Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 20, 2024, 04:02:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Potrzebne Konsultacje: Nowy sposób Gry w Open Gen?  (Przeczytany 40652 razy)
vego181
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 212


« Odpowiedz #45 : Październik 29, 2015, 08:04:33 »

No to nie mam wyjścia:).
Zapisane
vego181
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 212


« Odpowiedz #46 : Październik 30, 2015, 11:08:56 »

Słuchajcie samemu tak szybko nie dojdę do wprawy. Szkoda mojego cennego czasu na kaleczenie takiego dobrego pomysłu. Proponuję ustawić się na team speaku ale póki co nic nie zdziałam, tak jakbym chciał. A szkoda.
Zapisane
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #47 : Październik 30, 2015, 11:37:26 »

Nie jest to proste do wykonania, ale da się zrobić. Poczytaj forum nasze czy też o ile znasz j.angielski to zajrzyj na JP's, Obecnie proponowane możliwości gry przez PBEM są dość interesujące(do 4 graczy na scenariusz). Problemem jest brak scenariuszy my jesteśmy bardziej zaangażowani w rozwój kampanii i możliwości gry. Ale są ludzie którzy tym się zajmują jak nie u nas to na JP's.
Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
vego181
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 212


« Odpowiedz #48 : Październik 30, 2015, 11:41:25 »

Dzięki. Rozumiem Wasze problemy powierzchownie dzięki innym. Wiem że liga upadła a ludzi jest coraz mniej. To rzeczywiście tworzy problem. Gdyby jednak ktoś w przyszłości miał trochę wolnego czasu to kto wie co z tego by wyszło. Ja niestety technicznie jestem zerem. Pamiętam ta grę sprzed wielu lat. Reaktywowałem ją na komputerze i wpadł mi pomysł. To wszystko.
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #49 : Październik 30, 2015, 11:48:10 »

Każdy z nas kiedyś był "zerem", na nikogo ta wiedza nie spłynęła sama z siebie.
Tubylcy wiedzą ile razy chciałem tym rzucić, bo wydawało mie się, że nie przeskoczę. Wink


Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #50 : Październik 30, 2015, 11:48:17 »

Nie zrażaj się ja zaczynałem od przerabiania scenariuszy to po prostu nic innego niż nauczenie się Suite, a jest z nim co robić. Jest u nas paru magików  Wink od Suite. Ale to na JP's jest centrum specjalistów od OG online a w zasadzie PBEM, Oni cały czas coś przy tym robią, trzeba cierpliwości i czasu.
Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
Jaro
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1652


« Odpowiedz #51 : Październik 30, 2015, 11:49:14 »

Dzięki. Rozumiem Wasze problemy powierzchownie dzięki innym. Wiem że liga upadła a ludzi jest coraz mniej. To rzeczywiście tworzy problem. Gdyby jednak ktoś w przyszłości miał trochę wolnego czasu to kto wie co z tego by wyszło. Ja niestety technicznie jestem zerem. Pamiętam ta grę sprzed wielu lat. Reaktywowałem ją na komputerze i wpadł mi pomysł. To wszystko.
Ja zaczynałem rok temu od pytania co to jest Suite. Teraz modyfikuję kampanię i ustawiam zachowanie jednostek npla. Czytam, pytam, próbuję i tak w kółko. Niestety wymaga to cierpliwości, pracy i samozaparcia. Nikt Ci nie zrobi scena ale każdy chętnie podpowie, poradzi. Popatrz po forum, sporo się dzieje i sporo czasu nam to zajmuje.
Pomysł ciekawy a i sporo osób się nim zainteresowało. Walcz i nie poddawaj się. Życzę powodzenia, bo gra warta świeczki lub po naszemu: gra taka, jak sobie ją zrobimy.
Zapisane

Pozdrawiam,
Jaro
------------------------------------------------------
Repozytorium plików instalacyjnych gry:
Dropbox: https://www.dropbox.com/sh/z4l7rs71sxk1jc6/AAD8v6sMojApzyD4NG3IFK4ca?dl=0
OneDrive: https://1drv.ms/f/s!Am2aTZH9AOcoanwyUg8_mMB5lwI
vego181
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 212


« Odpowiedz #52 : Październik 30, 2015, 11:53:37 »

Świetnie że doszliście tak daleko idąc tą drogą, ale czy ja muszę tez nią iść?Smiley Czemu nie wprowadzicie Team Speak'a? Popatrzcie jak ułatwiłoby to dyskusje, i naukę. Ja się nie czepiam, chcę tylko zauważyć, że można to trochę podhaftować.
Zapisane
Jaro
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1652


« Odpowiedz #53 : Październik 30, 2015, 11:59:24 »

Świetnie że doszliście tak daleko idąc tą drogą, ale czy ja muszę tez nią iść?Smiley Czemu nie wprowadzicie Team Speak'a? Popatrzcie jak ułatwiłoby to dyskusje, i naukę. Ja się nie czepiam, chcę tylko zauważyć, że można to trochę podhaftować.
To, co zostaje napisane na forum zostaje dla innych. Poza tym można wypowiedzieć się w dowolnej chwili a nie czekać na wspólny slot czasowy. Mogą się też włączyć inni w chwili im pasującej. Nie neguję Team Speak'a - może się przydać.
Zapisane

Pozdrawiam,
Jaro
------------------------------------------------------
Repozytorium plików instalacyjnych gry:
Dropbox: https://www.dropbox.com/sh/z4l7rs71sxk1jc6/AAD8v6sMojApzyD4NG3IFK4ca?dl=0
OneDrive: https://1drv.ms/f/s!Am2aTZH9AOcoanwyUg8_mMB5lwI
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #54 : Październik 30, 2015, 11:59:35 »

Co do gry PBEM to są mapy morskie dosyć duże. Można by się nawet pokusić o rozplanowanie takiej dla 4 osób(2H vs 2H). Przy założeniu, że w jednym zespole są 2 role d-ca Marynarki Wojennej i d-ca sił lądowych. Ale jeszcze są lekkie problemy z hasłami i innymi drobiazgami. Tak, że rozwijając swoje umiejętności pomożesz rozwinąć ten segment gry.
Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
Rudel
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1193


« Odpowiedz #55 : Październik 30, 2015, 12:03:31 »

Świetnie że doszliście tak daleko idąc tą drogą, ale czy ja muszę tez nią iść?Smiley Czemu nie wprowadzicie Team Speak'a? Popatrzcie jak ułatwiłoby to dyskusje, i naukę. Ja się nie czepiam, chcę tylko zauważyć, że można to trochę podhaftować.
To, co zostaje napisane na forum zostaje dla innych. Poza tym można wypowiedzieć się w dowolnej chwili a nie czekać na wspólny slot czasowy. Mogą się też włączyć inni w chwili im pasującej. Nie neguję Team Speak'a - może się przydać.

Co do TS mam, ale nie korzystam za wiele, na forum zawsze coś można napisać a to co powiemy na TS będzie ulotne.
Zapisane

Prawo do ran i śmierci mają nie tylko odważni
vego181
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 212


« Odpowiedz #56 : Październik 30, 2015, 12:12:36 »

Oj! Jeżeli o takie aliasy chodzi, to musiałbym naprawdę w to wsiąknąć dosyć głęboko. Póki co jedynie chodzę po mieliźnie, gdzie nie gdzie zostawiając po sobie ślady. Próbki swoich możliwości wzorowanych na waszym systemie zobaczylibyście dopiero po roku - jak sami stwierdziliście. W innej strukturze, dałoby się to osiągnąć mam nadzieje w maksymalnie krótkim odstępie czasu, co umożliwiłoby mi pracę na temat, już samemu. Na to jednak wymagane jest zaznajomienie się w jak najszybszy i najprostszy sposób z systemem obsługi panelu open suite. Szybko się uczę i jeżeli coś mnie interesuje to zadaję dużo pytań i łatwiej zapamiętuję. Dodatkowo żeby nie powracać dwa razy do tego samego problemu, wszystkie nagrania utrwalilibyśmy na twitchu. W ten sposób wprowadzilibyśmy udogodnienia czasowe dla nowych i innych graczy. Wiem że wprowadzenie tego typu nowinek wymaga również od strony technicznej zaplecza i czasu, jednak rozwiązanie mogłoby się przydać na dłuższą metę.
Zapisane
Waldzios
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 4746


"Let me see your war face."


« Odpowiedz #57 : Październik 30, 2015, 01:17:12 »

Oj! Jeżeli o takie aliasy chodzi, to musiałbym naprawdę w to wsiąknąć dosyć głęboko. Póki co jedynie chodzę po mieliźnie, gdzie nie gdzie zostawiając po sobie ślady. Próbki swoich możliwości wzorowanych na waszym systemie zobaczylibyście dopiero po roku - jak sami stwierdziliście.
Mówi się trudno, jeśli nie potrafisz sobie poradzić z zupełnymi podstawami, to twój pomysł ma kiepskie perspektywy... Szkoda naszego i twojego czasu....
Powtarzam, nikt tego za ciebie nie zrobi... To nie wynika z braku chęci do pomocy, ludzie po prostu mają inne zajęcia...
Pokaż ze jesteś gotowy coś samodzielnie stworzyć, wtedy ci pomożemy...

BTW. Posta pisze się w najgorszym razie w kilka minut, często zajmując się równocześnie czym innym. Na przesiadywanie na TS'ach potrzeba masę wolnego czasu... , możesz o tym zapomnieć...

Zapisane

GusOpen - aktualizacje/updates: EFile , EquipIcons
vego181
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 212


« Odpowiedz #58 : Październik 30, 2015, 01:26:12 »

No dobra nie ma problemu. Próbowałem dać coś od siebie... Undecided Jak nie da rady inaczej, to może sam kiedyś ogarnę ten open suite. Pzdr
Zapisane
vego181
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 212


« Odpowiedz #59 : Październik 30, 2015, 03:47:24 »

Co ja się namęczyłem żeby dodać fortyfikacje...po pół godzinie dopiero kapnąłem się żeby odblokować purchasable... testuję sobie powoli na swoje możliwości!
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.107 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.015s, 1q)