Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 29, 2024, 09:03:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak trafiłeś/aś do Ligi Panzer General II ?  (Przeczytany 69561 razy)
Depet
Gość
« Odpowiedz #45 : Maj 24, 2007, 12:24:20 »

Nie dość że zapomniałem to po "wysłaniu" skasowałem... Chyba dostałem walkowerem... Sad

Wysłałem Ci ostatnie swoje tury - rozegraj jeszcze raz i uważaj następnym razem..ja kataloguje sobie tury w oddzielnym katalogu "Tury w lidze" i w Outlooku
Zapisane
Hetzer
Gość
« Odpowiedz #46 : Czerwiec 13, 2007, 07:24:46 »

Może w złym miejscu, ale chciałbym złożyć hołd niejakiemu Boleście za jego twórczość. Nie przeszedłem jeszcze wszystkich kampanii, ale mam nadzieję, że zanim to zrobię, pojawią się nowe. Smiley Dziękuję!!!
Zapisane
grisha
Kapitan (Captain)
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


kurde bolek


« Odpowiedz #47 : Czerwiec 23, 2007, 01:11:04 »

Bitwa pod Prohorowką..."(...)Realizację planu pokrzyżowały nieco działania niemieckie. W nocy z 11 na 12 lipca 11. Pułk Czołgów pułkownika von Oppeln-Bronikowskiego z niemieckiej 6. Dywizji Pancernej(...)"

i tak trafilem do panzera...mam na nazwisko Bronikowski Cheesy
Zapisane

wino, kobiety i PG2
krzemyk
Gość
« Odpowiedz #48 : Czerwiec 25, 2007, 04:55:02 »

i tak trafilem do panzera...mam na nazwisko Bronikowski Cheesy


ups... no wlaśnie, jakoś nie mogłem uwierzyć aby to ta znana piosenkarka interesowała się strategią...
I didn't it again, promise Smiley
Zapisane
STR
Generał brygady (Brigadier General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 262


« Odpowiedz #49 : Czerwiec 27, 2007, 04:18:24 »

ups... no wlaśnie, jakoś nie mogłem uwierzyć aby to ta znana piosenkarka interesowała się strategią...
I didn't it again, promise Smiley

Znana ?? Ona spiewa disco polo ze tak ją lubiecie ??

pozdrawiam
Zapisane

STR - PL
marder
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*
Offline Offline

Wiadomości: 66


« Odpowiedz #50 : Czerwiec 30, 2007, 01:26:37 »

Może w złym miejscu, ale chciałbym złożyć hołd niejakiemu Boleście za jego twórczość. Nie przeszedłem jeszcze wszystkich kampanii, ale mam nadzieję, że zanim to zrobię, pojawią się nowe. Smiley Dziękuję!!!
Cholera, Hetzer!
Chyba będę zzmuszony zabrać się intensywnie za robotę. Szkoda że niestety Real Live uniemożliwia czasem robienie tego, co sie lubi...
pozdrawiam
marder/adam bolesta

ps.
aż takki niejaki się nie czuję...

ps.2
przeprosiny ogólne dla wszystkich - rzeczywiście ostatnio nie bardzo mam czas się udzielać na forum czy w świecie PG2, ale brutalna rzeczywistość powoduje, że najczęściej niestety jestem w pracy, gdy ją kończę, to nie mam jjuż chęci ani siły myśleć o czymkolwiek innym niż spanie, albo popgranie w jakąś gierkę z komputerem - gierkę którą ktoś inny napisał...
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #51 : Lipiec 16, 2007, 05:24:02 »

kręci fajnie tyłkiem panie STR - zwracam na ten fakt uwagę gdybyś to przeoczył;)
Zapisane
Feldfebel
Gość
« Odpowiedz #52 : Lipiec 23, 2007, 02:12:37 »

Nie będę bardzo oryginalny. Grając przez wiele lat z kompem zaczałem szukać nowych scenów i kampanii, przez Mardera, Stalhelm, Browna itp. Apelowałem tez na forum starych gier i innych stronkach o pomoc. Pewnego dnia w czerwcu 2006 dostałem maila i nie pamiętam od kogo..."szukasz dobrego kontaktu? zapraszam na stronę generalsguild". Od razu trafiłem do Szarika, wykupiłem abonament, po czym wpadłem w przyjazne ręce Krisa, który z ojcowską cierpliwością przeprowadził mnie przez pierwsze zasieki niewiedzy. Potem spotkał mnie zaszczyt, odezwał się do mnie sam Mistrz Rommel i zaproponował pomoc. Nie było wówczas takiego scena, w którym wytwałbym z nim chociaż ze cztery rundy, więc wymiękłem. Musze powiedziec, że nie tylko sama gra PBEM zmieniła moje spojrzenie na kultowego PG2, ale również nawiązane kontakty i spotkania ze wspaniałymi kolegami. Zanalazłem się w świetnej kompanii i to może jest wartość ważniejsza niż moje wyniki. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję opatrzności, że Was mam.
 Cheesy
Zapisane
PanzerLehr
Gość
« Odpowiedz #53 : Czerwiec 27, 2009, 02:24:32 »

 I ja podobnie.Nudząc się grą z komputerem szukałem wrażen"na żywo".Tak natrafiłem na stronę i ekipę ,któa do teraz nie daje mi wygrywać:)
Zapisane
Skała
Gość
« Odpowiedz #54 : Wrzesień 18, 2009, 11:19:42 »

Witam, jestem świeży.
Trafiłem tutaj, bo szukałem takiego miejsca. Kilka lat gram z kompem w PG2 i to jeszcze jakaś ruska wersja. Mam tego dość, wolałbym z człowiekiem.  Czy można oryginał PG2 nabyć gdzieś? No i jak zagrać z człowiekiem? Nie chcę zaśmiecać tego miejsca, więc kończę. Pozdrawiam!
Zapisane
Foit
Podporucznik (Second Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 77


« Odpowiedz #55 : Wrzesień 21, 2009, 09:20:03 »

To ja napisze GUSTLIK hehe.

1. Dzień dobry Skała
2.Mozesz sobie ściągnać gre full wersje ze strony naszej ligi czyli www.ssi.gildiageneralow.pl w dziale download po zarejestrowaniu się
3. Zapoznaj się koniecznie z zasadami gry ligowej, regulaminem, dla przykładu jak grasz z człowiek to nie możesz używać cancela w grze
4. Możesz też nabyć DVD klubowe za nie wielką cene : http://www.allegro.pl/item722460993_panzer_general_1_2_allied_general_kampanie_sceny.html  na allegro u naszego Szarika vel KrolKrak
5. Jak się zarejetrujesz w lidze, sciagniesz gre , przeczytasz regulamin to będziesz wiedział jak zagrać z człowiekiem:) czekamy na wyzwania[/move]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2009, 09:36:43 wysłane przez Foit » Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #56 : Wrzesień 22, 2009, 07:56:08 »

 Huh Dlaczego  formy czasowników są jak z translatora?
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Radar
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 421


h


« Odpowiedz #57 : Wrzesień 12, 2013, 10:21:29 »

Odpaliłem sobie starego PG 2. Ło jejciu! Te ikonki... te dźwięki... Dajcie mi jakiś nowy rękaw, cobym miał się w co wysmarkać.
Nostalgia...
Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #58 : Wrzesień 13, 2013, 11:11:13 »

No ją - grę - mogę odpalić tylko na blaszaku. Lapki tylko na 7-mce...
Radarze- a na Zlot nie wpadniesz?
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Radar
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 421


h


« Odpowiedz #59 : Wrzesień 13, 2013, 11:31:05 »

We w Krakowie? Grin Chyba nie. Chciałbym, ale finansowo nie wyrobię. Zróbcie kiedyś zlot na ziemiach ''wyzyskanych''. Lubuskie, czy cuś... Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.122 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.027s, 1q)