Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 19, 2024, 01:32:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: W 47 Kampania Afrykańska 3.4  (Przeczytany 5434 razy)
Pioniere
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 469


« : Maj 31, 2013, 10:19:05 »

Skoro już jest w podstawowym zestawie gry postanowiłem ja rozegrać. Co się okazuje podczas zakupów czy upgradów wyświetla mi moje własne jak i alianckie jednostki do upgradów. Sytuacja ma miejsce po pierwszym scenariuszu po drugim jest już ok.
Pospieszyłem się z tym ok, brytyjski AD (2nd Indian Div.) się jeszcze wyświetla  w upgrade - ach.

Mam pytanie czy ktoś to rozgrał w wersji (3.4)? Co tura traci się po jednej jednostce core, nie ważne jak bardzo doświadczonej, gdy tylko jest w polu widzenia innej wrogiej jednostki i zasięgu dział 2 wrogich pancerników, które trafiają aż miło Angry. Szczególnie dobrze idzie im niszczenie celów soft, choć hard o niższym GD też ma nikłe szanse na przetrwanie gdy liczebność jednostki jest niższa niż 15/10 (a to przecież wynika z exp., które właśnie próbuje zdobyć). Nie sposób się bronić, ani atakować. Rozmieszczenie wrogich okrętów, często już w pierwszej turze, nie pozwala na ucieczkę w głąb lądu - poza zasięg dział pancerników. Doświadczenie jak i liczebność wspierających mnie okrętów Makaroniarzy jest zawsze niższe od angielskich, małe szanse na podjęcie wyrównanej walki. U-booty zwykle są zbyt daleko by mogły na czas podtopić co trzeba. Duża ilość wrogiego lotnictwa robi ze moich jednostek tarcze strzelniczą dla potężnych dział  okrętowych. Jeszcze jedna uwaga odnośnie włoskiego lotnictwa - dlaczego nie ma samolotów  torpedowych? Jeżeli już występuje nad morzem samolot i myśliwiec to raczej powinien być to torpedowy bombowiec SM.79 II (t)  - "being regarded by many as one of the finest torpedo bombers of the war" http://www.aviation-history.com/savoia-marchetti/sm79.html
Pytanie do Gustlika czy wymieniony bombowiec nie powinien mieć SA np. 1 czy 2  -  3 ludzi obsługiwało karabiny maszynowe w tym jeden strzelający do tyłu w dół, obsługiwany przez bombardiera.

[załącznik usunięty przez administratora]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 05:47:19 wysłane przez Pioniere » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.004s, 1q)