waldzios
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 4746


"Let me see your war face."


« Odpowiedz #5 : Grudzień 28, 2013, 08:41:17 »

Cytuj
O ile dobrze pamiętam to narodowość prototypu zależy od jednostki zajmującej hex.

Być może (nie sprawdzałem) o ile pula jednostek sojuszniczych, jest dopuszczona do zakupów w tym scenariuszu. O ile nie, to raczej będzie to proto z kraju głównego.
Wydaje mi się ze kiedyś w starszej wersji to działało (w G32 dostajemy francuską jednostkę core i przy jej pomocy udało mi się zdobyć francuski prototyp), ale to było dawno.
W każdym razie przetestowałem to i obecnie jeśli jednostki sojuszniczce są dopuszczone do zakupów to dostajemy prototyp sojuszniczy, w przeciwnym razie dostajemy komunikat ze prototyp jest nie dostępny.
Zapisane

GusOpen - aktualizacje/updates: EFile , EquipIcons
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #6 : Grudzień 28, 2013, 10:23:34 »

Aha, no to dobrze wiedzieć, bo czasem masz jednostkę z obcego kraju, więc lepiej nią po Trigerach nie łazić.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.01s, 1q)