Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 11:30:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Open General - Malta - Blietzkrieg wersja SSI - pomocy!  (Przeczytany 18316 razy)
rossa
Gość
« : Marzec 22, 2016, 04:39:20 »

Witam.
Gram w OP w kampanie jak weżej opisana. Dotarłem do Malty. I tu jest problem. Otóż nie mogę rozstawić w ogóle wojsk lądowych. Dlaczego?
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #1 : Marzec 22, 2016, 05:24:08 »

Witaj na forum

A można wiedzieć skąd pobierałeś grę i skąd kampanię?

Może jakieś info o wersjach?
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
rossa
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 22, 2016, 05:56:11 »

Pobieralem jako jedna paczke z opengeneral.pl. Wersje ze tak powiem kompletna. Konkretne numery wersji jestem w stanie dopiero jutro rano podac jak bede przy kompie. Na pewno byla to ostatnia wersja jaka tam widnieje. Chcac zagrac single player na tej mapie nie ma problemu, jednostki sa rozstawione, natomiast na kampani nie moge ich tam zrzucic, a bez tego jest nie do przejscia.
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #3 : Marzec 22, 2016, 07:47:29 »

Sprawdzałem właśnie tę kampanię - scenariusz jest OK, heksy rozstawienia są wyznaczone, przy
południowo-wsch brzegu wyspy. Dokładnie tam gdzie w grze pojedynczej stoją jednostki gracza.

Tak na szybko mam taka propozycję wejdź na stronę Kowdara i ściągnij jeszcze raz - ale samą kampanię.
http://opengeneral.pl/kampanie_iv.html

Nadpisz pliki (może coś się popieprzyło przy ściąganiu całości), a potem wejdź od autosave'u, tak żeby
być w końcówce poprzedniego scenariusza. To ważne, żeby ta Malta wczytała się jeszcze raz.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
rossa
Gość
« Odpowiedz #4 : Marzec 22, 2016, 09:09:53 »

Ok. Sprobuje tak jutro zrobic. Problemem moze byc cofniecie sie do konca poprzedniej mapy z autosave bo autosave juz mi chwycil Malte. Na poczatku troche w nia gralem dopiero potem sie zorientowalem ze cos jest nie tak, ze jest nie do przejscia. Jedynie mam swojego save rozpoczynajacego ta mape. Sprobuje zrobic tak jak piszesz i dam znac. Rano tez wrzuce screena i pokaze Ci ze nie mam Hexów z mozliwoscia rozstawienia wojsk ladowych.
Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #5 : Marzec 22, 2016, 09:19:57 »

Chodzi mi o save, który robi gra automatycznie, w momencie zwycięstwa POPRZEDNIEGO scenariusza.
On nie nazywa się AUTOSAVE, tylko na przykład: "G32_FOW_023_Brilliant Victory_200%".

Oczywiście u Ciebie będzie inna nazwa kampanii, ale poznasz save po nazwie typu zwycięstwa i współczynniku
procentowym prestiżu. To jest save, który gra zawsze robi, na koniec scenariusza niezależnie od właściwego
autosave'u.

Bo save, który robi się z reguły na początku bitwy ręcznie ma już wszystkie parametry scenariusza wczytane
i będzie według nich grał, choćbyś zmienił cały plik scenariusza.

A ten z nazwą zwycięstwa jest robiony TUŻ PRZED wczytaniem następnego scena i dlatego startując z niego
można sprawdzać zmiany wprowadzane na bieżąco.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
rossa
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 22, 2016, 09:32:43 »

Rozumiem. W takim razie dam jutro znac jak to wyglada  z autosave. Sprobuje nawet bez podmianki wczytac jeszcze raz Malte.
Zapisane
rossa
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 23, 2016, 08:29:44 »

Dobra. Już wszystko w porządku. Pomogła ponowna inicjalizacja mapy. Odtworzyłem autosave tak jak mi wskazałeś i było wszystko w porządku. Teraz już mogę rozstawiać jednostki. Dziękuję za pomoc.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 24 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.007s, 1q)