Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 05:59:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Test kampanii "Kwitnące Wiśnie"  (Przeczytany 86590 razy)
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #240 : Maj 08, 2015, 11:43:52 »

Nic się nie rozjechało - po prostu nieaktualny plik gry, który nie "rozumie" cen powyżej 3000 i resetuje je do zera.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #241 : Maj 09, 2015, 05:40:20 »

Mam te najnowsze ze stronki twojej jesli wiesz a to podejzewam ktory to plik wyślij mi go SmileySmileySmiley z góry arigato Gustlik san :)Ależ sa inne ceny pancerników i liczy sobie dokładnie 3000 to cena Kongo.Ceny u Golotina też sa ponad 3000 i je widze podejzewam ze to co innego.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2015, 05:55:13 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #242 : Maj 09, 2015, 05:47:48 »

Narazie przerywam test tej kampanii i tak za bardzo pasjonistycznie do tego podszedłem te kilka nocek nieprzespanych źle rokuje dzis uległem wywrotce na rowerze jak niesforna kobiete na chodniku wymijałem,  spodnie dresowe do wyrzucenia i otarcia na nodze źle wyglądają grajac w tenisa stołowego. Rudel juz mnie uprzedzał ze podobnież wielkie mapy tuz tuz przedemna. teraz kontynuuje kamp brytyjskiej marynarki z efila Golotina od miejsca gdzie sie wtedy zatrzymałem doszły 3 BV i nadal walki na morzu śródziemnym przeciw flocie włoskiej i przeciw transportom do PN afryki wzmacniajacymi Romla.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2015, 05:52:02 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #243 : Maj 10, 2015, 06:26:46 »

Cytuj
Mam te najnowsze ze stronki twojej jesli wiesz a to podejzewam ktory to plik wyślij mi go

Hmmm....ja nie mam swojej strony, więc nie wiem skąd pobierałeś. Pliku z rozszerzeniem exe niestety mi
poczta nie puści, ale możesz zawsze pobrać od Luisa http://luis-guzman.com/OpenGen/OpenGenAdv.rar

Albo z SourceForge: http://sourceforge.net/projects/opengeneral/files/DailyBuild/OpenGenCore.zip/download
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 06:28:35 wysłane przez Gustlik » Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #244 : Maj 10, 2015, 07:25:33 »

chodziło o stronę nasza czyli Kowdara pewnie. A nowosci to Luis daje strasznie często ostatnio nawet czasem 2 razy dziennie. Powiem, że gram Kwitnące Wiśnie po nowych cenach i jakoś idzie tylko lotniskowce są koszmarnie drogie, ale to do przełknięcia jest Wink
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2015, 07:29:38 wysłane przez Rudel » Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #245 : Maj 11, 2015, 12:23:55 »

Napewno tak http://opengeneral.pl/kampanie_ii.html to była strona na która poraz pierwszy trafiłem szukajac koledze dodatkowych kampanii zapamietałem adres bo to było u niego na kompie i w domu juz jak tu trafiłem to prawie ze mnie nie bylo ponad tydzień dla swiata a kolega z panzer generala 2 szybko przeszedł na Open Generala.z tym że on nigdy by tyle czasu 1 grze nie poświęcał nie ma ciągot maniakalnych SmileySmiley:)No i on pracuje a ja rencista Smiley.To było około miesiaca przed moja tu rejestracją.Teraz na nowym exe gram sobie relax kampanie niemiecka G005.a w tle leci film Ardeny  (nawiasem mOwiąc jeden z najgorszych filmów nawet ani jednego tygrysa tylko pershingi je udajace i nawet brak shermanow przeraża bo te 2 to chefe czołgi.a robiąc złoto dla zuchwałych jakoś znaleźli 3 tygrysy i shermany.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 12:57:32 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #246 : Maj 11, 2015, 01:13:19 »

czy jest możliwe by zdiecie niby avatara dowódcy podczas kampanii był możliwy wybór z kilku.
Pewno nie masz jednostek powietrzno-desantowych Wink, są one dobrym dodatkiem jak i szybkie pancerniki typu Kongo. Cięższe i wolniejsze Yamato i Nagato zabezpieczają trzon floty a szybkie są atakującą szpicą. Flota dzięki dużym mapom zyskała obszar operacyjny w skali jakiej nie miała nigdy przedtem Evil. Dobrze wyszkolone krążowniki są też bardzo cenne Roll Eyes. Zobacz składy flot Waldziosa i mojej są podobne i optymalizowane pod kątem szerokiego wykorzystania tak jak optymalizujesz jednostki lądowe. Nie używasz tylko Tygrysów jako czołgów Wink
zgadzam sie bo nie używam tygrysów wole pantery lub IV-G i jak sa to kazdy czołg to pantera no chyba ze przeciwnik to ruski wtedy to sa tygrysy ale trace na szybkości armii.Intryguje mnie ta możliwosc przezbrajania bombocóa pokładowych na lotniskowcach z torp na bomb i odwrotnie.chce mi sie to wyprubować dlatego musze właczyć te kamp wisienki. No i godz mam odpowiednią ale dziś trening i niedługo bede lulu robił.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 02:24:01 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #247 : Maj 11, 2015, 02:45:45 »

Przezbraja sie z torp. na bombowy jakim przyciskiem czy skrótem ??Nadal cena Nagato jest "0" a uzywam juz nowego exe tego z linków od Gustlika.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 03:36:28 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #248 : Maj 11, 2015, 10:59:49 »

No to Malaisia przebrnołem tylko V za 1 podejsciem znajac co i jak gdzie jaki opór za kazdym razem bedzie lepiej.Teraz Singapur.Sprawdzam cene Nagato niestety "0".wezme pliki z 2 linku ....sprawdzam.Ceny wogóle pokićkało np: Hosho 2424 a o wiele lepszy od niego Kaga 252 albo Soryu 144
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 11:33:20 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #249 : Maj 11, 2015, 11:27:56 »

Cytuj
Umieść cytat
Przezbraja sie z torp. na bombowy jakim przyciskiem czy skrótem ??Nadal cena Nagato jest "0" a uzywam juz nowego exe tego z linków od Gustlika.

Przezbrojenie, to tak naprawdę jest upgrade. Robi się to tak samo jak upgrade między scenariuszami, tylko że w tym przypadku - w trakcie scenariusza. No i obiekt przezbrajany MUSI ZNAJDOWAĆ SIĘ NA LOTNISKOWCU (albo lotnisku stałym będącym jednocześnie SHexem)

Cytuj
Nagato niestety "0".wezme pliki z 2 linku ....sprawdzam.

Czy to dotyczy tylko Nagato, czy inne pancerniki też? Ponad 3000 ma jeszcze Yamato - dobrze się wyświetla?

Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #250 : Maj 11, 2015, 11:34:45 »

na Singaporze scen nie jest jeszcze dostepny Yamato.Generalnie zakupów nie potrzebuje narazie tak sprawdzam włacze jakis stary save z W-17 tam bedzie Yamato.Za chwile chwila prawdy i....jest 3072 cena Nagato 3384 cena Akagi Hosho 2424.wyglada jakby miało byc dobrze.Save z w-17 wywalilem z folderu grałem na pustym save te wisnie ups.Nieszczęsliwie zamknołem okno rozstawiania jednostek i gram bez floty 3 tura i 1/3 wyspy już opanowana.Ha zle nie wyszło okazuje sie ze przy spawn poincie jeden hex jest do wystawiania floty jednostek SmileySmiley i juz moje Nagato sie zabawily z five clockami zamiast tam daleko w morzu gdzieś sa tu w zatoce pod ręką miodzio bedzie BV chyba no nie widze inaczej SmileySmileySmiley bład okazał sie najwłaściwszym rozwiazanien Smiley:)Przynajmniej jednym z pożądanych rozwiązań.8 tura zostały tylko 2VP do zdobycia SmileySmiley 11 tura i BV czy mozna bylo szybciej TAK  wprowadzajac flote od 1 tury nie od 3 SmileySmileySmiley.Boungaville i jaka kolorystycznie ładna mapka błękit toni wodnej i zieleń wyspy zostawimy tylko szarość zrytej bombami ziemi chyba że obrońcy skapitulują. SmileySmiley Evil Evil
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 01:48:01 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #251 : Maj 11, 2015, 02:59:20 »

Czy jest możliwe granie w kampanie przeciwko nie AI a żywemu człowiekowi.??Wystawienie myśliwca nie w lotniskowcu a nad pancernikiem Nagato to zamierzony efekt czy babol. ???bombowce pokładowe też moge wystawiać nad pancernikami !
Boungaville to wielka mapa jednoczesnie trzeba przeprowadzac kilka operacji morsko desantowych inaczej czeka nas przegrana
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2015, 05:18:40 wysłane przez bobafett2 » Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #252 : Maj 11, 2015, 05:08:25 »

Możliwe jest granie H2H OG tylko jakieś jeszcze problemy mają podobno z hasłami dla graczy. Nie śledzę tego bo to tylko scenariusze są do grania. Jest taki efil do tego ale co tam mają to nie wiem.
Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
bobafett2
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 266



« Odpowiedz #253 : Maj 11, 2015, 05:30:15 »

Właśnie widze jak generalnie wojska five clockow sie z PN generalnie wycofują(okręty barki wojska lądowe to wynik przewagi na Pn czy efektu ze wojska innej grupy sa blisko dolnrgo VP) zludzenie czy co?? Na  PN mam największe sukcesy narazie SmileySmiley
Zapisane

Nie wygrywa się wojny ginąc,ginąć ma wróg.
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #254 : Maj 11, 2015, 05:39:27 »

Właśnie widze jak generalnie wojska five clockow sie z PN generalnie wycofują(okręty barki wojska lądowe to wynik przewagi na Pn czy efektu ze wojska innej grupy sa blisko dolnrgo VP) zludzenie czy co?? Na  PN mam największe sukcesy narazie SmileySmiley

W tej bitwie ważne jest planowanie bo czas jest ważnym kryterium a mapa ogromna, wiec zanim wyśle się grupy bojowe trzeba troszkę poplanować i potem trzymać się założeń bo zmiana kierunku ataku jest dość problematyczna (odległości).
Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.007s, 1q)