Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 24, 2024, 04:04:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Test - W06 21.DYWIZJA.PANCERNA 44-45  (Przeczytany 22442 razy)
czata
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1097


« Odpowiedz #15 : Marzec 12, 2011, 10:32:45 »

Życzę powodzenia w brylantowych zwycięstwach. Bo tylko one dają szansę na prototyp.
Zapisane
mara
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 434


« Odpowiedz #16 : Marzec 12, 2011, 10:48:36 »

Przepraszam panowie, za chwilową nieobecność ale tak mnie wciągnęła własna kampania, że czasami tracę poczucie czasu, a potem go brakuje Wink
Jeżeli chodzi o gladiatora to faktycznie do poprawy, natomiast 88-mka chyba w założeniach autora chyba miała być bez transportu (szkopy miały z tym duuży problem), brytyjskie ppanc to też błąd bo szkopy mieli i używali sporo zdobycznego sprzętu w Normandii ale to był sprzęt francuski i sowiecki.
Czata napisz co poprawiłeś to nie będę się drugi raz produkował Cool
Zapisane
czata
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1097


« Odpowiedz #17 : Marzec 12, 2011, 11:41:49 »

Zmieniłem barwy narodowe artylerii o nazwie 7 (pole 04,13) oraz dałem transport corowej 88-ce. Bez transportu ta armata jest bezużyteczna, także w następnych scenariuszach. Teoretycznie, można ją wymienić na samobieżną, ale trudno o prestiż.

Nie wiem, co z artylerią z pola 19,11. Jest to sprzęt brytyjski, jest odwrócona na południe i stoi w ugrupowaniu Aliantów. Ale nazwę na niemiecką. Trzeba to sprawdzić w oryginale.

Podrzuć nam (tzn. Zsamotowi i mnie) swoją kampanię. Napiszemy Ci, co o niej myślimy  Grin.

Pozdrawiam, Czata
Zapisane
mara
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 434


« Odpowiedz #18 : Marzec 12, 2011, 12:19:24 »

Wrzuciłem wam na skrzynkę. To moja pierwsza kampania, więc proszę o wyrozumiałośc Grin
Ostatnie 2 sceny na razie nie są grywalne. Założeniem jest maksimum realizmu przy zachowaniu grywalności. 
Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #19 : Marzec 12, 2011, 02:23:58 »

Ok, mam, ale to inna kampania...  Myślałem, że to Twe poprawki. A tą kiedy się zajmiesz? Ja postaram się dziś już coś zacząć. Zwłaszcza, że jedną testować zakończyłem. Wink
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
czata
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1097


« Odpowiedz #20 : Marzec 12, 2011, 03:29:44 »

Co zakończyłeś testować??? Chyba nie grasz w coś, czego nie ma na forum?!
Zapisane
majerek
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 838



« Odpowiedz #21 : Marzec 12, 2011, 05:28:28 »

Zagrałem pierwszy scenariusz, i udało mi się wygrać ale tylko TV. Myślę że przy odrobinie szczęścia i fajnych liderach można mieć BV, ja niestety liderów miałem przeciętnych z wyjątkiem AgresiveAtack dla Pantery i Liberatora w reconie. na początku zrobiłem małe przegrupowanie czyli wycofałem co mogłem szczególnie spod zasięgu okrętów, ostrzelałem artylerią co mogłem i zaatakowałem Fw jedno działo 5.5, później trzeba było przeczekać atak artylerii i lotnictwa aliantów, ich piechota przy właściwym rozmieszczeniu własnej artylerii raczej nie atakuje bojąc się strat. Pelotki dwoiły się i troiły,  jakoś dawały radę przy wsparciu Fw. W trzeciej kolejce zauważyłem że można oskrzydlić aliantów bo nacierają praktycznie tylko środkiem, i skromnymi siłami zacząłem realizować ten plan i zacząłem przejmować inicjatywę. Na prawym skrzydle również przejechałem choć okręty mnie ostro pokiereszowały (na szczęście piechoty które były wystawione na wabia). Myślałem że będzie V ale wylądowały posiłki Amerykańskie i zostało TV.
Pelotkom dałbym jednak transport szczególnie corowej, te pepance są do poprawy, ale może być ciężej bo komputer je atakuje na początku. Nowe oddziały powinny mieć przy najmniej 2 belki doświadczenia. Wittmanowi zwiększył bym stan i przesadził na SSElite  Evil 
Zapisane

Nie bo nie Smiley
czata
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1097


« Odpowiedz #22 : Marzec 14, 2011, 09:25:52 »

Lauban.
Brzydka pogoda, a ja mam atakować. Akurat!
Postanowiłem sprowokować przeciwnika, żeby ruszył, a następnie go skontrować. No, i ruszył. Ledwo powstrzymałem ten impet. Ale, w którymś momencie, zaczął on słabnąć.
Wykorzystałem to, wyprowadzając nieśmiały atak. Początkowo z sukcesami, ale zacząłem się zatrzymywać. Już zwątpiłem w zwycięstwo, gdy nagle scenariusz się zakończył. Nie trzeba było zdobyć wszystkich flag.

Cała kampania jest interesująca, dynamika akcji duża. Mnie się wydawała trudna, ale patrząc na wyniki Majerka, jest do wygrania. Dlatego, cofam pomysł o zabraniu wojsk corowych i skróceniu scenariuszy.

Play#    Scenario                                        Result
1        Invasion                                 (#0)   Loss
2        Luneville                                (#1)   Loss
3        Metz                                     (#2)   Victory
4        Strassburg                               (#3)   Loss
5        Lauban                                   (#4)   Tactical Victory

Pozdrawiam, Czata
Zapisane
mara
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 434


« Odpowiedz #23 : Marzec 14, 2011, 09:03:15 »

Zmieniłem barwy narodowe artylerii o nazwie 7 (pole 04,13) oraz dałem transport corowej 88-ce. Bez transportu ta armata jest bezużyteczna, także w następnych scenariuszach. Teoretycznie, można ją wymienić na samobieżną, ale trudno o prestiż.

Nie wiem, co z artylerią z pola 19,11. Jest to sprzęt brytyjski, jest odwrócona na południe i stoi w ugrupowaniu Aliantów. Ale nazwę na niemiecką. Trzeba to sprawdzić w oryginale.

Pozdrawiam, Czata
Wszystkie w/w rzeczy poprawione + gladiator zamieniłem na typhoona co by za łatwo nie był Grin
poprawki wysyłam do Kowdara
Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #24 : Marzec 14, 2011, 09:19:55 »

No to super, a jakąś pelotkę oddziałom przydzielonym dałeś, czy będą goli i weseli? Smiley
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
mara
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 434


« Odpowiedz #25 : Marzec 14, 2011, 09:28:30 »

No to super, a jakąś pelotkę oddziałom przydzielonym dałeś, czy będą goli i weseli? Smiley
wiesz co na razie się wstrzymałem - bo generalnie bliżej będzie prawdy, ale jak będziecie się upierać to przy następnej poprawce wprowadzę Grin
Zapisane
kowdar
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 2646



WWW
« Odpowiedz #26 : Marzec 15, 2011, 02:00:34 »

Na stronie kampania po zmianach - z tym samym numerem 1.2,
ale zawiera poprawiony przez marę pierwszy scen.
Zapisane

Polecam moją stronę z kampaniami OpenGen na Gustlik efile:
https://opengeneral.pl
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.018s, 1q)