Kampanie OpenGeneral Strona główna | Pomoc | Szukaj | Zaloguj się | Rejestracja
Kwiecień 23, 2024, 08:43:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
 
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: People's General - WW2. Pytanie...  (Przeczytany 7691 razy)
Pablo300
Gość
« : Kwiecień 20, 2008, 02:45:12 »

Witam.

Przepraszam, ze pisze o tym tutaj, ale nie za bardzo wiedzialem jaki dzial wybarac... Zatem tak, po moich ostatnich klopotach z pograniem w PG2 (GF8600GT...) zainstalowalem wirtualnego PC i gra dziala. Nie da sie jednak grac poniewaz kursor jet tak czuly, ze boli nadgarstek po godzinie, a mapa po dojechaniu do krawedzi ekranu przewija sie od "sciany do sciany". Ustawienie ekranu na wlasnych jednostkach wymaga anielskiej cierpliwosci. Bardzo to zniechceca, a nawet doprowadza do szalu :/

Sciagnalem sobie People's General (wczesniej w to nigdy nie gralem) i jestem bardzo mile zaskoczony ta gra! Wyglad jednostek i map jest swietny, sterowanie lepsze, a i mnogosc opcji czyni te gre niezwykle ciekawa wg mnie. W sieci znalazlem screeny, na ktorych w People's General byl mod WWII. Strasznie sie napalilem na te opcje tylko nie wien skad to sciagnac i jak zainstalowac. Jest gdzies jakas instrukcja po polsku najllepiej ? Mozecie jakos pomoc? Smiley

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2008, 01:54:17 wysłane przez Pablo300 » Zapisane
Depet
Gość
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 20, 2008, 03:13:53 »

Przepraszam, ze pisze o tym tutaj, ale nie za bardzo wiedzialem jaki dzial wybarac...

Ależ dobrze trafiłeś - forum GG i ten dział dotyczy całej serii 'Generals SSI' w tym People's General Smiley

Zatem tak, po moich ostatnich klopotach z pograniem w PG2 (GF8600GT...) zainstalowalem wirtualnego PC i gra dziala. Nie da sie jednak grac poniewaz kursor jet tak czuly, ze boli nadgarstek po godzinie, a mapa po dojechaniu do krawedzi ekranu przewija sie od "sciany do sciany". Ustawienie ekranu na wlasnych jednostkach wymaga anielskiej cierpliwosci. Bardzo to zniechceca, a nawet doprowadza do szalu :/

A próbowałeś wyłączyć przyśpieszanie sprzętowe karty graficznej ??

Sciagnalem sobie People's General (wczesniej w to nigdy nie gralem) i jestem bardzo mile zaskoczony ta gra! Wyglad jednostek i map jest swietny, sterowanie lepsze, a i mnogosc opcji czyni te gre niezwykle ciekawa wg mnie. W sieci znalazlem screeny, na ktorych w People's General byl mod WWII. Strasznie sie napalilem na te opcje tylko nie wien skad to sciagnac i jak zainstalowac. Jest gdzies jakas instrukcja po polsku najllepiej ? Mozecie jakos pomoc? Smiley

To o czym piszesz to nie oryginalny People's General tylko cały mod będący samodzielną grą - PeG-WW2. Wszystko co potrzebne znajdziesz tutaj > http://www.pegww2.net/Pages/install.htm Ściągnij instalator i zainstaluj grę - to w zasadzie wszystko...na tej stronce > http://www.pegww2.net/Pages/WebpageRMY.htm znajdziesz też całą masę kampanii, scenariuszy, map itd. - takie dodatki instaluje sie podobnie jak w Panzer General tylko pliki map trzeba przekonwertować z .shp na .s16 bo inna rozdzielczość i paleta kolorów...
Zapisane
Pablo300
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 20, 2008, 03:21:02 »

Wiekie dzieki za szybka odpowiedz Smiley To zabieram sie za ten stuff  Cool   Grin
Zapisane
Pablo300
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 22, 2008, 01:52:49 »

Witam ponownie Smiley

Jestem juz po kilkunastu scenariuiszach w People's General - WWII i musze powiedziec, ze gra robi doskonale wrazenie Cheesy Piekna grafika i swietna zabawa. O cos takiego wlasnie mi chodzilo gdy wyobrazalem sobie "Panzera idealnego" czyli polaczenie PG2 (szkolenie pojedynczych jednostek, swietne mapy) z PG3 (ruch i strzal). Pojawily sie tylko nowe umiejetnosci dowodcow, ktorych znaczenia moge sie najwyzej domyslac z tlumaczenia... Jest gdzies jakis opis co konkretnie daje dana wlasciowosc? Szukalem w google i nie znalazlem :/ Bylbym wdzieczny za jakiegos linka Smiley

EDIT: Juz znalazlem...

Denerwuje mnie tez opcja oslony powietrznej. Stawiam mysliwiec na jakiejs jednostce, ale to nic nie daje. Nie przechwytuje on atakujacych samolotow wroga i ciagle trace swoje wypieszczone 88 Cheesy (nie wiem dlaczego AI szczegolnie upodobalo sobie bombardowanie moich jednostek AA). najpierw nazbieraja punktow ataku lotniczego, a potem niemilosiernie tluka 88. Jak skutecznie oslonic swoje jednostki przed nalotami? Bede wdzieczny za rady Smiley



Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2008, 07:28:03 wysłane przez Pablo300 » Zapisane
Gustlik
Administrator
Marszałek (General of Army)
*
Offline Offline

Wiadomości: 6900


"Pyrkosz, pyrkosz, a nie jedziesz..."


« Odpowiedz #4 : Kwiecień 24, 2008, 02:55:21 »

Niestety, obawiam się, ze niewielu tu w tego moda grało, więc fachowców brakuje. Ja tego na oczy nie widziałem, ale trochę grałem w oryginalnego PeG. Tyle tylko przychodzi mi do głowy, że może zamawiasz niewłaściwą misję lotniczą. Osłona jest jedną z kilku rodzajów misji, które można sobie zamówić w zależności od posiadanego zapasu punktów na takie misje.
Zapisane

"You'll take my life but I'll take yours too
You'll fire your musket but I'll run you through
So when you're waiting for the next attack
You'd better stand there's no turning back"

EFILE, KAMPANIE:
http://opengeneral.pl/
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Kampanie Open General | Grupa Open General na Facebooku
Powered by SMF 1.1.4 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 23 zapytaniami. (Pretty URLs adds 0.007s, 1q)