Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 05:37:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PeG-Napoleonic  (Przeczytany 19868 razy)
Hetzer
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 18, 2008, 01:04:01 »

Depet, ratuj!!!!
Pewnie się tym nie zajmujesz, ale gdybyś mógł...  W PeG Napoleonic nie mogę zainstalować kampanii ''Austerlitz''
Tzn. sama kampania niby jest w grze, i na liście kampanii się pojawia, ale po ściągnięciu  wymaganych map - nic.
Poza tym widziałem screeny, gdzie oddziały z epoki napoleońskiej były takie ''generalskie'', a nie plaskate jak  w tym , co ściągam.
 Acha!!! Egypt i inne kampanie działają! ( Na stronie PeG WW2 Campaings).
Tylko, że też płaskie... Cry
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2008, 10:28:39 wysłane przez Hetzer » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 18, 2008, 01:31:00 »

Witam Hetzer,

Niestety PeG-Napoleonic już usunąłem z dysku ale postaram się pomóc. Z tego co pamiętam kampania Austerlitz była już załączona w paczce z PeG WW2 więc powinieneś pobrać pliki map (co z tego co napisałeś rozumiem już zrobiłeś) po czym przekonwertować wszystko na .s16 za pomocą programu Luisa w katalogu MAP - o tym zresztą już tutaj na forum pisałem > http://forum.generalsguild.com/panzer-general-2/peg-napoleonic/msg2325/#msg2325 . Pytanie więc: nie zapomniałeś o tej konwersji ?  Huh

Co do ikonek - tak ostatnio na forum JP's Panzers powstaje coraz więcej nowych dodatków do PeG-Napoleonic. Więcej info > http://www.panzercentral.com/forum/viewtopic.php?t=38984 . Z tego co się orientuje powstały nowe ikonki, kampania w Rosji, Waterloo i kilka innych pomniejszych kampanii. Wszystko do pobrania na stronie > http://www.pegww2.net/Pages/WebpageRMY.htm . Jeśli chcesz nowe ikonki to musisz ściągnąć NAPgen.dat v. 2.3 (na stronie) i rozpakować do katalogu z grą. Nie wiem czy nie trzeba będzie jeszcze dograć nowego efila ale to się okaże później...
Zapisane
Hetzer
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 18, 2008, 01:46:47 »

O to właśnie chodzi, że przekonwertowałem mapy ( namiętnie grywam ostatnio w PeG WW-2) i w tej chwili chodzą mi 3 z 4 kampanii Napoleonic z listy PeG WW2 Campaings. A przecież miałem już to kiedyś zainstalowane...dzięki Tobie
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 18, 2008, 03:36:29 »

O to właśnie chodzi, że przekonwertowałem mapy ( namiętnie grywam ostatnio w PeG WW-2) i w tej chwili chodzą mi 3 z 4 kampanii Napoleonic z listy PeG WW2 Campaings. A przecież miałem już to kiedyś zainstalowane...dzięki Tobie

Ale nie działa już na starcie w wyborze menu ? Nie uruchamia się nic ? Czy może chodzi już o jakiś n-ty scenariusz w kampanii ?
Zapisane
Hetzer
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 19, 2008, 10:36:33 »

No niby startuje- jest opis misji, można kupować oddziały, ale nie ma mapy. Komplet map ściągałem kilkakrotnie z różnych stron i nic. Wygląda to tak, jakby brakowało jakieś mapy, dlatego olałem readmy i zainstalowałem mapy, które Ty mi kiedyś podsunąłeś- bez efektu pozytywnego. Próbuję nadal. Smiley


Kilka minut później...
Ściągnąłem Napgen. dat i teraz gierka wcale nie rusza Sad
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2008, 10:52:29 wysłane przez Hetzer » Zapisane
Hetzer
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 21, 2008, 01:57:09 »

Już mam!
Jedna z map (któryś Ulm) występowała też w PeG WW2 (wszystkie ściągnięte mapy zapisuję), no i przez to Napoleonic nie chciał mi jej przekonwertować. Przynajmniej tak to wygląda, ponieważ wszystko mi się udało po odinstalowaniu PeG-WW2. Dziwne zjawisko, ale ja się na tym nie znam i sam siebie zaskoczyłem tym, że mi wyszło.
Nowe ikonki też już są- tak jak pisałeś: potrzebny był nowy e-file. Azn
Dziękuję!
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 20 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.005s, 1q)