Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Sierpień 13, 2022, 11:48:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Test kampanii "Delta Force"  (Przeczytany 21906 razy)
Mario
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1297


« Odpowiedz #30 : Styczeń 18, 2014, 11:55:01 »

"Chińska inwazja na Tajwan!"
Uzupełniam stany w lotnictwie, jednostkach systemu Patriot i w oddziale HIMARS.
Na lotniskowcu umieszczam 6 z 7 posiadanych jednostek lotniczych, w samolotach transportowych C-130 Hercules dwie jednostki Delty i Rangersów a w transportach morskich cztery jednostki lądowe ( Abramsa, system Patriot z liderem, dwie jednostki artylerii wyposażone w system ATACMS). Lotnictwo czyści teren wokół lotniska, które zajmuje jednostka rozpoznawcza znajdująca się na wyspie. W następnej turze desantuję tam jednostki z C-130 oraz ostatni helikopter szturmowy a na wybrzeżu pozostałe jednostki. Kolejnym krokiem jest opanowanie portu i zniszczenie przez system Patriot we współdziałaniu z F-16 wyprawy lotnictwa ChRL-u. W zdobytym porcie desantuje resztę jednostek (rozpoznanie, dwie jednostki artylerii i jednostkę pelot.).
 Część sił (Abrams, artyleria z systemem ATACMS i HIMARS oraz jednostka wyposażona w system Patriot uzupełniona auxowym rozpoznaniem) przemieszcza się drogą wzdłuż wschodniego wybrzeża.
Druga cześć (Delta, artyleria z systemem ATACMS i M109A6 PIM oraz Stryker osłaniana przez drugi dywizjon ?Patriot?)podąża wzdłuż zachodniego wybrzeża.
Druga jednostka Delty oraz Rangersi walczą w górach w centralnej części wyspy a następnie są przerzucone  na wyspy pomiędzy Tajwanem a Chinami kontynentalnymi gdzie opanowują SH i lotnisko. Podczas ataku  na chińską artylerię jednostka dronów  traci 75% stanu wyjściowego w wyniku ostrzału  S-300 z Chin kontynentalnych. Zniszczenie S-300 jest okupione utratą 36% stanu wyjściowego dywizjonu F-16 (przyczynił się do tego dodatkowy ostrzał  z jednostki wyposażonej w system ?Tor?, która zostaje zniszczona po kilku kolejnych atakach).
Na wyspie atak przebiega bez problemów, jedynym wyjątkiem jest utrata 75% stanu wyjściowego przez ?pechowy? dywizjon ?Cobr?(pozostawiony w wyniku błędu bez osłony zostaje zaatakowany prze chiński myśliwiec).
Lotniskowiec ?Nimitz? wraz z lotnictwem szturmowym przemieszczam w kierunku chińskiego wybrzeża, gdzie po zdobyciu lotniska w N-E Tajwanu przerzucam drogą lotniczą również Abramsa.
Artylerię skupiam na zachodnim wybrzeżu, gdzie ostrzeliwuje płynącą drugą falę chińskiego desantu.
Na koniec lotnictwo niszczy większość sił wroga w pobliżu portu w części Chin kontynentalnych a jednostki Delty i Rangersów zajmują resztę VH i SH.
Ciekawy scenariusz-można przeprowadzić operacje desantu morskiego i lotniczego.
Dziwny jest brak floty chińskiej (można by dać kilka okrętów podwodnych)  jak i amerykańskiej oprócz lotniskowca. Siły komunistycznych Chin powinny posiadać na wyspie silniejsze środki obrony pelot., a na kontynencie dwa zestawy S-300 ( lub/oraz HQ-9) o większych stanach min. 10/10 można też wyposażyć ich w rakiety woda-woda DF-21D ASBM.
Prototyp za BV: M1A3 Abrams.
Zapisane

Najjaśniejszy Panie, do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)