Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 26, 2024, 12:30:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PANZER GENERAL II  (Przeczytany 8794 razy)
kkedziorr
Gość
« : Listopad 29, 2009, 01:40:26 »

Cześć wszystkim Wink
Wiem że te forum czyta dużo, zaawansowanych graczy tak samo jak i laików, którzy dopiero zaczynają przygodę z ta cudowna gra Grin dlatego postanowiłem, trochę im pomóc i opisać co i jak zrobić żeby gra chodziła:)

1. Gdzie znajdę PGII do pobrania??

PGII możecie pobrać z rapidshare.com, podam wam link do pobrania:
http://rapidshare.com/files/311146937/Panzer.General.rar

po ściągnięciu grę należy rozpakować i gotowe Cheesy możemy grać, otwieramy folder z rozpakowaną grą, znajdujemy aplikacje o nazwie PANZER2 klikamy i uruchamiamy grę Cheesy

2. Gra nie odpala na WINDOWS VISTA.

W takim przypadku, nie należy panikować  Tongue musimy ściągnąć pewien program i po problemie, pytanie jaki Huh już mówię Tongue Program który nam w tym pomoże nazywa się DxWnd4PG v1.0. możecie go pobrać z poniższego linka:
http://www.rayy.de/raiders/download/DxWnd4PG%20v1.0.zip
po rozpakowaniu, otwieramy folder i szukamy pliku o nazwie DxWnd4PG,dxwndhost MFC uruchamiamy program, klikamy na edit, potem klikamy na delete aby mieć czyste pole do popisu Evil potem klikamy na add i szukamy pliku o nazwie PANZER2 który znajduje się w folderze z grą, i optymalnie ustawiamy direct version  na automatic i klikamy ok. w okienku pojawi się ścieżka do gry np.: C:miejsce gdzie jest PG2. klikasz i grasz Grin

C.D. nastąpi:) jeszcze opisze jak ściągać mapy i kampanie, mam nadzieje że komuś sie to przyda pozdrawiam:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 20 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)