Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 16, 2024, 09:09:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gra on-line w Panzer General II  (Przeczytany 45185 razy)
grisha
Kapitan (Captain)
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


kurde bolek


« Odpowiedz #15 : Luty 17, 2007, 09:30:17 »

juz kilka razy sie do tego przymierzałem, ale faktycznie trzeba miec czas...
giees jak by co pomozesz mi skonfigurowac polaczenie bo ja tez czesto krozytsam z EDGe Orange (służbówka ;-))
Zapisane

wino, kobiety i PG2
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #16 : Luty 18, 2007, 02:11:24 »

Jasne ze pomoge. Swoje dane podalem na gg siedze praktycznie caly czas.
Ps. Wlasnie zobaczylem pierwsza osobe na warzone z forum "KapitanOwa" Niestety o 22 wyciagnieto mnie do pubu a wiadomosc przeczytalem dopiero teraz tj 2 w nocy Smiley Zapraszam w niedziele , z checia pomoge w razie problemow . Gry takze nie odmowie Smiley
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
grisha
Kapitan (Captain)
*
Offline Offline

Wiadomości: 136


kurde bolek


« Odpowiedz #17 : Luty 18, 2007, 05:02:23 »

alw to jewszcze nie teraz...Smiley
Zapisane

wino, kobiety i PG2
kapitanowa
Gość
« Odpowiedz #18 : Luty 20, 2007, 12:05:48 »

dizęki pomocy Gieesa udało sie pokonac wszelkie trudnosci łacznie ze skonfigurowaniem Liveboxa i odzyskaniem hasła :-)
Zrobilismy we 4 jeden scenariusz ale poniewaz nie znam Seelow to poszło mi srednio, ale to nie wazne to w końcu pierwsza gra na nowym scenie. Grajac we czwórkę mieliśmy armie podzielone mniej wiecej po polowie. Gra sie dosyc szybko, najpierw partner walczy potem ja i analogicznie po drugiej stronie. Domyslam sie, ze trzeba tu uważnie patrzeć na wspomaganie partnera i zrozumienie jego intencji. Minusem jest brak mozliwości zapisania stanu gry bo kazde wyjscie psuje zabawę. Myślę, że to fajna sprawa, taki rodzaj deseru dla gracza. Na codzień jednak nie mam tyle czasu aby siedzieć cięgiem te min. 2 godziny.
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #19 : Luty 20, 2007, 12:13:42 »

Otóż to....ale wielkie dzięki za info kapitanowa, jak zapewnił mnie giees na dniach przygotuje specjalny manual jak grać tą metodą...z chwilą pojawienia się samouczka dodamy możliwość takiej gry do ligi (stosowne info w regulaminie, co i jak bo tam się nie gra duel)....być może również Szarik pokusi się o zrobienie kilku dodatków np. przy rejsetracji gracz będzie musiał wybrać które metody gry w Panzera preferuje itp. Ale póki co czekamy na manuala...a chętni niech walą do gieesa - jego namiary wyżej.
Zapisane
steelfox
Gość
« Odpowiedz #20 : Luty 20, 2007, 07:54:39 »

Cheesy, to jest właśnie rejestracja.
Zapisane
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #21 : Luty 20, 2007, 04:47:23 »

Wsumie mozna tak powiedziec. Zmyllo mnie Twoje nazewnictwo jesli chodzi o aplikacje lobby -> (portalu WARZONE) , przez co pomyslalem ze masz na mysli rejestracje na serwisie www.panzer... Ale to wszystko malo istotne , wazne ze wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
Saygon
Gość
« Odpowiedz #22 : Luty 20, 2007, 04:49:51 »

Poprzednio nie zauwazylem, ze mam chetnego do grania  Sad Moze uda sie w ten weekend
Zapisane
giees
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 478


WWW
« Odpowiedz #23 : Luty 20, 2007, 05:09:50 »

Zapraszam
Zapisane

Wyszukiwarka ogloszeniowa Broomer.pl. Znajdz samochod.
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #24 : Marzec 12, 2007, 11:29:17 »

chętnie też bym pograł ale noga jestem jesili chodzi o komputery(umiem mysz obsługiwać ot i całe me umiejętności w tej materji)
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #25 : Marzec 18, 2007, 11:55:46 »

chętnie też bym pograł ale noga jestem jesili chodzi o komputery(umiem mysz obsługiwać ot i całe me umiejętności w tej materji)

Janus - mam już samouczek od gieesa - na dniach skończe dział z linkami i zabieram się za  dodanie tej opcji gry do regulaminu - tam tez umieszczę podstronę ze SZCZEGÓŁOWYM objaśnieniem jak taką grę zrealizować (jak się połączyć) - będzie dużo screenów. Jeśli jednak jesteś niecierpliwy - po prostu zagadaj do gieesa już teraz - na pewno CI pomoże

A specjalne podziękowania należą się Panu gieesowi ponieważ poświęcił sporo swojego czasu żeby ten samouczek stworzyć ! Dzięki stary.....mam nadzieje że to zachęci większą liczbę ludzi do gier on-line....
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2007, 12:29:45 wysłane przez Depet » Zapisane
hmk
Gość
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 09, 2007, 09:33:03 »

Hmmm...
Moglby mi ktos pomoc? Proboje zagrac za posrednictwem WarZone. Na poczatku gra w ogole nie chciala sie uruchomic, lecz po sciagnieciu Warzonefix'a ten problem zniknal. Natomiast pojawil sie inny: gra uruchamia sie, lecz nie widze w niej przeciwnika (chyba w ogole sie nie laczy), bez znaczenia, czy to jak jestem tworca pokoju, czy tez tylko do niego dolaczam.

Ponawiam wiec pytanie: moglby mi ktos pomoc? Smiley
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 09, 2007, 12:49:30 »

Witamy w lidze i na forum Generals Guild !!

Zaraz pomożemy...o ile da się pomóc...

Rozumiem ze masz wersje ligową z zainstalowaną nakładką Warzonefix....

Teraz tak:

1) Zrób test portów w programie Warzone Client (zakładka Utilities na górze -> DX Port Test) i wklej nam tutaj raport jaki zostanie wygenerowany.

2) Czy masz wyłączone WSZYSTKIE firewalle (antyviry i KONIECZNIE zaporę Windows) ??
Zapisane
hmk
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 09, 2007, 01:55:41 »

ad1.
Kod:
Starting test...
47624 Passed.
2300 Passed.
2301 Passed.
2302 Passed.
2303 Passed.
2305 Passed.
2350 Passed.
2400 Passed.

Finished.
All ports passed.

Jak wczoraj robilem test, to ten port: 47624 mial status failed :/

ad2.
tak - zawsze mam powylaczane takie smieci Wink
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 09, 2007, 02:57:28 »

Hmm to wygląda że wszystko jest OK - Napisz mi kiedy pojawisz się na lobby i jaki masz nick to wejdę i zrobimy szybki test.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.009s, 1q)