Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 11:04:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Turniej Drugiej Szansy  (Przeczytany 42067 razy)
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« : Kwiecień 13, 2011, 10:33:12 »

Koordynator- Roberto_tr  Clap
Czas rozpoczęcia: wstępnie: 01. 06.2011.
Chętni: proszę TU się zgłaszać!
Sugestie, propozycje względem tegoż Turnieju: mile widziane tu.
Wszystkie OT przenoszę od razu do innego wątku, chcę by tu było klarownie!

Wszelkie pytania o detale: proszę się z nimi wstrzymać, aż Roberto_tr  ogłosi co i jak.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2011, 10:38:04 wysłane przez Zsamot » Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Roberto_tr
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 230



« Odpowiedz #1 : Kwiecień 13, 2011, 02:40:32 »

Drabinka turniejowa TDS



Lista startowa uczestników TDS 2011 (stan na 04.05.2011r)

1. Rommel
2. Janus
3. Funkykovl
4. Rozprza



REGULAMIN TURNIEJU DRUGIEJ SZANSY

1.   Turniej Drugiej Szansy (TDS) jest przeznaczony dla graczy, którzy są zarejestrowani w Lidze.

2.   Turniej jest rozgrywany systemem pucharowym z barażami. Turniej składa się z części głównej nazywanej dalej turniejem zasadniczym (TZ), oraz części barażowej (TB). Wszyscy gracze rozpoczynają grę w turnieju zasadniczym systemem pucharowym i turniej ten wyłania pierwszego finalistę turnieju. Jak nazwa turnieju wskazuje każdy gracz otrzyma drugą szansę po porażce w turnieju zasadniczym - trafi do równoległego turnieju barażowego, z którego wyłoniony zostanie drugi z finalistów turnieju.

3.   Pierwsze miejsce przypadnie zwycięzcy Wielkiego Finału, drugie miejsce uzyska przegrany z tego pojedynku, a trzecie miejsce przypadnie przegranemu z finału turnieju barażowego. Istnieje możliwość, że w finale turnieju zasadniczego oraz w Wielkim Finale zagrają Ci sami generałowie (jeżeli przegrany z finału turnieju zasadniczego wygra finał turnieju barażowego), lecz o miejscach w turnieju decyduje ich ostatni mecz (Wielki Finał). Dalsze miejsca zostaną przydzielone według zasad opisanych na forum turnieju.

4.   Rozstawienie do drabinki turniejowej odbędzie się wg poziomów uczestników, gwiazd, czasu zapisu.

5.   Wszystkie gry w turnieju są grami typu duel i rozgrywane na efilu RSF 2.95. Gry oraz ich wyniki gracze rejestrują samodzielnie.

6.   Po zakończeniu każdej gry turniejowej każdy z graczy zobowiązany jest do wystawienia opinii (pozytywnej, neutralnej lub negatywnej) swojemu przeciwnikowi, w której powinien znaleźć się krótki komentarz lub uzasadnienie. Komentarz powinien dotyczyć PRZECIWNIKA a nie rozegranej gry czy scenariusza.

7.   W przypadku zakończenia gry poprzez ?remis w turach? o zwycięstwie decyduje w pierwszej kolejności suma liczby pól z żółtą obwódką (VH) z obydwu gier, jeżeli to nie rozstrzygnie pod uwagę będzie brana suma wszystkich pól oznaczonych flagą (pola z żółtą obwódką, zieloną, miasta, lotniska, itp.). Jeżeli także to kryterium nie rozstrzygnie to spotkanie zostanie uznane jako remisowe.

8.   Dla spotkań uznane jako remisowe przyjmuje się, że jeśli gracze mieli różne poziomy to ?awansującym z pozycji zwycięzcy? zostaje gracz o poziomie niższym, a w przypadku równych poziomów gracza ?awansującego z pozycji zwycięzcy? wyłoni losowanie przeprowadzone przez Laddermastera Ligi.

9.   Jeżeli zostanie stwierdzony remis w przypadku finału turnieju zasadniczego, finału turnieju barażowego lub Wielkiego Finału to te spotkania zostaną powtórzone na tym samym scenariuszu.

10.   Wszystkie spotkania w jednej fazie turnieju będą rozgrywane na tym samym scenariuszu.

11.   Terminy faz turnieju wyznacza koordynator: Roberto_tr.

12.   Każdy gracz jest zobowiązany do przesłania do przeciwnika propozycji sposobu rozgrywania spotkania (oraz ewentualnych terminów gry przez skype lub PBEM). Taki e-mail należy przesłać także do wiadomości koordynatora turnieju. W przypadku problemów z zakończeniem/rozegraniem gry organizator ma prawo, na prośbę któregoś z graczy, wyznaczyć termin i godzinę dokończenia gry poprzez Skype. Jeśli któryś z graczy nie stawi się w wyznaczonym terminie - orzeczony zostaje walkower. W przypadku braku kontaktu z obydwoma graczami koordynator  ma prawo po upływie czasu przewidzianego na rozgrywaną fazę turnieju na orzeczenie obustronnego walkowera, oznaczającego wykluczenie obydwu graczy z dalszych rozgrywek. Następny przeciwnik osoby wykluczonej awansuje wówczas bez gry do kolejnej fazy turnieju.

13.   Turniej zakończy się najpóźniej dnia 21 września. Po wcześniejszym uzgodnieniu z przeciwnikiem oraz koordynatorem turnieju będzie możliwość przesunięcia zakończenia gry poza termin wynikający z przewidzianych w regulaminie ram czasowych. Tego typu sytuacje są dopuszczalne w związku z okresem wakacyjno-urlopowym, lecz zawsze muszą zostać wcześniej uzgodnione z przeciwnikiem i koordynatorem.

14.   W przypadkach nieujętych w regulaminie (równa ilość punktów dla scenariuszy, za mała liczba scenariuszy, brak odpowiedzi któregokolwiek z graczy, itp.) wszystkie decyzje podejmuje koordynator, mając na uwadze płynność gry oraz zasady Fair Play.

15.   Protesty (podejrzenia przeciwnika o oszukiwanie) należy kierować do Laddermastera Ligi oraz do wiadomości Koordynatora.

16.   Oprotestowane gry turniejowe rozgrywane PBEM nie będą przedmiotem dyskusji. Jeżeli gracz zdecyduje się na złożenie protestu gry rozgrywanej poprzez Skype, w takim przypadku proszony jest o STARANNE opisanie sytuacji oraz załączenie w wiadomości email tury, co do której ma wątpliwości. Decyzje organizatorów turnieju są ostateczne.

17.   Jakiekolwiek pytania lub skargi lub protesty należy przesyłać do koordynatora turnieju: roberto_pl@o2.pl

« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 03:06:55 wysłane przez Roberto_tr » Zapisane
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #2 : Kwiecień 13, 2011, 10:08:30 »

Wprawdzie mam teraz mało czasu, panzera też zaniedbałem - ale czas powrócić więc zgłaszam chęć uczestnictwa w turnieju
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #3 : Kwiecień 22, 2011, 08:24:35 »

zgłaszam udział
tylko w sumie może masowa wiadomość do wszystkich  Grin
nic bym o tym turnieju nie wiedział gdybym nie zajrzał.
lub może zrobić dział ogłoszenia tak by wszyscy mieli z ałtomatu powiadomienia z tego działu .
a Ty tylko możliwość wpisywania informacji?
 Grin
Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #4 : Kwiecień 22, 2011, 10:49:44 »

Ano właśnie-
Cytuj
gdybym nie zajrzał.
[/i] => co za problem mieć w przeglądarce na zakładce ulubione podstronę forum i RAZ w tygodniu wejść?! Kurcze, nieco własnej inicjatywy... Ale wiadomość będzie. O czym wspomniałem w innych Twych postach.
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #5 : Kwiecień 25, 2011, 08:37:46 »

jak już wspomniałem zajrzałem i chyba nie o mnie chodzi Cheesy
lecz czy to jest problem z wiadomością masową?
chodzi o to by info dotarło do największej liczby osób
a niektórych wystarczy lekko popchnąć do przodu by wykazali więcej inicjatywy.
jednocześnie wykazujesz ,że coś się dzieje w lidze.
 Wink
Zapisane
Funkykovl
Kapitan (Captain)
*
Offline Offline

Wiadomości: 131


« Odpowiedz #6 : Kwiecień 27, 2011, 05:01:59 »

jestem chetny i wystarczajaco zmotywowany aby znalezc czas i zagrac w turnieju - zglaszam sie
pozdrawiam
Funky
Zapisane
Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #7 : Kwiecień 29, 2011, 05:52:21 »

Jeśli można grać PBEM, to chętnie się przyłączę, mimo braku czasu. I win Rolling
Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Rommel
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 528



« Odpowiedz #8 : Maj 01, 2011, 07:33:18 »

Wróciłem właśnie z urlopu i co widzę - mało nas  Cry
I Kolego Zsamot pchnij jak najszybciej newstlelera do wszystkich
Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #9 : Maj 01, 2011, 02:00:58 »

Dopiero WCZORAJ dostałem narzędzie do jego tworzenia. Myślę, że to jest odpowiedzią na zarzut o mą opieszałość. Dziś zadzwonię do Roberto i ustalimy co dalej. Wink
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #10 : Maj 04, 2011, 02:06:12 »

Rozmawiałem z Roberto- podesłał mi harmonogram, wg mnie jest to sensowne. Tak więc mam plan, by On to ładnie tu wkleił, następnie wysyłamy newsa. Wink
ps. dziękujemy za zgłoszenia. Wink Czekamy na następne!
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Roberto_tr
Pułkownik (Colonel)
*
Offline Offline

Wiadomości: 230



« Odpowiedz #11 : Maj 04, 2011, 03:14:54 »

Witam ponownie

Drabinka, regulamin oraz aktualna lista uczestników została umieszczona w 2 poście na 1 stronie tego wątku.

Nie wiem jak będzie się owa drabinka wyświetlać na poszczególnych monitorach, więc jeśli ktoś chce oryginał to proszę o maila i podeślę.

Mamy ok. 3 tygodnie do rozpoczęcia więc wszelkie uwagi, pytania, skargi (już ?? Wink) proszę umieszczać teraz i nie czekać z tym do czasu rozpoczęcia TDS.

Listę scenariuszy ogłosimy z Zsamotem niebawem albo i nie ... Wink kaprycho Organizatorów Cheesy
W każdym razie proszę się nastawiać na walkę na e-filu RSF 2.95.

No i czekamy na kolejne zgłoszenia !!!  Smiley
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2011, 03:17:08 wysłane przez Roberto_tr » Zapisane
Funkykovl
Kapitan (Captain)
*
Offline Offline

Wiadomości: 131


« Odpowiedz #12 : Maj 04, 2011, 05:12:46 »

NIe chcialbym obnizac poziomu dyskusji ale czy trzeba sciagac jakies uaktualnienia ?  Undecided
Nie siedze na forum zbyt dlugo i moze cos mi umknelo... swojego czasu sciagnalem ze strony, ligowa wersje PG2 i w lidze hula.
Nie jestem pewien czy to odpowiedni efil (RSF 2.95) - jak to sprawdzic?

Ps:
wyslecie wiadomosc z zaproszeniem do wszystkich graczy?
pozdrav
Funky
Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #13 : Maj 04, 2011, 05:15:10 »

Pytasz:
Cytuj
wyślecie wiadomość z zaproszeniem do wszystkich graczy?
Odpowiadam. :
Cytuj
następnie wysyłamy newsa.
Wink

Efile- ściągnij na wszelki wypadek wskazany i nadpisz pliki.
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Funkykovl
Kapitan (Captain)
*
Offline Offline

Wiadomości: 131


« Odpowiedz #14 : Maj 04, 2011, 05:36:11 »

Zsamot, podaj prosze linka do odpowiedniego efila
co do nadpisywania to pewnie jeszcze sie odezwe... Smiley
dzieki
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)