Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 07:20:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Replay" - oszustwo czy błąd gry ?  (Przeczytany 73683 razy)
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #60 : Grudzień 01, 2011, 06:45:56 »

Ale "cancel move" w trybie kampanii też?
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
mara
Generał broni (General Lieutenant)
*
Offline Offline

Wiadomości: 434


« Odpowiedz #61 : Grudzień 01, 2011, 07:50:13 »

To nie tyle cancel move, co taki myk że cofnięcie save'a nic nie zmienia, są dokładnie te same wyniki ataków/ obron.
Zapisane
majerek
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 838



« Odpowiedz #62 : Grudzień 02, 2011, 09:01:50 »

Jestem ciekaw czy nie da się tego obejść. W PGIII był podobny system ale można go było w pewnym sensie obejść, np wynik starcia zmieniał się jeśli zaatakowało się inna jednostką w międzyczasie, lub zajęło bonusowa flagę.
Zapisane

Nie bo nie Smiley
nekro
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*
Offline Offline

Wiadomości: 55



« Odpowiedz #63 : Grudzień 02, 2011, 02:20:57 »

No to jak takie rzeczy nie przejdą w OG to nie widzę sensu prowadzenia ligi w PG2. Trzeba być panowie odważnym czyli stare zakończyć a nowe zacząć bo te cancel mov-y prowadzą do patologi.
Zapisane
nekro
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*
Offline Offline

Wiadomości: 55



« Odpowiedz #64 : Grudzień 17, 2011, 03:05:36 »

Kasuję nazwę gracza podejrzewanego bo to wina (wg doświadczonych graczy) samego programu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2011, 10:48:02 wysłane przez nekro » Zapisane
Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #65 : Grudzień 17, 2011, 03:27:07 »

Zbyt pochopnie oceniasz. Zdarzyło mi się coś takiego w grze z kolegą, co do którego mam 100 % zaufanie. To nie musi oznaczać oszustwa.
Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
nekro
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*
Offline Offline

Wiadomości: 55



« Odpowiedz #66 : Grudzień 19, 2011, 02:12:02 »

Wiesz liczyłem na to iż administracja portalu da mi dość szybko znać co i jak z moimi podejrzeniami (przecież sami piszą iż wystarczy tą turkę przesłać na maila) ale się doczekać nie mogę i biorę sprawy w swoją klawiaturę.

Jak ci idzie walka z OG?
Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #67 : Grudzień 19, 2011, 02:42:23 »

Ciężko to odgórnie uregulować, załóżcie- grający temat, tam wypiszcie swe nicki i wybierzcie osobę, która będzie rozstrzygającym spory...
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
Rozprza
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 776



« Odpowiedz #68 : Grudzień 19, 2011, 08:55:05 »

Wiesz liczyłem na to iż administracja portalu da mi dość szybko znać co i jak z moimi podejrzeniami (przecież sami piszą iż wystarczy tą turkę przesłać na maila) ale się doczekać nie mogę i biorę sprawy w swoją klawiaturę.

Jak ci idzie walka z OG?

Na to nie licz  Grin

Sceny OG masz na e-mailu.
Zapisane

W przeglądarce można "ustawić" sprawdzanie pisowni. To nie jest trudne...
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #69 : Grudzień 20, 2011, 05:45:10 »

Witam
postanowiłem zabrać głos w sprawie która i mnie bulwersuje od dawna.
1-wstrzymajcie zbyt pochopne sądy o przeciwnikach którzy oszukują waszym zdaniem.
czemu przestrzegam?
ta wesja rsf jest obarczona masą niepoprawionych błędów które w poprzedniej zostały przez Depeta wyeliminowane
czemu wiem że to są błędy gry?
przed grą w scen którego nie znam gram go sam ze sobą
po czym stwierdzam oglądając riplej że jednostka którą zaatakowałem i ocalała na ripleju cofa się o 1 pole
a jednoska która po moim ataku wycofała się o 1 pole tam gdzie wycofała poprzednia wylatuje w powietrze i riplej przestaje działać
nie wspomnę o tym że na ripleju widać jak jednostki ponoszą większe lub mniejsze straty niż w rzeczywistości
czesto też riplej wywala jak-
nadziejesz się na jednostkę której nie widzisz(prawie zawsze)
oraz przy zmianie pogody
MÓGŁBYM TU PRZYTACZAĆ PRZYKŁADY W NIESKOŃCZONOŚĆ
DLA TEGO RIPLEJE OGLĄDAMY ZAWSZE PRZED ROZPOCZĘCIEM GRY.
2-mnie też wywala riplej lub widzę co innego niż w rzeczywistości moim przeciwnikom tak samo
a wiem że nie oszukuję
bo to jest oszukiwanie samego siebie a nie przeciwnika bo przecierz nie grasz lepiej tylko oszukujesz
3-nawet na warzone gdzie gra się onlain czyli nie ma możliwości oszukania widać czasem jak przeciwnik atukuje twoje wojo (np piechotą) na odległość 4 cheksów ten  sam błąd jest w wersji ssi

DO CZEGO ZMIERZAM JEŚLI FACET OSZUKUJE, TO CZEMU WIEDZĄC IŻ GRAJĄC PONOWNIE TURĘ NA TYM SAMYM KOMPIE gdzie PRZECIWNIK TO ZOBACZY NAWET JAK SIĘ WYKONUJE TE SAME RUCHY
NIE ZAGRA OD NOWA NA INNYM KOMPIE?
CZYLI CHYBA NIE OSZUKUJE BO COFANIE RUCHU W TRAKCIE GRY GDY SIĘ POMYLIMY LUB NIECHCĄCY SIĘ NIĄ RUSZYMY MOIM ZDANIEM JEST UTRZCIWSZE NIŻ POWTÓRKA CAŁEJ TURY
dla tego przynajmniej w tej kwestji rególaminowej apeluję o wyrozumiałość dla przeciwnika
kolejna sprawa
to wywalanie ripleja po ruszeniu się jakąś jednostką
dwa sceny są tu przykładem stalingrad  w którym ruszając się sztabem Włoskim na piechotę nic się nie dzieje ale jak ruszymy nim
pakując go na pojazd wywala riplej.
więc jak sami widzicie rozwiązania są dwa
granie przez warzone lub przez komunikator bo wtedy nie ma nikt czasu na kombinacje .
a to czy ktoś kantuje wychodzi w czasie rozgrywek o mistrzostwo Polski gdzie finały rozgrywane są przy publiczności i widać kto jak gra wielokrotny mistrz  Romel  udowodnił w nich że nie oszukuje tylko dobrze gra
a ja się o tym parokrotnie przekonałem na własnej skórce zajmując 2 lub 3 miejsca .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 20, 2011, 06:08:45 wysłane przez Janus » Zapisane
Zsamot
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6915



« Odpowiedz #70 : Grudzień 20, 2011, 06:27:40 »

Popieram Janusa, grajcie przez Skype'a. Łatwe i szybkie rozwiązanie.
Zapisane

http://opengeneral.pl/
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Jesteśmy na FB:
https://www.facebook.com/groups/140111696051369
nekro
Starszy chorąży (Warrant Officer 4)
*
Offline Offline

Wiadomości: 55



« Odpowiedz #71 : Grudzień 20, 2011, 10:46:02 »

Dzięki za podniesienie na duchu. W takim wypadku zwracam honor osobie którą podejrzewałem o oszukiwanie (skasuje posta wymieniam jego nicka).

Na portalu w taki przypadku powinno być jasno napisane - gra może zawierać możliwe błędy, w przypadku podejrzenia o oszukiwanie nie zawracaj nam głowy bo to wina programu.

Z tego widzę że na portalu to trochę jest jednak ściema z tym sprawdzanie tur. Cheesy
Zapisane
Janus
Generał (General)
*
Offline Offline

Wiadomości: 732


« Odpowiedz #72 : Grudzień 22, 2011, 12:11:04 »

chym
zawiera błędy -ale tylko nowy roster rsf  Undecided stary ich nie miał
zdaje się że dawniej za inkwizycję robił Depet który w pewnym momencie miał dość
i zdaje się że zdecydowano iż administracja nie będzie zajmować się wyjaśnianiem czy oszukuje ktoś o ile gra nie będzie rozegrana przez komunikator lub grana w turnieju

i ja mu się nie dziwię bo jest to czasochłonne a wystarczy by miał 5 tego typu spraw dziennie i pewnie dla tego poprawił roster Grin Grin Grin

stosujmy się do zapisów rególaminu
czyli
ripleje oglądamy na początku gry by nie wywaliło nas w trakcie grania tury przez nie działający riplej
po każdej rozegranej turce wychodzimi z pancera by rozegrać następną turę
w czasie gry nie może być więcej niż 4 tury czyli grając duela 2 od przeciwnika i dwie nasze rozegrane

jak chcecie by sprawdzać tury
to trzeba je magazynować do zakończenia gry by całość zanalizować.(w pliku sava lub xrsf wystarczy utworzyć foldery i tam tury umieszczać.)

co możecie sami
sprawdzić czy ustawienia pkt prestiżu są takie same(wystarczy w 1szej turce porównać ile obaj dostajecie pkt)
czy przeciwnik nie zmienił parametrów jednostek lub czy gra na tym samym rosterze (riplej nie działa w każdej turze)

i jeszcze jedno
jak was ktoś zaatakuje a wam wydaje się że nie widzi jednostek to uprzedzam przeanalizujcie najpierw czy aby nie widział tego na ripleju (sam podejrzewałem o to kiedyś przeciwnika tylko jakoś nie przyszło mi do głowy że w tej samej turce zajęte zostało prze ze mnie miasto które widzi na 1 pole i rozstawiłem sprzęt obok  niego i wiedział gdzie stoję to samo tyczy się zniszczonych przez nas jednostek one też na ripleju pokażą przeciwnikowi co widziały ale ostrzegam ktoś też specjalnie może tak rozstawić jednostki jednocześnie zrobić nam pułapkę)

 




« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 12:19:25 wysłane przez Janus » Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)