Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 19, 2024, 05:16:39 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Twórzcie Regionalne Okręgi Wojskowe  (Przeczytany 12024 razy)
Kris_13
Gość
« : Listopad 19, 2006, 10:50:36 »

Kilka miesięcy temu został utworzony WOW (Warszawski Okręg Wojskowy) w składzie:
Marder, Janus, Kris. Niedawno dołączył Ratig.
Od ZLOTU Honorowymi Członkami WOW zostali Fedlfebel Szulc i Rommel.
Celem powołania takiej Organizacji  Smiley jest nawiązywanie osobistych kontaktów pomiędzy graczami mieszkającymi w danym mieście lub majacych mozliwość dojazdu na cykliczne spotkania spoza danego miasta.
W przypadku WOW takie spotkania w pełnym składzie zwoływane są raz na 1,5 miesiąca. Czasami są dużo częstrze tak jak w naszym przypadku bo pojawiają się również powiązania biznesowe Smiley

Gorąco namawiam na powoływanie takich regionalnych Okręgów - Trójmiasto, Lublin i inne części kraju.
Spotykajcie sie tak jak my towarzysko raz na jakiś, czas. Wspólne zainteresowania, wymiana wiedzy i poglądow na interesujące nas tematy to duża satysfakcja.
Zapisane
Roberto_tr
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 230



« Odpowiedz #1 : Listopad 25, 2006, 04:15:35 »

Z dniem wczorajszym, ok godz 22.00, między 4 a 5 kolejką piwa został utworzony Krzyżacki Okręg Wojskowy w składzie: Roberto, Mac, Luban.
Siedziba Okręgu znajduje się gdzieś w Toruniu ale jej dokładna lokalizacja utrzymywana jest w ścisłej tajemnicy  Grin
Zapisane
Szarik
LadderMaster
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 437



WWW
« Odpowiedz #2 : Listopad 26, 2006, 06:35:20 »

Z dniem wczorajszym, ok godz 22.00, między 4 a 5 kolejką piwa został utworzony Krzyżacki Okręg Wojskowy w składzie: Roberto, Mac, Luban.
Siedziba Okręgu znajduje się gdzieś w Toruniu ale jej dokładna lokalizacja utrzymywana jest w ścisłej tajemnicy  Grin
Jak w Toruniu to ja się dołączam. Pomimo że wyemigrowałem do Świecia to nadal jestem Krzyżak Wink

Szarik
Zapisane

krzemyk
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 19, 2007, 10:02:47 »

heh... jakoś dziwnie ten wątek uciekł mojej uwadze...
na słowo "Krzyżak" moje serce bije mocniej choć rzucony zostałem na biegun zimna
jeśłi wątek aktualny - przyłączam się do KOW-u   Grin
(odbudować Zamek Krzyżacki...!)
Zapisane
Roberto_tr
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 230



« Odpowiedz #4 : Marzec 19, 2007, 10:14:45 »

Heh !

Jak widać mamy swoich ludzi wszędzie  Grin
Miej oko na Litwę i Żmudź, bądź co bądź są nasze  Cheesy

Oczywiście witamy, witamy !!
A co do zamku to już cegły zbieramy ... a jak odbudujemy, to nikt nam nie podskoczy  Cool a odwet krwawy na poganach weźmiemy
Zapisane
kempczol
Porucznik (First Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 93



WWW
« Odpowiedz #5 : Marzec 20, 2007, 09:14:41 »

A ja się zastanawiam, czemu największy OW w lidze jeszcze się nie zorganizował ?!
Trójmiasto i okolice ?! POBUDKA !!!
Zapisane

Historia nie jest miejscem dobroczynnych gestów, lecz bezlitosnej rywalizacji.
Depet
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 20, 2007, 01:09:54 »

A ja się zastanawiam, czemu największy OW w lidze jeszcze się nie zorganizował ?!
Trójmiasto i okolice ?! POBUDKA !!!

Się nie zorganizował bo jedyna osobą która reprezentowała POW na poprzednim zlocie z okazji MP byłem ja - a szkoda....Może w tym roku będzie lepiej.....może jakiś wspólny wyjazd ? Smiley
Zapisane
KZ_gda
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 20, 2007, 10:27:05 »

mysle, że Feldfebela należy wcielić siła do Pomorskiego OW hehe. To nasza strefa wpływów a nie Mazowsza. A Slunska i Krakusów nie ma? A Ziemie Wyzyskane jak mawiał Pawlak tez nieobecne?
Zapisane
krzemyk
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 23, 2007, 10:29:14 »

na pogan my tu oko mamy a jakżeby inaczej... jednakże dziewki mają tęgie i niemyte (tfu... nieobyte) Tongue
tutejszy cel to wcielić kartacze i sękacze do panteonu polskich potraw, ha! oscypki nam nie podskoczą...
ps. bez zamka warownego smutno i mniejsze daniny poganie płacą... zbierać cegiełki koniecznie...

Zapisane
pepe1941
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 04, 2007, 05:29:30 »

Założyłem centrum dowodzenia na pomorzu w okolicach Słupska, jest jeszcze w trakcie rozbudowy, ale opowiadam się za POW oraz uzyskaniem przydziału do tego okręgu. Smiley
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 05, 2007, 06:14:55 »

Założyłem centrum dowodzenia na pomorzu w okolicach Słupska, jest jeszcze w trakcie rozbudowy, ale opowiadam się za POW oraz uzyskaniem przydziału do tego okręgu. Smiley

widzę że temat chwycił więc dodałem ten mały szczegół do strony osobistej:



przy okazji pytanie: jakie są okręgi wojskowe w Polsce - bo póki co dałem tylko POW .....ikonki herbów się znajdą ale muszę wiedzieć czego szukać Smiley
Zapisane
Roberto_tr
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 230



« Odpowiedz #11 : Kwiecień 05, 2007, 06:39:38 »

Krzyżacki Okręg Wojskowy.
Złośliwi twierdzą że to też POW, ale tutaj nikt tak nie myśli  Grin
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 05, 2007, 07:22:53 »

Krzyżacki Okręg Wojskowy.
Złośliwi twierdzą że to też POW, ale tutaj nikt tak nie myśli  Grin

Roberto_tr - może być  Grin tylko przygotuj mi taki herb Smiley (wysokość i szerokość 90 pikseli) - oczywiście kształt wygląd i całą resztę zostawiam Twojej pomysłowości  Evil

To samo tyczy się całej reszty ! Jeśli ktoś ma pomysł na ciekawe herby niech wali do mnie - inaczej powstawiam standardy  Kiss
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)