Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 09:50:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Czy chcialbys w nowym efilu widziec stare ikony?  (Przeczytany 12330 razy)
Revolutionary_pilot
Gość
« : Lipiec 08, 2007, 01:12:22 »

glosujcie
Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #1 : Lipiec 10, 2007, 07:12:09 »

Dobra, nikt nie glosuje.. w takim razie sam przewale u siebie te ikony. Depet mozesz mi napisac jak to dokladnie trzeba zrobic? Na LG Suite trzeba wrzucic efile czy ak to tam.
Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 24, 2007, 05:59:38 »

 Jazda...
 Bardziej od zmiany w RSF interesowala mnie zmiana w efilu Gustlika, ktory wchodzi - i mam nadzieje ze wejdzie na dobre. Raz przewalic i byl by spokoj. Nie bylo by problemu ze przy kolejnym wypuscie spowrotem byly by PATy i trzeba by bylo przewlac. Co mnie Raydarrland jak tu Gustlikland. Jak byly przewalili bysmy u guustlika to by byl luz. Ale nie "oni" wola buraki.. ba.. wogole maja w dupie (nikt nie glosowal). To moze jak onie nie glosowali  (mieli w dupie) to ich tez miec w dupie i zmienic na podstawie glosow tych co glosowali. Bo widac ich to rybka.

a to:
Cytuj
dziś trendy są jednak takie że ludzie wolą "styl techniczny"

to tez jakis  tekst pisany na predce.. bo jezeli juz zaslaniamy sie stylem techniczynym, to idac za tym czemu wcale nie wyrzucic ikon - twardo.. technika. wogole opisami tylko grac , na matrycy z cyferek (mapy itd) ktora bedzie opisywala co i gdzie jest. Albo narysowac kaczuszki i sloneczka. Jezeli komus nie zalezy i jest twardym technikiem (ma gdzies to co widzi na ekranie) to czemu blokuje sposobnosc zmiany tym ktorzy nie maja gdzies. Przeciez to sobie nie wadzi
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2007, 06:21:34 wysłane przez Revolutionary_pilot » Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #3 : Lipiec 24, 2007, 09:08:44 »

Spoko Depet.. Ja wiem ze ty od poczatku krzywo patrzales na te ikony. Tutaj nie ma prob. Ja, jezeli dostane zgode na zmiane ikon do oficjela ligowego (do G.efile), to moge sie tym zajac. Juz sie poniekad zdeklarowalem w tym kierunku. Tylko wszyscy "technicy"  Azn wbili w glosowanie ( i wogole w dyskusje o tym), Gustlik powiedzial starym ikonom "nie" umieszczaac w swoim efilu PATy i tyle bylo o ikonach.. Zajalem sie scenariuszem.. Nie mam zamiaru zrzucac tego na twoje barki. Ty masz co robic.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2007, 07:24:50 wysłane przez Revolutionary_pilot » Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #4 : Lipiec 28, 2007, 02:50:16 »

Wszytskie jak leci - 600 ktore sa
Zapisane
Revolutionary_pilot
Gość
« Odpowiedz #5 : Lipiec 30, 2007, 04:25:10 »

juz zmieniac Evil.. wszystkie..  Tongue
Zapisane
Rey
Gość
« Odpowiedz #6 : Luty 17, 2008, 06:13:26 »

Przeglądając forum trafiłem na niezłego rodzynka.
Czyli jak skutecznie przeprowadzić ciekawą dyskusje Evil
(inni nie mają prawa głosu??? o co tu biega)
ps. A co do tematu wątka to tak chciałbym widzieć nowe barwne ikony Grin
Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #7 : Luty 17, 2008, 06:16:50 »

Przeglądając forum trafiłem na niezłego rodzynka.
Czyli jak skutecznie przeprowadzić ciekawą dyskusje Evil
(inni nie mają prawa głosu??? o co tu biega)
ps. A co do tematu wątka to tak chciałbym widzieć nowe barwne ikony Grin

Heh - jakim cudem tu trafiłeś Smiley ? - ten temat niestety sie rozpadł gdy usunięte zostało konto Riv_P....swego czasu był uporządkowany, kilkadziesiąt postów i ankieta (zresztą zobacz w indeksie tematów ile postów, wyświetleń - wszystko przepadło)...więcej info o tym poszukaj w dziale Nowa Gildia - Planowana przebudowa forum...

PS. Zamknę ten niewypał bo powoduje błędy w logach apacha (serwera) - co do nowych ikon, niedługo będziemy mieli okazje je zobaczyć w nowej wersji Gustlik E-File.
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2008, 06:19:14 wysłane przez Depet » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 20 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.006s, 1q)