Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 08:03:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak trafiłeś/aś do Ligi Panzer General II ?  (Przeczytany 69560 razy)
kempczol
Porucznik (First Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 93



WWW
« Odpowiedz #15 : Październik 30, 2006, 12:01:30 »

Zaczynałem od nie przespanych nocy z PG1. Gram w PG2 od początku jak tylko pojawiła się ta gra, dostałem pirata - nie jest to godne pochwalenia, o ile pamiętam w 1997 roku.
Kiedyś nie było netu tak dostępnego jak dzisiaj. Na przełomie 2001-2002, a może wcześniej nie pamiętam, trafiłem na stronę Adama Bolesty. Otrzymałem płytkę i czekałem na wyzwania ale nie wypaliło. W tym roku jak wróciłem z morza dostałem maila, chyba od Szarika, z zaproszeniem do Ligi PG2. Jestem z Wami od maja tego roku i mam nadzieję, że ta wspaniała przygoda potrwa dalej, choć chwilowo mam mniej czasu.
Pozdrawiam.
Zapisane

Historia nie jest miejscem dobroczynnych gestów, lecz bezlitosnej rywalizacji.
Franek Dolas
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 30, 2006, 12:28:21 »

a zacząłem swoja przygode z PG 2 najwcześniej z Was wszystkich (nie liczą Gustlika) bo juz w 1999 roku - mając 14 lat !!! I co ciekawe gram w Panzera już 7 lat !!!...
nie, no i ja się chyba muszę nie zgodzić Smiley
ja też jak zacząłem grać to miałem 14 lat, ale to było w 94 hehe:)
Oczywiscie bylo to PG ale jak tylko ukazało się PG2 to tak samo od początku jak tylko była na rynku Smiley

pozdrwawiam
Franek
Zapisane
STR
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 262


« Odpowiedz #17 : Październik 30, 2006, 06:52:44 »

cześć

PG1 nastepnie PG2 i do dziś to trwa, dat nie pomne ale juz troche sie tego zebrało. Nie grałem cały czas ma miałem przerwy, krótsze dłużesz.
Tu trafiłem z forum PSFF.

pozdrawiam

Zapisane

STR - PL
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #18 : Październik 31, 2006, 12:02:25 »

a ja Panowie gram w panzera dłużej niż trwa moje małżeństwo:)
Pamiętam jeszcze za swoich kawalerskich lat gdy grałem z kumplem w panzera a moja obecna żona dowizła nam piwko Smiley
I od tamtej pory szkole swoje umiejetności w panzerze  Smiley a teraz nie tylko w nim Wink
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2006, 12:10:31 wysłane przez Rommel » Zapisane
marder
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*
Offline Offline

Wiadomości: 66


« Odpowiedz #19 : Listopad 03, 2006, 02:53:53 »

Ja zaczełem przygodę w pierwszym roku mojego małżeństwa - 97 jak tylko gra pojawiła się na polskim rynku. BOX lekko pożółkł i się zakurzył, ale wciąż to oryginalne pudelko od PG2... Mam też gazetówki PG2.
Oczywiście przejechałem oryginalne kapanie, ale strasznie mnie wkurzały głupoty historyczne, więc zaczełem szukać w raczkującym internecie i  znalażłem stronę Stevena Strayera. Pamiętam, że ściągnięcie od niego ledwo półmega narzędzi do PG2 trwało i trwało... i jakoś zakończyć się nie chciało...
Potem jakoś poszło, porobiłem DLA SIEBIE KAMPANIE i bawiłem się świetniem kilku przyjaciół tez grając w PG2 cały czas zawracało mi głowę o nie, więc postawiłem stronę na ONECie - dla nich. Jakiś czas potem niechcący zajrzałem na ONET i okazało się że moja strona jest bbardzo często odwiedzana. Resztę znacie.

pozdrawiam
Marder/Adam Bolesta
Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #20 : Marzec 02, 2007, 02:24:54 »

No wiec pzdr dla was.. mam nadzieje ze uda mi sie z wami zagrac czasami (jeszcze nei gralem z czlowiekiem  Smiley mimo ze bardzo bym chcial)
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #21 : Marzec 02, 2007, 02:48:31 »

Witam na forum i w lidze w ogóle - fajnie że do nas zawitałeś i że PG 2 Ci się podoba....po pierwsze przerzucę te posty do tematu: "Jak trafiłem do ligi PG 2 ?" bo w tym odnośnie PG IV mają niewiele wspólnego.

No wiec pzdr dla was.. mam nadzieje ze uda mi sie z wami zagrac czasami (jeszcze nei gralem z czlowiekiem  Wink mimo ze bardzo bym chcial)

Nie widzę problemu - wejdź na stronkę i wyzwij do gry kogo chcesz...na początek radze tez się zapisać do turnieju "3 w 1" bo tam najłatwiej zdobyć doświadczenie i uszczknąć pare punktów. Przeczytaj szczegółowo regulamin i czuj się nie skrępowany w zadawaniu pytań i wypowiedzi na forum (bo widzę połowa postu dotyczy tłumaczenia czemu pisze o tym a nie o tamtym Tongue ). Polecam również Akademie Wojskową i dogłębna analiza tego co napisał SteelFox...no i życzę zwycięstw i dobrej zabawy a tej tu na pewno nie brakuje. Grę w pełni skonfigurowana do gry w lidze PBEM lub Skype znajdziesz w dziale DOWNLOAD.

PS. Aha te kilka epitetów dotyczących radości z odnalezienia właściwej gry usunąłem Tongue - mam nadzieje że nie będziesz się gniewał.....
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2007, 02:50:22 wysłane przez Depet » Zapisane
KZ_gda
Gość
« Odpowiedz #22 : Marzec 02, 2007, 06:31:40 »

te kilka epitetów dotyczących radości z odnalezienia właściwej gry usunąłem
... widze, ze cenzura woskowa dziala, hehehe
Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #23 : Marzec 02, 2007, 08:48:34 »

No wlasnie widze ze jest.. Ale coz, trzeba przelkac. \Nie gniewam sie Deept.. nie wypada mi  Tongue. Chociaz nie jestem za krojeniem pieknej Husarskiej mowy z jej pieknych epitetow,akapitow i wszystkiego innego. Ale jak juz powiedzialem, to twoj stol i ty tu rozdajesz karty. Mam tylko nadzieje ze jezeli nastepnym razem mi sie wymknie, to nie kazesz mnie wychlostac.. albo co gorsza.. postawic przed plutonem.  Wink

Dzieki za wskazowki, jakos damy rady.. a moze ty Deept zaszczycisz niepokornego poborowego swoja osoba na polu bitwy.
Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #24 : Marzec 02, 2007, 09:01:08 »

´Depet` nie ´Deept`, sorry.. przekrecilem. Bylem pewien ze deept.. gdzie ja mam oczy Shocked. Nic dziwnego ze poleglem na froncie hehe..   Wink

p.s.- co do tych epitetow.. to nie byly one z radosci po znalezieniu gry.. tylko w cytacie mysli z mojego tekstu, a co do tej obecnosci na polu bitwy to powaga.. z chcecia przyjme pierwsza lekcje od postaci twojego pokroju
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #25 : Marzec 02, 2007, 09:04:05 »

[..] a co do tej obecnosci na polu bitwy to powaga.. z chcecia przyjme pierwsza lekcje od postaci twojego pokroju

nie ma sprawy...po to jest liga żeby grać Tongue . Z chęcią przyjmę wyzwanie - może Tunis ? Zarejestruj grę i wyślij mi pierwszą turę.

Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #26 : Marzec 02, 2007, 09:38:56 »

Ok Depet, dzieki -jestesmy ustawieni.. Pozwol ze najpierw pokumam jak to dziala z tym mailem. Co do mapy, to nie watpie ze wybrales odpowiedni scenariusz. Ale jezeli ci to nie przeszkadza ,biorac pod uwage ilosc frontow i to ze kampania afrykanska jest u mnie sklasifikowana nieco nizej niz inne epizody II wojny (co nie znaczy ze nie docniam i nie szanuje prowadzenia kampanii w warunkach pustynnych) to jako pierwsza swoja mape rozegrana online chcialbym wybrac cos hmm.. moze z frontu na polwyspie Apeninskim? albo jakas potyczke z frontu zachodniego (po 44) ,albo poprostu klasyka frontu Wschodniego.. nie wiem jeszcze dokladnie.. postaram sie wybrac cos odpowiedniego jezeli nie masz nic przeciwko. Biore sie za czytanie i jak bede gotowy to posle ci to o czym mowiles

pzdr
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #27 : Marzec 02, 2007, 09:49:41 »

Nie ma sprawy...mogą być te teatry działań które wymieniałeś....tylko proszę Cię niech to będzie efektowny, w miarę zgodny historycznie i nie dłuższy niż 15 tur - scenariusz...np.z półwyspu Apenińskiego nic ciekawego specjalnie nie ma...bo to bitwy na wycieńczenie materiału były....(np. Monte Cassino)....jeśli już to Anzio zagrajmy Tongue; Front Zachodni po 44 to jeszcze gorzej - bieda w PG 2 i Niemcy nie maja szans za zwycięstwo....więc tu nawet nie mam co zaproponować...Front Wschodni OK - tego jest dużo...jak klasyk to oczywiście Zitadelle....lub Prokhorovka III.
Zapisane
KZ_gda
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 02, 2007, 09:55:49 »

czujny jest skubany :-)
Zapisane
PitekWaleczny
Major (Major)
*
Offline Offline

Wiadomości: 142


Jak mi sie nudzi, równiez czytam czyjes opisy...


« Odpowiedz #29 : Marzec 08, 2007, 10:42:33 »

W PG gram odkad pojawilo sie PG I. Potem PG II i III ( w III tylko kilka scenariuszy i wywalilem ). W 2001 roku skorzystalem namietnie z jakies przeszukiwarki i znalazlem strone Bolesty. Przeszedlem na wyzszy poziom gry - scenariusze i kampanie zmodyfikowane. I nastapila kilkuletnia przerwa. W 2005 skorzystalem z google i znalazlem pare stron o PG II. m.in forum jagdtigera, a stamtad trafilem tu. Najpierw przez rok obserwowalem, dopiero w tym roku sie zarejestrowalem i od razu wzialem udzial w MP. I dopiero teraz rozegralem pierwsze tury z zywym graczem, a nie z kompem. Stwierdzam, ze musze jeszcze sporo pocwiczyc.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2007, 10:44:10 wysłane przez PitekWaleczny » Zapisane

W tej chwili w Polsce 1.5 mln ludzi spi, 1.1 mln ludzi uprawia seks, 2.8 mln ludzi je... A Ty siedzisz i czytasz moj opis. GRATULACJE!!!!!
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.011s, 1q)