Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 24, 2024, 08:01:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Ankieta
Pytanie: Czy chcesz limit czasowy w grze przez komunikator ? (argumentacje oraz swoją propozycje prosze umieszczać w postach)
Tak - 7 (70%)
Nie - 3 (30%)
Głosów w sumie: 5

Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: E-Mail czy Komunikator ?  (Przeczytany 27666 razy)
Depet
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 16, 2006, 09:24:50 »

Witamy na forum i dzięki za fachowy post - podsumuwuje wszystkie obawy opisane spontanicznie wcześniej. Nie widze Cie jeszcze w Lidze PG 2 więc gorąco zapraszam. Na forum tez czuj sie niczym nie skrępowany i wal smiało co Ci sie w lidze nie podoba - Szarikowi przyda sie konstruktywna wypowiedż.

Limit czasowy - generalnie stał sie faktem - Szarik wprowadził go kilka dni wcześniej do gier przez skype w MP - moim zdaniem mocno przesadził dał tylko 25 minut ale debata ciągle trwa i mam nadzieje że podwyższy do chociażby 35 minut. Llimit czasowy musi być i zostanie....to co się ostatnio zdarzyło zaważyło...nawet ja gorliwy przeciwnik zmieniłem pogląd....podkreślam jednak że 25 minut to stanowczo zbyt mało. Rozumiem Szarik że wprowadziłeś to bo sie spieszyłeś (niedłygo już 1/4 finału) ale w następnych grach by skype trzeba to zmienić.

Gra przez skype - Franek jak nie chcesz nie musisz grać przez skype...jeśli chcesz grać przez skype ale z większym limitem czasowym nie ma problemu - wystarczy przezd grą dogadać sie z przeciwnikiem. Ale tylko i wyłącznie w grach ligowych. Lige tworza gracze i tam nie wręcz nie ma być ograniczeń - Wy gracie Wy decydujecie. Inna sprawa to turniej Mistrzostw Polski - bardzo prestizowy i ważny turniej - tam nie może być miejsca że odpada gracz bo jego przeciwnik rozgrywał ture 1,5 godziny...albo rozgrywał na dwóch komputerach albo cos innego.....tam sie gra według porządku regulaminu. W regulaminie do Ligi da sie wzmianke o grach przez skype - ale TYLKO o etykiecie - że nie wypada grać tury przez 1,5 godzniy...MP to inna sprawa - trudno trzeba sie dostosować.
Zanzaczam jednak Franek - oprócz MP - wszystko inne gramy by e-mail (no chyba że chcesz skype w lidze od czasu do czasu nikt nie broni) więc nie ma co się zastanawiać tylko bierz opcje zarejestruj i włącz sie do gry !!!

I kilka słów końcowych - Franek nikt nie powie Ci tutaj że: "jak sie nie podoba to dowidzenia" - wręcz przeciwnie. Szarikowi przyda sie troche konstruktywnej krytyki. Twój post liczy się wręcz na 2 głosy Smiley bo jest w nim dużo prawdy...ja tez nie przepadam za grami by skype dlatego gram przez e-mail (demokracja). W MP zagrałem i sie dostosowałem (2 pojedynki by skype i oba wygrane - więc chyba sie da  Grin ).... Co do żony to nie jestes sam - większość tutejszych generałów ma z nimi problemy (albo to żoany maja probelmy ze sowimi "generałami"  Smiley zależy od punktu widzenia)....i jeszcz mała uszczypliwa uwaga: jak masz żone to juz nie jesteś młody.... ja nie mam i to ja moge powiedzieć że jestem Smiley (joke)  Roll Eyes
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2006, 10:35:28 wysłane przez Depet » Zapisane
Franek Dolas
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 17, 2006, 08:45:25 »

jak masz żone to juz nie jesteś młody.... ja nie mam i to ja moge powiedzieć że jestem Smiley

ach, ta dzisiejsza mlodziez, nic starszych nie szanuja, za moich czasow bylo inaczej  Grin

a tak na serio to rozumiem wymagania limitu w MP, nie mniej jednak powinno to byc znacznie wiecej czasu.
25 minut to tak sredniawo bym powiedzial, no ale regulamin to regulamin, co to za wojsko gdzie jest demokracja !?! Smiley

Pozostaje wiec powiedziec tylko "ser, jest ser" Smiley
Zapisane
KZ_gda
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 24, 2006, 10:29:56 »

gramy sobie poprzez Skypa.
W pewnym momencie otrzymuje kolejną turę włączam replay i widzę, że otrzymałem odpowiedź na moją turę która On rozegrał po raz kolejny i trochę inaczej niz poprzednio.
Ja mu nie udowodnię, że on rozegrał po raz drugi to samo tylko mu sie pokickało coś w zapisie bo On powie, ze ja mu ponownie tę samą ture przysłałem!
Czy dobrze rozumuję?
Nie ma żadnej kontroli wysyłanych plików!

Analiza, ja to KZ:
wietnam_kz_abc_01A  => wietnam_kz_abc_01b
wietnam_kz_abc_02A  => wietnam_kz_abc_02b 
wietnam_kz_abc_03A  => wietnam_kz_abc_03b
i otrzymuję:
wietnam_kz_abc_03b który jest inaczej rozegraną partią  wietnam_kz_abc_02A
czyli odpowiedzia na wcześniejszy plik. Czy ja się nie zapętliłem? Prosze starszych stażem kolegów o opinie.

Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 25, 2006, 03:25:39 »

KZ....kilka podstawowych pytań: kto był u Was obserwatorem zewnętrznym ? Czy w ogóle taki był ? Dalczego sprawa nie wpłynęła mi na konto: pg2cheating@generalsguild.com ? Smiley

Jeśli jest tak jak napisałeś - tzn. że albo Twój przecinik świadomie podesłał Ci odpowiedz na Twoja ture 02a bo myślał że nie zauważysz różnicy (choć wydaje mi sie to cholernie naiwne)...albo po prostu sie pomylił....choć skoro nazywaliście tury tak jak nazwaliście...to dziwne...

Cytat: KZ_gda
Nie ma żadnej kontroli wysyłanych plików!

Przeciwnik nie wybroni sie mówiąc że Ty mu podesłałeś złą ture bo wtedy zła ture dostałby tez obzerwator.....no chyba że nie mieliście obserwatora Smiley hehe.....
Zreszta i to można sprawdzić o ile graliście przez skypa....ale żebym mógł cokolwiek zrobic prosze o kontakt osobisty lub na maila pg2cheating.

Zapisane
KZ_gda
Gość
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 25, 2006, 07:22:30 »

to była zwykła luźna gra... Bez obserwatora. Nie chce człowieka oskarżać, bardziej mi chodzi o procedury na przyszłość. Oszustwo w grze bez obserwatora jest nie do udowodnienia.
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #35 : Grudzień 05, 2007, 10:40:58 »

witam przeczytałem to dopiero
jesili ci ktoś przesyła turę ze zmienioną (stara nazwa) nazwą to jak rozumiem do tego ze zwalonym riplejem
1-mógł zapisać niechcący turę na starej turze (mnie się to czasem zdarza)
2-riplej  zile działajacy nie swiadczy o tym ze ktoś oszukiwał
3-zapisujac ture masz komunikat ze juz masz taka ture wiec wystarczy zmienić nazwe tury w trakcie zapisu i problem masz rozwiazany.
bo jak zrozumiałem chodzi o to ze zapisałeś na jego poprzedniej zle działajacej nową?
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 24 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.005s, 1q)