Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 20, 2024, 11:02:05 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowy Patch 2.20 - już jest !!!  (Przeczytany 30344 razy)
Depet
Gość
« : Marzec 09, 2007, 10:47:13 »

Nie..nie jeszcze nie powstał Smiley ...ale powstanie i to co wprowadzi trochę mnie chyba rozczaruje...dlaczego ? Ponieważ jakoś nie zapowiada się żeby naprawił ewidentne błędy w grze PBEM...pomimo tego że wspólnie z Sgt. Pepperem pisaliśmy że naprawa błędów gry PBEM powinna być tym razem PRIORYTETEM. Pisałem o błędach w specjalnym wątku na JP's Panzers, wysyłałem maile do Adlera - widać nadal uważają rozgrywkę PBEM (i w ogóle multiplayer) za zbędny dodatek. Szkoda bo mogło być fajnie. Co więc dostaniemy już niedługo w nowym patchu ?

Liderów (dowódców) do klasy wojsk przeciwlotniczych (FlaK - a teraz nie było ?!  Huh).....do klasy okrętów....do klasy Level Bomber.

Podział ogólnie wojska danej nacji na tkz. "fronty". Czyli np. będzie France, Vichy France, Free France and France in Africa....Germany: SS, DAK, Eastern Front, Balkan Front, Luftwaffe.....UK: Western Desert, Europe, Royal Navy, RAF......Italy: taly, Italy in Africa, co-belligrent Italy, RSI, regular Italy surviving beyond 9/43, Regia Marina....ITD.

Co ciekawe - w grze gracz będzie mógł kupić TYLKO I WYŁĄCZNIE te wojska które faktycznie w tym rejonie w tym czasie walczyły. Przykład Adlera: "mamy scenariusz pustynny i gramy Niemcami to będziemy mogli kupić tylko jednostki należące do grupy Luftwaffe i DAK.

Ostatni pomysł jest moim zdaniem interesujący gdyż urealnia rozgrywkę a jak dobrze sięgam pamięcią wielu osobom grającym w PG 2 nie podobało się właśnie to że "nagle na Froncie Zachodnim po 44 pojawiało się "stado tygrysów" Smiley.

Mnie to wygląda na to że ludzie tworzący ten patch chyba większą przyjemność czerpią z tworzenia e-filów (bawienia się możliwościami, parametrami) niż grą....a jeśli już grają to kampanie o i mamy tego efekt.....sorry będziemy mieli.....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2007, 01:47:10 wysłane przez Depet » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 27, 2007, 09:23:31 »

Nowa wiadomość która na pewno ucieszy entuzjastów gry on-line - nowy patch będzie obsługiwał rozgrywki przez WARZONE !!!  Tongue

Oprócz tego znów powrócił temat naprawy bugów replaya w grze PBEM -> http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?t=38518 .....mam wiec nadzieję że takie lobby zostanie zauważone.
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2007, 09:25:21 wysłane przez Depet » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 29, 2007, 11:24:34 »

Chyba na dniach szykuje się coś wielkiego w tej sprawie więc bądźcie czujni Smiley
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 02, 2007, 02:04:57 »

Hmmm...a więc cała para w gwizdek - szumnie zapowiadana niespodzianka na koniec czerwca okazałą się ...nowym "numerem" odnowionego PANZERS WEEKLY nazywającego się teraz PANZER READER...osobiście jestem wściekły...bo byłem już pewny że chodzi o patcha..na otarcie łez możemy sobie poczytać jakieś "pierdu-pierdu"...

...zaraz zjawi się Gustlik i jako osoba uprawniona do tłumaczenia tego pisma może napisze co nieco o zawartości. Treść artykułu -> http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?t=38792

EDIT (godzine później): jakby tego było mało jeden (a może lepiej jedyny) programista nowego patcha 2.11 publicznie oświadczył że już od dawna nie pracował nad dodatkiem i definitywnie wycofuje się z tego projektu - tak więc nowy patch 2.11 możemy już włożyć między bajki....
Zapisane
Franek Dolas
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 02, 2007, 03:11:00 »

EDIT (godzine później): jakby tego było mało jeden (a może lepiej jedyny) programista nowego patcha 2.11 publicznie oświadczył że już od dawna nie pracował nad dodatkiem i definitywnie wycofuje się z tego projektu - tak więc nowy patch 2.11 możemy już włożyć między bajki....
no to niech udostepni kody, moze ktos to (chociazby hobbystycznie - jednorazowo) pociagnie dalej...?
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #5 : Lipiec 02, 2007, 03:33:27 »

Żesz ja nie wiem, jak jest po angielsku: "czas wyjść z piaskownicy"

Ale i tak im napisałem....  Angry

A ten cały "periodyk" to...  Akurat najmniej tam jest o PG2. Jak się zbierze tyle materiału, żeby miało sens, to przetłumaczę (chyba, że mnie zbanują - hihihi)

EDIT kwadrans później:

Jednak nie ma to jak walnąć pięścią w stół - okazuje się, że coś jednak z tego będzie.  Cheesy
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2007, 03:36:59 wysłane przez Gustlik » Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Depet
Gość
« Odpowiedz #6 : Sierpień 01, 2007, 11:56:15 »

Chyba coś ruszyło i co prawda informacji Adlera zrozumieć nie potrafię (http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?p=537661#537661 - co to jest "piecing" ?) ale widzę po następnym poście jakiś entuzjazm więc chyba już niedługo coś się pojawi.
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #7 : Sierpień 01, 2007, 04:34:05 »

UWAGA !! UWAGA !! Nareszcie konkretne info (od Adlera) - nowy patch 2.11 (lub być może jego część) ma pojawić się W TYM TYGODNIU.

Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #8 : Sierpień 10, 2007, 05:22:40 »

Ehhh...info od Adlera:

The other guys decided they wanted to try to concvince 008 to amend a new feature before release.

czyli czekamy...aż łaskawi testerzy zezwolą na wypuszczenie dodatku.
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #9 : Sierpień 10, 2007, 05:49:43 »

Chodzi o to, ze postanowili "popracować" nad autorem i przekonać go, aby doprowadził swoje dzieło do końca, bo niedawno ogłosił, że wypuszcza tyle, ile zdążył zrobić i więcej sie tym zajmować nie bedzie
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Depet
Gość
« Odpowiedz #10 : Sierpień 10, 2007, 06:00:26 »

Chodzi o to, ze postanowili "popracować" nad autorem i przekonać go, aby doprowadził swoje dzieło do końca, bo niedawno ogłosił, że wypuszcza tyle, ile zdążył zrobić i więcej sie tym zajmować nie bedzie

Szczerze....ja w to po prostu już nie wierzę Smiley. Nie wierzę że uda się go przekonać, nie wierzę że ktokolwiek go przekonuje, nie wierzę że ktokolwiek pociągnie ta pracę dalej tak samo jak i nie wierzę (zresztą już od dawna) w silną społeczność Panzer General na świecie co jeszcze nie dawno z Is_wookiem próbowaliście mi wmówić Tongue.

Ale za poprawne tłumaczenie dziękuję - mój marny angielski często płata mi figle Smiley.
Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #11 : Sierpień 10, 2007, 06:13:39 »

Moim zdaniem jest silna.. Moze nie tak potezna liczebnie jak inne, bardziej komercyjne spolecznosci. -Za to zwarta , bo tworzona przez ludzi z pasja. A nie przez ludzi ze zwykla checia zabicia nudy.
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #12 : Sierpień 10, 2007, 06:53:22 »

Moim zdaniem jest silna..

Chyba masz na myśli polską społeczność - a to też tylko dzięki graczom (nie tylko PBEM). Na świecie więcej jest już maniaków-konstruktorów PG 2 niż samych graczy...a żeby było śmieszniej to konstruują to czego już nie trzeba - stosy niepotrzebnych map (nie mylić ze scenariuszami), tysiące kampanii i ikonek...ehh...

...gdyby nie liga to może wróciłbym do Borlanda i zaczął bawić się znów programowaniem w C++...bo widzę że nie ma co liczyć na innych (chodzi o tych światowców !) Smiley.
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #13 : Sierpień 10, 2007, 07:06:03 »

Cytuj
stosy niepotrzebnych map (nie mylić ze scenariuszami), tysiące kampanii i ikonek...

A czemuż to scenariusze uważasz za potrzebne, a kampanie zaliczasz do "niepotrzebnych stosów"? Smiley

A poza tym - tam (na JP's) wytworzył się taki dziwny podział na: "gurów" i resztę. Inaczej by to wyglądało, gdyby na bieżąco informowano ludzi o postepach prac i szansach na ukończenie.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #14 : Sierpień 10, 2007, 07:30:26 »

Teraz, to już mnie znienawidzą tam.....

http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?t=38236

Mam nadzieję, że oddałem właściwie, to, co Depet chciał powiedzieć.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.01s, 1q)