Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Marzec 28, 2024, 01:48:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: PG2 bark informacji odnośnie ilości jednostek  (Przeczytany 14250 razy)
Piter
Gość
« : Marzec 08, 2017, 11:24:23 »

Witam,

Ściągnąłem ze strony http://www.opengeneral.pl najnowszą wersję OPG (Wersja instalacyjna wersja 4.28 data: 16.01.2017) wszystko szło pięknie do momentu kiedy w Kampanii G38 German Elite Unit v.4.0. *Stalingrad nagle przy którejś z tur zniknęły mi przy jednostkach ich ilości. Sprawdziłem czy podoba sytuacja jest w innych kampaniach i niestety problem okazał się trwały wszędzie, niezależnie od kampanii i wcześniej  zapisanego scenariusza. Odinstalowałem grę i zainstalowałem na nowo i nic to nie pomogło. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. Smiley
Zapisane
Mario
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1353


« Odpowiedz #1 : Marzec 09, 2017, 12:14:53 »

Musisz na klawiaturze nacisnąć U. Ewentualnie na pasku po prawej  stronie kliknąć + (tzw. inne opcje) a następnie nacisnąć kwadrat    z "10" Smiley.
Zapisane

Najjaśniejszy Panie, do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
Piter
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 09, 2017, 09:00:38 »

Wooow rany Shocked takie proste i działa. Dzieki!
Zapisane
Mario
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 1353


« Odpowiedz #3 : Marzec 09, 2017, 10:51:34 »

Nie ma sprawy-forum jest po to żeby pytać Smiley
Zapisane

Najjaśniejszy Panie, do prowadzenia wojny potrzebne są trzy rzeczy: pieniądze, pieniądze i jeszcze raz pieniądze.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 22 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.005s, 1q)