Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 01:05:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kwestia skompletowania kampani do v6.9.9a  (Przeczytany 2477 razy)
philip79
Gość
« : Lipiec 22, 2017, 04:45:23 »

Instalator kompletu map do OG
wersja 4.29, 1280 map
data: 19.06.2017
rozmiar: 797 MB

Czy ten komplet kampanii zawiera komplet poniższych downloadów ze strony http://opengeneral.pl/opengen.html?


Obecnie zainstalowana poniższą wersję i do tego własnie wrzuciłem tą paczkę



Nie do końca jeszcze orientuje się w tym wszystkim i dążę do stworzenia poprawnego kompletu open G.
Wychowałem sie na klasycznym Panzerze i nie ukrywam, że jest to dla mnie frajda i zaskoczenie, że jeszczę są ludzie którzy z takim zapałem rozwijają tą klasykę.

Przy okazji:
Gra działa mi jakby z lekkim opóźnieniem, poza tym nie stwierdziłem większych bugów, poza kilkoma crashami, ale to detaliczna sprawa.

Do czego służy plik startowy OpenHigh.exe? odpalam gre przez OpenGen.
Jakie funkcje w skrócie ma OpenSuite?

Wiem, żę zapewne znajde te info w forum, ale przekopanie sie przez te odmęty tym bardziej, że jestem tu nowy zajeło by mi kupę czasu.


Czy były już plany i czy sa mozliwości wykorzystania silnika z Panzer Corps?

Jeszcze jedno bardzo wazne pytanie....
Czy jest mozliwość podmiany/dodania innych dźwieków do OpenGeneral?Huh
Jesli tak, skompletował bym autentyczne, historyczne dźwieki do większości jednostek w grze.
Potrzebowałbym tylko zapewne pomocy z wrzuceniem tego i zapewne konwersja na odpowiedni format.
Zapisane
kowdar
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 2646



WWW
« Odpowiedz #1 : Lipiec 22, 2017, 08:30:06 »

Instalator kompletu map do OG
wersja 4.29, 1280 map
data: 19.06.2017
rozmiar: 797 MB

Czy ten komplet kampanii zawiera komplet poniższych downloadów ze strony http://opengeneral.pl/opengen.html?

Po pierwsze "pokazujesz" instalator MAP (plików graficznych map do poszczególnych scenariuszy (bitew),
a poniżej zadajesz pytanie czy on zawiera komplet kampanii.
Na tak postawione pytanie odpowiedź brzmi nie, bo ten instalator zawiera mapy (wszystkie jakie są do PG2/OG), a nie kampanie.

Aby mieć grę z KOMPLETEM kampanii z mojej strony wystarczy zainstalować:



i opcjonalnie (inaczej gra będzie ściągała mapy pojedynczo z internetu, chyba, że nie masz on-line do niego dostępu w momencie uruchamiania scenariusza/kampanii)  zainstalować sobie właśnie ten komplet map:



Tak zainstalowana gra zwiera dwa katalogi gier które sobie wybierasz pierwszym przyciskiem od lewej na ekranie startowym:
EFILE_OGN_Wx      - zawiera wszystkie kampanie Wxx ...
EFILE_OGN_GUS    - zawiera pozostałe kampanie na efile Gustlika, oryginalne Gxx, Txx, Bxx, Hxx, Pxx ...

Dalsze pytania:
Nie ma pliku OpenHigh.exe - jest OpenHigh.scr - są tam zapamiętane wyniki najlepsze lub ostatnich kampanii (ikona medalu na ekranie startowym)

Co ma OpenSuite - wszystko Smiley  ... tutaj to sobie znajdz wątek i opisy na forum .... trochę jest opisane.
Polecam też katalog DOC z instalki gry.

Nie interesuje nas tutaj Panzer Corps jako podstawa/silnik do kampanii ...  (jak sądzę bez konsultacji z innymi).

Tak istnieje możliwość podmiany dźwięków i gdybyś opracował lepsze niż są, to oczywiście można by je umieścić w naszej wersji gry, ale to jest do zastanowienia się po ocenie tego co zrobiłeś  ... pliki dźwięków są w katalogu SFX i przyporządkowuje się je do każdej pozycji w uzbrojeniu osobno. Co do parametrów jakościowych to pewnie więcej mógłby napisać Gustlik.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2017, 08:35:32 wysłane przez kowdar » Zapisane

Polecam moją stronę z kampaniami OpenGen na Gustlik efile:
https://opengeneral.pl
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.004s, 1q)